Hledat

Ubytování

Ubytování město Stavros

Ve městě Stavros (Řecko) máme celkem 80 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stavros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stavros

Corali House

10

Corali House

Ubytování (Prázdninový dům) Corali House. Set in Stavros, within a few steps of Sunset Beach and 400 metres of Stavros Beach, Corali House offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Corali House se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Sofelia Home

10

Sofelia Home

Ubytování (Prázdninový dům) Sofelia Home. Set in Stavros, 200 metres from Sunset Beach and 300 metres from Stavros Beach, Sofelia Home offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free... Ubytování Sofelia Home se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Evas House

9,9

Evas House

Ubytování (Prázdninový dům) Evas House. Evas House is a beachfront property located in Stavros, 400 metres from Sunset Beach and 600 metres from Stavros Beach. Ubytování Evas House se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Skamagkas G. Apartments

9,8

Skamagkas G. Apartments

Ubytování (Apartmány) Skamagkas G. Apartments. The family-run Skamagkas Apartments is located around 1.2 kilometers from Stavros Beach. Ubytování Skamagkas G. Apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kristi

9,8

Villa Kristi

Ubytování (Vila) Villa Kristi. Set in Stavros, 1.1 km from Sunset Beach and 1.2 km from Stavros Beach, Villa Kristi offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Kristi se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradisio Baby & Kinder Hotel

9,8

Paradisio Baby & Kinder Hotel

Ubytování (Aparthotel) Paradisio Baby & Kinder Hotel. Paradisio Baby & Kinder Hotel se nachází ve Stavrosu a nabízí řadu dětských zařízení, jako je hřiště na 400 m², motokárová dráha, stromový dům, stolní... Ubytování Paradisio Baby & Kinder Hotel se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Theros Beach House

9,7

Theros Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Theros Beach House. Located 50 metres from the beach, Theros Beach House is a 3-bedroom property in Stavros Village. Ubytování Theros Beach House se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skamagkas M. Apartments

9,7

Skamagkas M. Apartments

Ubytování (Apartmány) Skamagkas M. Apartments. The family-run Skamagkas Apartments is located around 1.2 kilometers from Stavros Beach. Ubytování Skamagkas M. Apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Dream

9,7

Sweet Dream

Ubytování (Apartmány) Sweet Dream. Sweet Dream se nachází v obci Stavros, 14 km od Chanie, a poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Sweet Dream se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Gianna's House

9,6

Gianna's House

Ubytování (Prázdninový dům) Gianna's House. The beachfront Gianna's House is located in Stavros. Ubytování Gianna's House se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Kosta's House

9,6

Kosta's House

Ubytování (Apartmány) Kosta's House. Offering a seasonal outdoor pool and barbecue, Kosta's House is located in Stavros. Ubytování Kosta's House se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kavos Beach Apartments & Studios

9,5

Kavos Beach Apartments & Studios

Ubytování (Aparthotel) Kavos Beach Apartments & Studios. Kavos Beach Apartments & Studios se nachází na malebném klidném místě na břehu moře ve vesničce Kavos. Ubytování Kavos Beach Apartments & Studios se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Nanakis Beach Luxury Apartments

9,5

Nanakis Beach Luxury Apartments

Ubytování (Aparthotel) Nanakis Beach Luxury Apartments. Komplex Nanakis Beach Luxury Apartments prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí a je skvělým místem pro rodiny a skupiny, které si chtějí užívat slunce,... Ubytování Nanakis Beach Luxury Apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Evelyn Hotel

9,5

Evelyn Hotel

Ubytování (Aparthotel) Evelyn Hotel. Evelyn Hotel se nachází v letovisku Stavros, 18 km od města Marathi a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Evelyn Hotel se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Nautilus

9,4

Nautilus

Ubytování (Apartmán) Nautilus. Located in the seaside village of Stavros, Nautilus is 300 metres from the nearest beach. Ubytování Nautilus se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Villa Nefeli

9,4

Villa Nefeli

Ubytování (Vila) Villa Nefeli. Situated in Stavros, 300 metres from Sunset Beach, Villa Nefeli features accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Villa Nefeli se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levanda Home

9,4

Levanda Home

Ubytování (Prázdninový dům) Levanda Home. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Levanda Home can be found in Stavros, close to Gold Coast Beach and 400 metres... Ubytování Levanda Home se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexis Apartments

9,3

Alexis Apartments

Ubytování (Apartmány) Alexis Apartments. Alexis Apartments se nachází v květinové zahradě na Krétě, 30 metrů od pláže Stavros. Ubytování Alexis Apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Felia Villa

9,3

Felia Villa

Ubytování (Prázdninové domy) Felia Villa. Offering a pool, Felia Villa is a detached holiday home is located in Stavros and is 200 metres from a sandy beach and 11 km from Chania Town. Ubytování Felia Villa se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cathrin Beach Apartments

