Hledat

Ubytování

Ubytování město Stalós

Ve městě Stalós (Řecko) máme celkem 122 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stalós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stalós

Villa Sirocos

9,9

Villa Sirocos

Ubytování (Vila) Villa Sirocos. Situated 150 metres from Stalos Beach in Stalos, this air-conditioned villa features a balcony. It provides free private parking. Ubytování Villa Sirocos se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikola's Villa Stalos Chania

9,9

Nikola's Villa Stalos Chania

Ubytování (Vila) Nikola's Villa Stalos Chania. Nikola's Villa STALOS CHANIA offers accommodation in Stalos, 800 metres from Stalos Beach. It provides free private parking. Ubytování Nikola's Villa Stalos Chania se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa SeaView Garden

9,9

Villa SeaView Garden

Ubytování (Vila) Villa SeaView Garden. Located in Stalós, 300 metres from Stalos Beach, Villa SeaView Garden features accommodation with barbecue facilities, free WiFi, free parking, and luggage... Ubytování Villa SeaView Garden se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Dimosthenis

9,9

Villa Dimosthenis

Ubytování (Vila) Villa Dimosthenis. Boasting an outdoor pool, Villa Dimosthenis is located in Pano Stalos village. Ubytování Villa Dimosthenis se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Sofoklis Apts

9,9

Sofoklis Apts

Ubytování (Apartmány) Sofoklis Apts. Sofoklis Apts nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v letovisku Stalos. Zdejší pláž je vzdálená jen 300 metrů. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Sofoklis Apts se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stalos View

9,9

Stalos View

Ubytování (Prázdninový dům) Stalos View. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Stalos View can be found in Stalós, close to Agia Marina Beach and 2 km from... Ubytování Stalos View se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aristos Luxury Suites and Studios

9,8

Aristos Luxury Suites and Studios

Ubytování (Apartmány) Aristos Luxury Suites and Studios. Located in Stalós in the Crete region and Stalos Beach reachable within 1. Ubytování Aristos Luxury Suites and Studios se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Eftichia

9,8

Villa Eftichia

Ubytování (Vila) Villa Eftichia. Boasting a shared seasonal outdoor swimming pool and welcoming guests with local products, Villa Eftichia offers accommodation in Stalós with free WiFi and... Ubytování Villa Eftichia se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gianthea Studios and Apt

9,7

Gianthea Studios and Apt

Ubytování (Aparthotel) Gianthea Studios and Apt. Situated 160 m from Stalos Beach, Gianthea Studios and Apt offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Gianthea Studios and Apt se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Phaedra Hotel

9,7

Phaedra Hotel

Ubytování (Hotel) Phaedra Hotel. Plážový hotel Phaedra se nachází pouhých 7 kilometrů od letoviska Chania a nabízí panoramatický výhled na pláž Kato Stalos se zlatavým pískem oceněnou... Ubytování Phaedra Hotel se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Casa Leone Suites

9,7

Casa Leone Suites

Ubytování (Apartmány) Casa Leone Suites. Located 400 metres from Stalos Beach, Casa Leone Suites offers an outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Casa Leone Suites se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Ariadne

9,7

Villa Ariadne

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ariadne. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Ariadne is located in Stalós. Ubytování Villa Ariadne se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Nektar Beach Hotel

9,7

Nektar Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Nektar Beach Hotel. Nektar Beach Hotel s bazénem a restaurací stojí jen pár metrů od pláže Kato Stalos. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nektar Beach Hotel se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Christy

9,7

Villa Christy

Ubytování (Vila) Villa Christy. Featuring a balcony with pool views, and a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Villa Christy can be found in Stalós, close to Agia... Ubytování Villa Christy se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ilios Village

9,7

Ilios Village

Ubytování (Vila) Ilios Village. Ilios Village se nachází na kopci ve vesničce Stalos Ano, 2,7 km od pláže Stalos. Ubytování Ilios Village se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Romantic Corner Maisonette house

9,6

Romantic Corner Maisonette house

Ubytování (Apartmány) Romantic Corner Maisonette house. Situated in Stalós in the Crete region and Stalos Beach reachable within 200 metres, Romantic Corner Maisonette house features accommodation with free... Ubytování Romantic Corner Maisonette house se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Hotel Kleopatra

