Hledat

Ubytování

Ubytování město Stérnai

Ve městě Stérnai (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stérnai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stérnai

Mia Apartment

Mia Apartment

Ubytování (Apartmán) Mia Apartment. Set in Stérnes just a 5-min drive from sandy Loutraki and Marathi beaches, this air-conditioned apartment features a swimming pool and a patio with... Ubytování Mia Apartment se nachází ve městě Stérnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tzivaeri

Villa Tzivaeri

Ubytování (Vila) Villa Tzivaeri. Villa Tzivaeri offers self-catering accommodation in Sternes village in Akrotiri. Ubytování Villa Tzivaeri se nachází ve městě Stérnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi

Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi. Located in Stérnai in the Crete region, Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi has a patio and pool views. Ubytování Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi se nachází ve městě Stérnai (Řecko - Kréta).

Amaré Chania Luxury Residence

Amaré Chania Luxury Residence

Ubytování (Vila) Amaré Chania Luxury Residence. Amaré Chania Luxury Residence is set in Stérnai and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Amaré Chania Luxury Residence se nachází ve městě Stérnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Asterousia

Villa Asterousia

Ubytování (Vila) Villa Asterousia. This villa offers a garden as well as free WiFi. Heraklio Town is 37 km from Villa Asterousia. Ubytování Villa Asterousia se nachází ve městě Stérnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stérnai

Město Stérnai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Stérnai.