Hledat

Ubytování

Ubytování město Stenico

Ve městě Stenico (Itálie) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stenico

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stenico

Maso Azzurro Chalet

10

Maso Azzurro Chalet

Ubytování (Chata) Maso Azzurro Chalet. Maso Azzurro Chalet nabízí ubytování s kuchyní v obci Stenico, 21 km od jezera Molveno a 30 km od muzea MUSE. Ubytování Maso Azzurro Chalet se nachází ve městě Stenico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa La Guarda

9,6

Casa La Guarda

Ubytování (Apartmán) Casa La Guarda. Casa La Guarda se nachází ve městě Stenico a nabízí vířivku. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa La Guarda se nachází ve městě Stenico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Castagne Matte

9

Le Castagne Matte

UbytováníLe Castagne Matte. Le Castagne Matte se nachází v obci Stenico a nabízí výhled na hory, restauraci, sdílenou kuchyň, bar, zahradu, sluneční terasu a prostor pro piknik. Ubytování Le Castagne Matte se nachází ve městě Stenico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alloggio incantevole a Stenico (TN). Ristr. 2022

9

Alloggio incantevole a Stenico (TN). Ristr. 2022

Ubytování (Prázdninové domy) Alloggio incantevole a Stenico (TN). Ristr. 2022. Alloggio incantevole a Stenico (TN) se může pochlubit výhledem na hory. Ristr. 2022 nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 21 km od jezera Molveno. Ubytování Alloggio incantevole a Stenico (TN). Ristr. 2022 se nachází ve městě Stenico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Flat in villa with swimming pool with sunroof

9

Flat in villa with swimming pool with sunroof

Ubytování (Vila) Flat in villa with swimming pool with sunroof. Flat in villa with swimming pool with sunroof se nachází ve městě Stenico, 21 km od jezera Molveno, 32 km od muzea MUSE a 27 km od vodopádu Varone. Ubytování Flat in villa with swimming pool with sunroof se nachází ve městě Stenico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vital Hotel Flora

8,4

Vital Hotel Flora

Ubytování (Hotel) Vital Hotel Flora. Vital Hotel Flora se nachází v příjemných zelených kopcích Ponte Arche, jen 2,5 km od centra Stenica, a nabízí krásný výhled do údolí. Ubytování Vital Hotel Flora se nachází ve městě Stenico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pleasant Holiday Home in Stenico with Fireplace

8,3

Pleasant Holiday Home in Stenico with Fireplace

Ubytování (Prázdninový dům) Pleasant Holiday Home in Stenico with Fireplace. Pleasant Holiday Home in Stenico with Fireplace se nachází ve Stenicu. Madonna di Campiglio je vzdálená 45 km. Ubytování Pleasant Holiday Home in Stenico with Fireplace se nachází ve městě Stenico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beautiful apartment in Stenico with 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Stenico with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmány) Beautiful apartment in Stenico with 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Stenico with 2 Bedrooms se nachází ve městě Stenico, 21 km od jezera Molveno a 31 km od MUSE. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Beautiful apartment in Stenico with 2 Bedrooms se nachází ve městě Stenico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Stenico

Město Stenico se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Stenico.