9,3

Cathrin Beach Apartments

Ubytování (Apartmán) Cathrin Beach Apartments. Just 1-minute walk from the famous Stavros Beach, Cathrin Beach Apartments offers self-catering accommodation with free WiFi access and views over the... Ubytování Cathrin Beach Apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Little Bay

9,1

Little Bay

Ubytování (Apartmány) Little Bay. Little Bay, plážový hotel uprostřed barevné krétské zahrady, se nachází přímo na pláži s Modrou vlajkou v letovisku Stavros na poloostrově Akrotiri v... Ubytování Little Bay se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Asterion Deep Blue Villa

9,1

Asterion Deep Blue Villa

Ubytování (Vila) Asterion Deep Blue Villa. Vila Asterion Deep Blue s vestavěným podlažím se nachází na soukromém travnatém pozemku o rozloze 1,6 ha, pouhých 400 metrů od písečné pláže Stavros. Ubytování Asterion Deep Blue Villa se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anni House in Stavros

9,1

Anni House in Stavros

Ubytování (Prázdninový dům) Anni House in Stavros. Boasting a balcony with garden views, free bikes and a garden, Anni House in Stavros can be found in Stavros, close to Sunset Beach and 500 metres from... Ubytování Anni House in Stavros se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Beach Villas Apartments

9

Blue Beach Villas Apartments

Ubytování (Aparthotel) Blue Beach Villas Apartments. Blue Beach se nachází na soukromé pláži ve Stavrosu. Nabízí bazén, tenisový kurt a tradiční restauraci. Ubytování Blue Beach Villas Apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Poseidon Suites Hotel

9

Poseidon Suites Hotel

Ubytování (Aparthotel) Poseidon Suites Hotel. Situated in Stavros, Poseidon Suites Hotel features accommodation with an outdoor pool, free WiFi, free bikes and a shared lounge. Ubytování Poseidon Suites Hotel se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Zorbas Beach Village Hotel

8,8

Zorbas Beach Village Hotel

Ubytování (Aparthotel) Zorbas Beach Village Hotel. Tento hotel se nachází na pozemku o rozloze 30 000 m² přímo nad poloostrovem Akrotiri, kde se natáčel slavný film Řek Zorba, jen pár kroků od pláže. Ubytování Zorbas Beach Village Hotel se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Paradice Hotel Luxury Suites

8,8

Paradice Hotel Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Paradice Hotel Luxury Suites. Paradice Hotel Luxury Suites se nachází 1 km od pláže v letovisku Stavros a nabízí apartmá s plazmovou TV, bezplatné Wi-Fi, plně vybavené fitness centrum a... Ubytování Paradice Hotel Luxury Suites se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coastal Apartment

7

Coastal Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Coastal Apartment. Coastal Apartment, a property with a garden and a terrace, is situated in Stavros, 60 metres from Sunset Beach, 600 metres from Stavros Beach, as well as... Ubytování Coastal Apartment se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Sea Villa

Golden Sea Villa

Ubytování (Vila) Golden Sea Villa. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Golden Sea Villa can be found in Stavros, close to Gold Coast Beach and 600... Ubytování Golden Sea Villa se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Demi's house

Demi's house

Ubytování (Prázdninový dům) Demi's house. Located in Stavros, 300 metres from Sunset Beach and 400 metres from Stavros Beach, Demi's house offers a garden and air conditioning. Ubytování Demi's house se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Holiday Home Kiani Skoulas 04

Holiday Home Kiani Skoulas 04

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Kiani Skoulas 04. Situated in Stavros and only less than 1 km from Sunset Beach, Holiday Home Kiani Skoulas 04 features accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytování Holiday Home Kiani Skoulas 04 se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Villa Katerina

Villa Katerina

Ubytování (Vila) Villa Katerina. At a distance of 900 metres from Stavros Beach, Villa Katerina is set in a garden with flowers and trees. Ubytování Villa Katerina se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exotic Villa Akrotiri 4 in Stavros Chania!

Exotic Villa Akrotiri 4 in Stavros Chania!

Ubytování (Vila) Exotic Villa Akrotiri 4 in Stavros Chania!. Boasting a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Exotic Villa Akrotiri 4 in Stavros Chania! Ubytování Exotic Villa Akrotiri 4 in Stavros Chania! se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Exotic Villa Akrotiri 3 in Stavros Chania!

Exotic Villa Akrotiri 3 in Stavros Chania!