9,6

Hotel Kleopatra

Ubytování (Aparthotel) Hotel Kleopatra. Hotel Kleopatra se nachází v krásné části letoviska Kato Stalos, pouhých 250 metrů od jeho věhlasné písečné pláže a přibližně 7 km od centra města Chania. Ubytování Hotel Kleopatra se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Filio House

9,6

Filio House

Ubytování (Prázdninový dům) Filio House. Offering a garden and garden view, Filio House is situated in Stalós, 1.6 km from Agia Marina Beach and 2.8 km from Platanias Beach. Ubytování Filio House se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Skandalakis Homes & Apartments

9,6

Skandalakis Homes & Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Skandalakis Homes & Apartments. Skandalakis Homes & Apartments se nachází 500 metrů od pláže Stalos a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v prázdninových domech s kuchyní, posezením a TV s... Ubytování Skandalakis Homes & Apartments se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Marakas Beach Hotel

9,6

Marakas Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Marakas Beach Hotel. Marakas Beach Apartments se nachází na pláži Kato Stalos a nabízí vkusně zařízená a klimatizovaná studia i apartmány s balkonem a výhledem, venkovní bazén... Ubytování Marakas Beach Hotel se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Irini Stalos Apartments

9,6

Irini Stalos Apartments

Ubytování (Aparthotel) Irini Stalos Apartments. Irini Stalls Apartments se nachází pouhých 50 metrů od pláže Kato Stalos a má zahradu s venkovním bazénem a lehátky na opalování. Ubytování Irini Stalos Apartments se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Kristall Suites

9,5

Kristall Suites

Ubytování (Aparthotel) Kristall Suites. Kristall Suites se nachází na nábřeží u pláže v letovisku Stalos a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na Krétské moře. Ubytování Kristall Suites se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Lila Villas

9,5

Lila Villas

Ubytování (Prázdninové domy) Lila Villas. Lila Villas se nachází přímo na pláži v letovisku Stalos a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Lila Villas se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Renieris Hotel

9,5

Renieris Hotel

Ubytování (Hotel) Renieris Hotel. Rodinný Hotel Renieris je situován na kopci v Kato Stalos. Nachází se pouhých 200 metrů od pláže a 8 km od slavného a rušného města Chania. Ubytování Renieris Hotel se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Constancia

9,5

Villa Constancia

Ubytování (Vila) Villa Constancia. Offering a private pool, the stone-built Villa Constancia is located in Stalos area, just 150 metres from the nearest beach. Ubytování Villa Constancia se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camelia Studios & Apartments

9,4

Camelia Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Camelia Studios & Apartments. Komplex Camelia Studios & Apartments se nachází u pláže v obci Kato Stalos, v pěší vzdálenosti od mnoha pobřežních restaurací, barů a obchodů. Ubytování Camelia Studios & Apartments se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Alexandra Villa Stalos

9,4

Alexandra Villa Stalos

Ubytování (Prázdninový dům) Alexandra Villa Stalos. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Alexandra Villa Stalos can be found in Stalós, close to Agia Marina Beach and 2 km from... Ubytování Alexandra Villa Stalos se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Giannarakis Beach

9,4

Giannarakis Beach

Ubytování (Apartmány) Giannarakis Beach. Giannarakis se nachází uprostřed udržované zahrady a přímo u pláže ve vesnici Stalos. Má bazén a zařízenou sluneční terasu. Ubytování Giannarakis Beach se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

My Villa Dafni

9,4

My Villa Dafni

Ubytování (Vila) My Villa Dafni. Located in Stalos in the Crete Region, this semi-detached villa is 1 km from Stalos Beach. Guests benefit from terrace. Free WiFi is featured . Ubytování My Villa Dafni se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Koukos Villas

9,3

Koukos Villas

Ubytování (Vily) Koukos Villas. Vily Koukos se nachází pouhých 10 minut chůze od nekonečné písečné pláže Stalos a nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní, vířivkou a panoramatickým... Ubytování Koukos Villas se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orestis Hotel Apartments

9,3

Orestis Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Orestis Hotel Apartments. Orestis Hotel Apartments are situated on the hillside in the picturesque village of Upper Stalos, 9 km from the center of Chania, 14 km from Souda harbour... Ubytování Orestis Hotel Apartments se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Elizea

9,3

Villa Elizea

Ubytování (Apartmány) Villa Elizea. Rodinný hotel Villa Elizea stojí pouhých 80 metrů od písečné pláže Kato Stalos ve městě Chania a po celý rok nabízí tradiční studia s možností vlastního... Ubytování Villa Elizea se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Esperides Hotel Apartments

