Hledat

Ubytování

Ubytování město Stintino

Ve městě Stintino (Itálie) máme celkem 422 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stintino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stintino

Casa vacanze Stintino

10

Casa vacanze Stintino

Ubytování (Chata) Casa vacanze Stintino. Casa vacanze Stintino se nachází ve čtvrti Pelosa Beach ve Stintinu a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa vacanze Stintino se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa Valle della Luna

10

Villa Valle della Luna

Ubytování (Apartmán) Villa Valle della Luna. Villa Valle della Luna nabízí ubytování s výhledem na moře v Stintinu, 800 metrů od Spiaggia Rocca Ruja a 1,1 km od pláže La Pelosa. Ubytování Villa Valle della Luna se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa con giardino Stintino

10

Villa con giardino Stintino

UbytováníVilla con giardino Stintino. Villa con giardino Stintino se nachází ve Stintinu. Ubytování Villa con giardino Stintino se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

A Beautiful Holiday House with private pool close from the sea

10

A Beautiful Holiday House with private pool close from the sea

UbytováníA Beautiful Holiday House with private pool close from the sea. A Beautiful Holiday House with private pool close to the sea se nachází v Stintinu, 1,4 km od pláže L'Ancora a 1,7 km od Spiaggia Rocca Ruja. Ubytování A Beautiful Holiday House with private pool close from the sea se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa Holiday Park Stintino

10

Villa Holiday Park Stintino

Ubytování (Vila) Villa Holiday Park Stintino. Villa Holiday Park Stintino se nachází na poloostrově Stintino, 11 km od pláže La Pelosa. Ubytování Villa Holiday Park Stintino se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Patrizia con piscina privata

10

Villa Patrizia con piscina privata

UbytováníVilla Patrizia con piscina privata. Villa Patrizia con piscina privata se nachází ve Stintinu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Villa Patrizia con piscina privata se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Apartment Stintino/Insel Sardinien 23217

10

Apartment Stintino/Insel Sardinien 23217

UbytováníApartment Stintino/Insel Sardinien 23217. Apartment Stintino/Insel Sardinien 23217 se nachází ve Stintinu, 2,2 km od pláže Cala Lupo, 47 km od Necropolis of Anghelu Ruju a 48 km od vlakového... Ubytování Apartment Stintino/Insel Sardinien 23217 se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Casa Mari

10

Casa Mari

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mari. Casa Mari se nachází v Stintinu, nedaleko Spiaggia Rocca Ruja a 700 metrů od pláže La Pelosa. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Ubytování Casa Mari se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

villa green

10

villa green

Ubytovánívilla green. Villa green se nachází v Stintinu, jen 3 km od pláže Cala Coscia di Donna. Ubytování villa green se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa Finagliosu

10

Villa Finagliosu

Ubytování (Vila) Villa Finagliosu. Villa Finagliosu se nachází v Palmadule, méně než 1 km od Arch Cape Cove Negru, a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Finagliosu se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

AffittaSardegna-Casa Lentischio

10

AffittaSardegna-Casa Lentischio

UbytováníAffittaSardegna-Casa Lentischio. AffittaSardegna-Casa Lentischio se nachází asi 1,5 km od Spiaggia Rocca Ruja a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování AffittaSardegna-Casa Lentischio se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa Rossana

10

Villa Rossana

UbytováníVilla Rossana. Villa Rossana se nachází ve Stintinu na Sardinii a nabízí terasu. Tento prázdninový dům nabízí výhled do zahrady, bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Rossana se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Stunning Capo Falcone Charming Apartments 1 Bedroom Apt sleeps 4 child

10

Stunning Capo Falcone Charming Apartments 1 Bedroom Apt sleeps 4 child

UbytováníStunning Capo Falcone Charming Apartments 1 Bedroom Apt sleeps 4 child. Stunning Capo Falcone Charming Apartments 1 Bedroom Apt sleep 4 child se nachází v Stintinu, 300 metrů od pláže La Pelosa a 700 metrů od Spiaggia Rocca... Ubytování Stunning Capo Falcone Charming Apartments 1 Bedroom Apt sleeps 4 child se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Residenza Cala Rosa

