Hledat

Ubytování

Ubytování město Stanga

Ve městě Stanga (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stanga

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stanga

Joselehof App Edelweiss

10

Joselehof App Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Joselehof App Edelweiss. Joselehof App Edelweiss se nachází ve městě Stanga, 35 km od opatství Novacella a 38 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí zahradu a výhled do... Ubytování Joselehof App Edelweiss se nachází ve městě Stanga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Saxlhof

9,6

Saxlhof

Ubytování (Aparthotel) Saxlhof. Saxlhof se nachází v obci Stanga v regionu Trentino Alto Adige, 33 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, barem... Ubytování Saxlhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Erika Suites & Lofts

9,6

Erika Suites & Lofts

Ubytování (Apartmány) Erika Suites & Lofts. Erika Suites & Lofts se nachází v obci Stanga v regionu Trentino Alto Adige, 33 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským... Ubytování Erika Suites & Lofts se nachází ve městě Stanga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Joselehof App Arnika

9,3

Joselehof App Arnika

Ubytování (Apartmán) Joselehof App Arnika. Joselehof App Arnika nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 35 km od opatství Novacella. Ubytování Joselehof App Arnika se nachází ve městě Stanga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Joselehof App Enzian

5

Joselehof App Enzian

Ubytování (Apartmán) Joselehof App Enzian. Joselehof App Enzian se nachází v obci Stanga a nabízí zahradu a gril. Ubytování Joselehof App Enzian se nachází ve městě Stanga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Amazing apartment in Racines-Ratschings with WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Racines-Ratschings with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmány) Amazing apartment in Racines-Ratschings with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing apartment in Racines-Ratschings se nachází v obci Stanga v regionu Trentino Alto Adige a nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. 41 km od Ortisei. Ubytování Amazing apartment in Racines-Ratschings with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Stanga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Stanga

Město Stanga se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Stanga.