Hledat

Ubytování

Ubytování město Stansstad

Ve městě Stansstad (Švýcarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stansstad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stansstad

Hotel & Restaurant zum Beck

9,2

Hotel & Restaurant zum Beck

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant zum Beck. Situated in Stansstad, next to the landing stage at Lake Lucerne, Hotel & Restaurant zum Beck offers a comfortable restaurant with a terrace, and rooms... Ubytování Hotel & Restaurant zum Beck se nachází ve městě Stansstad (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aiola Lake Lodge

9,2

Aiola Lake Lodge

Ubytování (Privát) Aiola Lake Lodge. Aiola Lake Lodge is situated in Stansstad and offers a bar and a terrace. The property is 43 km from Zug, and complimentary private parking is available. Ubytování Aiola Lake Lodge se nachází ve městě Stansstad (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Winkelried am See

8,7

Hotel Winkelried am See

Ubytování (Hotel) Hotel Winkelried am See. Located right on the shore of Lake Lucerne in Stansstad, next to the landing stage, Hotel Winkelried am See offers 2 elegant restaurants with lakeside... Ubytování Hotel Winkelried am See se nachází ve městě Stansstad (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Rössli

8,1

Hotel & Restaurant Rössli

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Rössli. Stansstad’s Hotel & Restaurant Rössli is located 100 metres from Lake Lucerne’s southern shore. Ubytování Hotel & Restaurant Rössli se nachází ve městě Stansstad (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stansstad

Město Stansstad se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Stansstad.