10

Residenza Cala Rosa

UbytováníResidenza Cala Rosa. Residenza Cala Rosa se nachází v Stintinu, 1,2 km od pláže L'Ancora, 1,6 km od Spiaggia Rocca Ruja a 2,3 km od pláže Cala Lupo. Ubytování Residenza Cala Rosa se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Cuile Nanni D'Oro

9,9

Cuile Nanni D'Oro

Ubytování (Apartmán) Cuile Nanni D'Oro. Cuile Nanni D'Oro se nachází ve Stintinu, 48 km od Capo Caccia, Neptunovy jeskyně a 50 km od Nuraghe di Palmavera. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Cuile Nanni D'Oro se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

La Finestra Sul Mare

9,8

La Finestra Sul Mare

UbytováníLa Finestra Sul Mare. La Finestra Sul Mare se nachází ve Stintinu, 1,2 km od Spiaggia Rocca Ruja, 1,9 km od pláže Cala Lupo a 46 km od Necropolis of Anghelu Ruju. Ubytování La Finestra Sul Mare se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa paradiso

9,8

Villa paradiso

UbytováníVilla paradiso. Villa paradiso se nachází ve Stintinu, 3 km od pláže Cala Coscia di Donna a 44 km od Necropolis of Anghelu Ruju, a nabízí klimatizaci. Ubytování Villa paradiso se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

casetta sul porticciolo

9,7

casetta sul porticciolo

Ubytování (Prázdninové domy) casetta sul porticciolo. casetta sul porticciolo se nachází v obci Stintino, 200 metrů od pláže Stintino a 600 metrů od pláže Spiaggia di Isolotto, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování casetta sul porticciolo se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Stintino casa panoramica a 500 mt dal mare IUN E8597

9,7

Stintino casa panoramica a 500 mt dal mare IUN E8597

UbytováníStintino casa panoramica a 500 mt dal mare IUN E8597. Stintino casa panoramica s výhledem do zahrady a 500 mt dal mare IUN E8597 nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 1,1 km od pláže L'Ancora. Ubytování Stintino casa panoramica a 500 mt dal mare IUN E8597 se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa Curiazzi Guesthouse Viale la Pelosa 16

9,7

Villa Curiazzi Guesthouse Viale la Pelosa 16

UbytováníVilla Curiazzi Guesthouse Viale la Pelosa 16. Villa Curiazzi Guesthouse Viale la Pelosa 16 se nachází ve Stintinu, 300 metrů od Spiaggia Rocca Ruja, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým... Ubytování Villa Curiazzi Guesthouse Viale la Pelosa 16 se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Domo Sul Porto

9,7

Domo Sul Porto

UbytováníDomo Sul Porto. Domo Sul Porto se nachází v oblíbeném přímořském městečku Stintino a nabízí výhled na starý přístav. Ubytování Domo Sul Porto se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa Boat - in front of the Sea

9,7

Villa Boat - in front of the Sea

UbytováníVilla Boat - in front of the Sea. Villa Boat - in front of the Sea se nachází v Stintinu, necelý 1 km od pláže L'Ancora, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Boat - in front of the Sea se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

MaGi holiday home

9,6

MaGi holiday home

Ubytování (Apartmán) MaGi holiday home. Prázdninový dům MaGi se nachází ve Stintinu, 550 metrů od pláže Stintino, 750 metrů od Spiaggia Tanca Manna a necelý 1 km od pláže Cala Lupo, a nabízí... Ubytování MaGi holiday home se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

CASA VACANZE DA RITA.

9,6

CASA VACANZE DA RITA.

Ubytování (Apartmán) CASA VACANZE DA RITA.. CASA VACANZE DA RITA s výhledem do zahrady. Nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 400 metrů od pláže Stintino. Ubytování CASA VACANZE DA RITA. se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Locazione Turistica Tonino

9,6

Locazione Turistica Tonino

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Tonino. Locazione Turistica Tonino se nachází ve Stintinu, 500 metrů od Spiaggia Tanca Manna, 1,1 km od pláže Cala Lupo a 1,4 km od Spiaggia Punta Negra. Ubytování Locazione Turistica Tonino se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

villetta giulia fronte mare

9,6

villetta giulia fronte mare

Ubytování (Prázdninový dům) villetta giulia fronte mare. villetta giulia fronte mare se nachází ve Stintinu, 550 metrů od pláže Stintino a 700 metrů od pláže Cala Lupo, a nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování villetta giulia fronte mare se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

