Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Starovičky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Starovičky

Levandule a Palava

8,9

Levandule a Palava

Ubytování (Penzion) Levandule a Palava. Levandule a Pálava se nachází ve Starovičkách. Nabízí bar, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách, rodinné pokoje, terasu, sdílenou... Ubytování Levandule a Palava se nachází ve městě Starovičky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Starovičky 406

Apartmán Starovičky 406

Ubytování (Apartmán) Apartmán Starovičky 406. Apartmán Starovičky 406 se nachází ve Starovičkách. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmán Starovičky 406 se nachází ve městě Starovičky (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa na vinařské stezce

Chalupa na vinařské stezce

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na vinařské stezce. Chalupa na vinařské stezce is situated in Starovičky and offers barbecue facilities. Ubytování Chalupa na vinařské stezce se nachází ve městě Starovičky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa na vinařské stezce nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány pod Pálavou

Apartmány pod Pálavou

Ubytování (Penzion) Apartmány pod Pálavou. Apartmány pod Pálavou se nachází v obci Starovičky a nabízí bezplatná jízdní kola, zahradu a terasu. Ubytování Apartmány pod Pálavou se nachází ve městě Starovičky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Apartmány pod Pálavou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.