Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Starovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Starovice

Apartmány Starovice

9,5

Apartmány Starovice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Starovice. Apartmány Starovice se nachází ve Starovicích a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Starovice se nachází ve městě Starovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Starovice má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Starovice momentálně evidujeme 66 recenzí.

Chata - Sklep 57

9,4

Chata - Sklep 57

Ubytování (Prázdninový dům) Chata - Sklep 57. Chata - Sklep 57 stojí ve Starovicích, jen 5 minut jízdy od Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Chata - Sklep 57 se nachází ve městě Starovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata - Sklep 57 má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata - Sklep 57 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Starovice

9,4

Penzion Starovice

Ubytování (Penzion) Penzion Starovice. Penzion Starovice se nachází ve Starovicích. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s kabelovou TV a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion Starovice se nachází ve městě Starovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Starovice má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Starovice momentálně evidujeme 91 recenzí.

Chalupa - Sklep Starovice

8,7

Chalupa - Sklep Starovice

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa - Sklep Starovice. Chalupa - Sklep ve Starovicích stojí 4 km od Hustopečí v zahradě s grilem. Nabízí vinný sklípek, kde lze pro hosty pořádat ochutnávky vín. Ubytování Chalupa - Sklep Starovice se nachází ve městě Starovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa - Sklep Starovice má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chalupa - Sklep Starovice momentálně evidujeme 21 recenzí.

Vinařství Vrátil - penzion

8,4

Vinařství Vrátil - penzion

Ubytování (Penzion) Vinařství Vrátil - penzion. Penzion Vinařství Vrátil se nachází ve Starovicích a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a placené soukromé parkoviště. Ubytování Vinařství Vrátil - penzion se nachází ve městě Starovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Starovice

Chalupa Starovice

Ubytování (Vila) Chalupa Starovice. Chalupa Starovice se nachází ve Starovicích, 28 km od Lednice. Nabízí zahradu, gril, terasu, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Starovice se nachází ve městě Starovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)