IL SOGNO DI STINTINO

9,6

IL SOGNO DI STINTINO

Ubytování (Chata) IL SOGNO DI STINTINO. IL SOGNO DI STINTINO se nachází v Stintinu, 1 km od Spiaggia di Isolotto a 1,4 km od Spiaggia delle Tamerici, a nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování IL SOGNO DI STINTINO se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Monte Atena B&B di Charme

9,5

Monte Atena B&B di Charme

UbytováníMonte Atena B&B di Charme. Monte Atena B&B di Charme nabízí pokoj s panoramatickým výhledem na Středozemní moře a venkovský dům se soukromou zahradou a terasou. Ubytování Monte Atena B&B di Charme se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa Tellus

9,5

Villa Tellus

Ubytování (Vila) Villa Tellus. Villa Tellus se nachází v Stintinu, 600 metrů od Spiaggia Rocca Ruja a 1,2 km od pláže La Pelosa. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Tellus se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villetta la Residenza del mare Villasimius

9,5

Villetta la Residenza del mare Villasimius

UbytováníVilletta la Residenza del mare Villasimius. Villetta la Residenza del mare Villasimius se nachází v obci Villasimius a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villetta la Residenza del mare Villasimius se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Karamare

9,5

Karamare

UbytováníKaramare. Karamare se nachází v Stintinu, 1,3 km od pláže Stintino, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Karamare se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Appartamento Caty

9,5

Appartamento Caty

UbytováníAppartamento Caty. Appartamento Caty se nachází v Stintinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Caty se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

A.Mare

9,5

A.Mare

UbytováníA.Mare. A.Mare se nachází ve Stintinu, nedaleko pláže Stintino a Spiaggia Tanca Manna, a nabízí zahradu a terasu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování A.Mare se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

L'approdo di Remo

9,4

L'approdo di Remo

Ubytování (Prázdninový dům) L'approdo di Remo. L'approdo di Remo se nachází v Stintinu, 400 metrů od Spiaggia Tanca Manna a 550 metrů od pláže Stintino, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování L'approdo di Remo se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Uno Sguardo sulla Pelosa

9,4

Uno Sguardo sulla Pelosa

UbytováníUno Sguardo sulla Pelosa. Uno Sguardo sulla Pelosa se nachází v Stintinu, necelý 1 km od pláže La Pelosa a 15 minut chůze od pláže L'Ancora, a nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Uno Sguardo sulla Pelosa se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

La Lampara - Casa Panoramica 4 Km dalla Pelosa

9,4

La Lampara - Casa Panoramica 4 Km dalla Pelosa

UbytováníLa Lampara - Casa Panoramica 4 Km dalla Pelosa. Apartmán Stintino se nachází v obci Stintino, 700 metrů od lanovky Spiaggia di Isolotto a 1,1 km od lanovky Spiaggia delle. Ubytování La Lampara - Casa Panoramica 4 Km dalla Pelosa se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Appartamento Nel Lungomare

9,4

Appartamento Nel Lungomare

Ubytování (Apartmán) Appartamento Nel Lungomare. Appartamento Nel Lungomare se nachází v Stintinu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a salonkem. Apartmán má balkon a výhled na moře. Ubytování Appartamento Nel Lungomare se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Casa Rosetta - Appartamento nei pressi La Pelosa

9,4

Casa Rosetta - Appartamento nei pressi La Pelosa

UbytováníCasa Rosetta - Appartamento nei pressi La Pelosa. Casa Rosetta - Appartamento nei pressi La Pelosa se nachází v Stintinu, 1,4 km od pláže La Pelosa a 1,7 km od pláže L'Ancora. Ubytování Casa Rosetta - Appartamento nei pressi La Pelosa se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

HOUSEBOAT Blue Lagoon Stintino

9,4

HOUSEBOAT Blue Lagoon Stintino

Ubytování (Ubytování na lodi) HOUSEBOAT Blue Lagoon Stintino. HOUSEBOAT Blue Lagoon Stintino se nachází ve Stintinu, 1,8 km od Spiaggia di Isolotto, 2,2 km od Spiaggia Tanca Manna a 46 km od Necropolis of Anghelu... Ubytování HOUSEBOAT Blue Lagoon Stintino se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Nure