Ubytování (Venkovský dům) Exotic Villa Akrotiri 3 in Stavros Chania!. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Exotic Villa Akrotiri 3 in Stavros Chania! Ubytování Exotic Villa Akrotiri 3 in Stavros Chania! se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Coastal Apartment 2

Coastal Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Coastal Apartment 2. Coastal Apartment 2 is situated in Stavros and offers a garden and a terrace. The accommodation is 18 km from Marathi. Ubytování Coastal Apartment 2 se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stavros Paradise

Stavros Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Stavros Paradise. Featuring a terrace with lake views, a garden and barbecue facilities, Stavros Paradise can be found in Stavros, close to Stavros Beach and less than 1 km... Ubytování Stavros Paradise se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cretan View

Cretan View

Ubytování (Vila) Cretan View. Within 1 km from the sandy beach of Stavros Akrotiri, Cretan View features a salt water pool with a wooden deck and a separate children’s section. Ubytování Cretan View se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stavros Beach Garden Villa

Stavros Beach Garden Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Stavros Beach Garden Villa. Set in Stavros, 300 metres from Sunset Beach and 300 metres from Stavros Beach, Stavros Beach Garden Villa offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Stavros Beach Garden Villa se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stavros Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Stavros Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Stavros Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Stavros Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi is situated in Stavros. Ubytování Stavros Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 36 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vlamis Villas

Vlamis Villas

Ubytování (Apartmán) Vlamis Villas. Set in Stavros, 700 metres from Sunset Beach and 1.5 km from Stavros Beach, Vlamis Villas offers a terrace and air conditioning. Ubytování Vlamis Villas se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Luxury Villa Crete Deep Blue Villa 5 Bedroom Private Pool Chania

Luxury Villa Crete Deep Blue Villa 5 Bedroom Private Pool Chania

Ubytování (Vila) Luxury Villa Crete Deep Blue Villa 5 Bedroom Private Pool Chania. Located in Stavros, Luxury Villa Crete Deep Blue Villa 5 Bedroom Private Pool Chania offers accommodation with a balcony. Ubytování Luxury Villa Crete Deep Blue Villa 5 Bedroom Private Pool Chania se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Peaceful House near the Sea

Sunny Peaceful House near the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Sunny Peaceful House near the Sea. Sunny Peaceful House near the Sea is set in Stavros and offers a garden, a private beach area and a terrace. Ubytování Sunny Peaceful House near the Sea se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aggelos Paradise

Aggelos Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Aggelos Paradise. Located in Stavros, just 100 metres from Sunset Beach, Aggelos Paradise provides beachfront accommodation with a bar, a shared lounge, a garden and free... Ubytování Aggelos Paradise se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stavros Green Cottage

Stavros Green Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Stavros Green Cottage. Set in Stavros in the Crete region, Stavros Green Cottage has a terrace and garden views. This holiday home also features free WiFi. Ubytování Stavros Green Cottage se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GK-Afroditi

GK-Afroditi

Ubytování (Apartmán) GK-Afroditi. Situated in Stavros, less than 1 km from Gold Coast Beach and an 11-minute walk from Stavros Beach, GK-Afroditi features accommodation with free WiFi, air... Ubytování GK-Afroditi se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Entire House in Stavros Chania

Entire House in Stavros Chania

Ubytování (Prázdninový dům) Entire House in Stavros Chania. Boasting garden views, Entire House in Stavros Chania provides accommodation with a garden and a balcony, around less than 1 km from Stavros Beach. Ubytování Entire House in Stavros Chania se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Stavros Sea Bungalow

Stavros Sea Bungalow

Ubytování (Prázdninový dům) Stavros Sea Bungalow. Featuring a garden, Stavros Sea Bungalow is a detached holiday home set by the beach in Stavros in the Crete Region. Ubytování Stavros Sea Bungalow se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Kiani Skoulas 02

Holiday Home Kiani Skoulas 02

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kiani Skoulas 02. Boasting an outdoor pool and sea views, Holiday Home Kiani Skoulas 02 is situated in Stavros. Ubytování Holiday Home Kiani Skoulas 02 se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Antonis Traditional Villa (5min walking from beach)

Antonis Traditional Villa (5min walking from beach)

Ubytování (Prázdninový dům) Antonis Traditional Villa (5min walking from beach). Antonis Traditional Villa (5min walking from beach), a property with a terrace, is located in Stavros, 400 metres from Sunset Beach, 800 metres from... Ubytování Antonis Traditional Villa (5min walking from beach) se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elia Villas Stavros

Elia Villas Stavros

Ubytování (Vila) Elia Villas Stavros. Located at Stavros Village, just 100 metres from the closest beach, Elia Villas Stavros offers a pool and spacious villas with fireplace and views over the... Ubytování Elia Villas Stavros se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Christini

Villa Christini

Ubytování (Vila) Villa Christini. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Villa Christini can be found in Stavros, close to Gold Coast Beach and 700 metres... Ubytování Villa Christini se nachází ve městě Stavros (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Stavros

Město Stavros se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 80 hotelů a ubytování ve městě Stavros.