Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Strachotín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strachotín

Penzion Šedivý

9,4

Penzion Šedivý

Ubytování (Penzion) Penzion Šedivý. Penzion Šedivý se nachází ve Strachotíně a nabízí bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Šedivý se nachází ve městě Strachotín (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion U Studanky

9,2

Penzion U Studanky

Ubytování (Apartmán) Penzion U Studanky. Penzion U Studánky se nachází ve Strachotíně. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem i zázemí pro vodní sporty. Ubytování Penzion U Studanky se nachází ve městě Strachotín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Studanky má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion U Studanky momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Rybarska Basta

9,1

Penzion Rybarska Basta

Ubytování (Penzion) Penzion Rybarska Basta. Pension Rybářská Bašta se nachází v Strachotíně. Nabízí Wi-Fi zdarma, zázemí pro grilování, zahradu, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Penzion Rybarska Basta se nachází ve městě Strachotín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Rybarska Basta má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Rybarska Basta momentálně evidujeme 79 recenzí.

Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech

6,9

Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech

Ubytování (Kemp) Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech. Kemp Strachotín-Ubytovaní v mobilních domech se nachází ve Strachotíně. Nabízí ubytování s terasou, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech se nachází ve městě Strachotín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech má celkové hodnocení 6,9. Pro Kemp Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Hazdrovi

Penzion Hazdrovi

Ubytování (Penzion) Penzion Hazdrovi. Penzion Hazdrovi se nachází ve Strachotíně a nabízí společný lounge, terasu, neplacené soukromé parkoviště a službu půjčení jízdních kol. Ubytování Penzion Hazdrovi se nachází ve městě Strachotín (Česko - Jihomoravský kraj).

la Strachec

la Strachec

Ubytování (Apartmány) la Strachec. Penzion la Strachec se nachází v obci Strachotín v Jihomoravském kraji a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování la Strachec se nachází ve městě Strachotín (Česko - Jihomoravský kraj).