Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Strachotín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strachotín

Penzion Šedivý

9,4

Penzion Šedivý

Ubytování (Penzion) Penzion Šedivý. Penzion Šedivý se nachází ve Strachotíně a nabízí bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Šedivý se nachází ve městě Strachotín (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Studanky

9,2

Penzion U Studanky

Ubytování (Apartmán) Penzion U Studanky. Penzion U Studánky se nachází ve Strachotíně. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem i zázemí pro vodní sporty. Ubytování Penzion U Studanky se nachází ve městě Strachotín (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Studanky má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion U Studanky momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Rybarska Basta

9,1

Penzion Rybarska Basta

Ubytování (Penzion) Penzion Rybarska Basta. Pension Rybářská Bašta se nachází v Strachotíně. Nabízí Wi-Fi zdarma, zázemí pro grilování, zahradu, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Penzion Rybarska Basta se nachází ve městě Strachotín (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Rybarska Basta má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Rybarska Basta momentálně evidujeme 79 recenzí.

Penzion Vinařský dům PÁLAVA

8,6

Penzion Vinařský dům PÁLAVA

Ubytování (Penzion) Penzion Vinařský dům PÁLAVA. Dvouhvězdičkový penzion Vinařský dům PÁLAVA se nachází v Strachotíně a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Penzion Vinařský dům PÁLAVA se nachází ve městě Strachotín (Česko - Jihomoravský kraj).

Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech

6,9

Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech

Ubytování (Kemp) Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech. Kemp Strachotín-Ubytovaní v mobilních domech se nachází ve Strachotíně. Nabízí ubytování s terasou, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech se nachází ve městě Strachotín (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech má celkové hodnocení 6,9. Pro Kemp Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Hazdrovi

Penzion Hazdrovi

Ubytování (Penzion) Penzion Hazdrovi. Penzion Hazdrovi se nachází ve Strachotíně a nabízí společný lounge, terasu, neplacené soukromé parkoviště a službu půjčení jízdních kol. Ubytování Penzion Hazdrovi se nachází ve městě Strachotín (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreační dům Strachotín

Rekreační dům Strachotín

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům Strachotín. Rekreační dům Strachotín se nachází ve Strachotíně, 28 km od města Laa an der Thaya, a nabízí sdílený salonek, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled na... Ubytování Rekreační dům Strachotín se nachází ve městě Strachotín (Česko - Jihomoravský kraj).