9,3

Nure

Ubytování (Bed and breakfast) Nure. Nure se nachází v Stintinu, 41 km od přístavu Alghero a 42 km od Capo Caccia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Nure se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villetta Sole e Mare Stintino

9,3

Villetta Sole e Mare Stintino

UbytováníVilletta Sole e Mare Stintino. Villetta Sole e Mare Stintino se nachází ve Stintinu, 1,2 km od Spiaggia Rocca Ruja, 1,4 km od pláže La Pelosa a 2 km od Spiaggia della Pelosetta. Ubytování Villetta Sole e Mare Stintino se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa Claudia, piscina privata

9,3

Villa Claudia, piscina privata

UbytováníVilla Claudia, piscina privata. Villa Claudia, piscina privata se nachází ve Stintinu, 2,9 km od pláže Cala Coscia di Donna a 43 km od Necropolis of Anghelu Ruju. Ubytování Villa Claudia, piscina privata se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

B&B Mare di Fuori

9,3

B&B Mare di Fuori

UbytováníB&B Mare di Fuori. B&B Mare se nachází v Stintinu, 15 km od národního parku Asinara. di Fuori nabízí klimatizované ubytování a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování B&B Mare di Fuori se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Rosa dei venti

9,3

Rosa dei venti

UbytováníRosa dei venti. Rosa dei venti se nachází v Stintinu, 1,6 km od pláže La Pelosa a 1,8 km od pláže L'Ancora. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Rosa dei venti se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Roccabianca Rooms & Studios

9,3

Roccabianca Rooms & Studios

UbytováníRoccabianca Rooms & Studios. Roccabianca Rooms & Studios se nachází v zahradě se zařízenou terasou a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Roccabianca Rooms & Studios se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Villa Asinara

9,3

Villa Asinara

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Asinara. Villa Asinara se nachází v Stintinu, v blízkosti pláže L'Ancora a 700 metrů od Spiaggia Rocca Ruja. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Villa Asinara se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Appartamento vista mare Capo Falcone

9,3

Appartamento vista mare Capo Falcone

UbytováníAppartamento vista mare Capo Falcone. Appartamento vista mare Falcone se nachází v Stintinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento vista mare Capo Falcone se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

A pochi passi dal mare con giardino privato -A few meters from the sea with private garden

9,3

A pochi passi dal mare con giardino privato -A few meters from the sea with private garden

UbytováníA pochi passi dal mare con giardino privato -A few meters from the sea with private garden. A pochi passi dal mare con giardino privato - A pochi passi dal mare con giardino privato se nachází v obci Stintino, 500 metrů od pláže Cala Lupo a necelý... Ubytování A pochi passi dal mare con giardino privato -A few meters from the sea with private garden se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Casa i Cormorani- Fantastica vista sul golfo dell'Asinara

9,2

Casa i Cormorani- Fantastica vista sul golfo dell'Asinara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa i Cormorani- Fantastica vista sul golfo dell'Asinara. Nachází se pouhých 600 metrů od pláže Cala Lupo. Casa i Cormorani... Ubytování Casa i Cormorani- Fantastica vista sul golfo dell'Asinara se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

LOCALITA' LA PELOSA VIA PUNTA D'ELICE N° 9

9,2

LOCALITA' LA PELOSA VIA PUNTA D'ELICE N° 9

Ubytování (Prázdninový dům) LOCALITA' LA PELOSA VIA PUNTA D'ELICE N° 9. LOCALITA' LA PELOSA VIA PUNTA má terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Ubytování LOCALITA' LA PELOSA VIA PUNTA D'ELICE N° 9 se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Casa vacanza

9,2

Casa vacanza

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanza. Casa vacanza se nachází v Stintinu, necelý 1 km od pláže L'Ancora a 16 minut chůze od Spiaggia Rocca Ruja. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Casa vacanza se nachází ve městě Stintino (Itálie - Sardinie).

Ubytování ve městě Stintino

Město Stintino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 422 hotelů a ubytování ve městě Stintino.