Hledat

Ubytování

Ubytování město Stérnai

Ve městě Stérnai (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stérnai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stérnai

Mia Apartment

Mia Apartment

Ubytování (Apartmán) Mia Apartment. Set in Stérnes just a 5-min drive from sandy Loutraki and Marathi beaches, this air-conditioned apartment features a swimming pool and a patio with... Ubytování Mia Apartment se nachází ve městě Stérnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tzivaeri

Villa Tzivaeri

Ubytování (Vila) Villa Tzivaeri. Villa Tzivaeri offers self-catering accommodation in Sternes village in Akrotiri. Ubytování Villa Tzivaeri se nachází ve městě Stérnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi

Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi. Located in Stérnai in the Crete region, Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi has a patio and pool views. Ubytování Luxury apartment with pool near beaches, free WiFi se nachází ve městě Stérnai (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Stérnai

Město Stérnai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Stérnai.