9,3

Esperides Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Esperides Hotel Apartments. Esperides Hotel Apartments stojí na pláži v letovisku Kato Stalos na Krétě, a nabízí venkovní bazén, zahradu, sluneční terasu a snack bar. Ubytování Esperides Hotel Apartments se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Hermes Beach Studios

9,3

Hermes Beach Studios

Ubytování (Apartmány) Hermes Beach Studios. Hermes Studios se nachází na písečné pláži Kato Stalos, oceněné modrou vlajkou, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování se zařízeným balkonem a... Ubytování Hermes Beach Studios se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Eliros Studios

9,3

Eliros Studios

Ubytování (Aparthotel) Eliros Studios. Eliros Studios se nachází jen pár kilometrů západně od Chánie v přímořské vesnici Kato Stalos, pouhých 600 metrů od pláže. Ubytování Eliros Studios se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Melina's House

9,3

Melina's House

Ubytování (Aparthotel) Melina's House. Melina’s House se nachází 250 metrů od pláže Kato Stalos a nabízí ubytování s dobře vybaveným kuchyňským koutem a balkonem, ze kterého si můžete vychutnat... Ubytování Melina's House se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Anniko

9,2

Anniko

Ubytování (Aparthotel) Anniko. Hotel Anniko se nachází v přímořském letovisku Kato Stalos, pouhých 80 metrů od písečné pláže s modrou vlajkou, snack bary a lehátky. Ubytování Anniko se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Trouli House

9,2

Trouli House

Ubytování (Prázdninový dům) Trouli House. Situated in Stalós, 3 km from Stalos Beach, Trouli House offers a living room with a flat-screen TV, and a garden with a barbecue. Ubytování Trouli House se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cretan Dream Royal Luxury Suites

9,2

Cretan Dream Royal Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Cretan Dream Royal Luxury Suites. Cretan Dream Royal Luxury Suites offers accommodation in Stalos. Each room is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Cretan Dream Royal Luxury Suites se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Pentari

9,2

Pentari

Ubytování (Apartmány) Pentari. Rodinné ubytování Pentari se nachází 600 metrů od pláže v obci Stalos. Ubytování Pentari se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Peaceful Traditional Apartments with Large Garden

9,1

Peaceful Traditional Apartments with Large Garden

Ubytování (Apartmány) Peaceful Traditional Apartments with Large Garden. Situated in Stalós in the Crete region and Stalos Beach reachable within less than 1 km, Peaceful Traditional Apartments with Large Garden features... Ubytování Peaceful Traditional Apartments with Large Garden se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kato Stalos Beach

9,1

Kato Stalos Beach

Ubytování (Apartmány) Kato Stalos Beach. Kato Stalos Beach se nachází přímo na pláži Stalos. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování s vlastním balkonem. Ubytování Kato Stalos Beach se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Evilion hotel

9,1

Evilion hotel

Ubytování (Aparthotel) Evilion hotel. Evilion se nachází 50 metrů od písečné pláže Stalos na Krétě a nabízí bazén a restauraci. Ubytování Evilion hotel se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Artemis Apartments

9,1

Artemis Apartments

Ubytování (Aparthotel) Artemis Apartments. Artemis Apartments se nachází 100 metrů od pláže v obci Stalos na Krétě. Ubytování Artemis Apartments se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Atlantis Beach Hotel

9,1

Atlantis Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Atlantis Beach Hotel. Plážový hotel Atlantis se nachází jen pár kroků od pláže Stalos a nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Atlantis Beach Hotel se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Iro's Apartment

9,1

Iro's Apartment

Ubytování (Apartmány) Iro's Apartment. Set 500 metres from Stalos Beach, Iro's Apartment offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Iro's Apartment se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Sea Side Apartments

9,1

Sea Side Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sea Side Apartments. Sea Side Apartments se nachází mezi písečnou pláží Kato Stalos a pobřežní silnicí. Ubytování Sea Side Apartments se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Dream View Villa

9

Dream View Villa

Ubytování (Vila) Dream View Villa. Villa Sweet Dreams offers self-catering accommodation in Stalos with a private swimming pool and furnished balconies overlooking the Cretan Sea. Ubytování Dream View Villa se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Clio

8,9

Villa Clio

Ubytování (Vila) Villa Clio. Located in Stalos, Villa Clio offers an outdoor pool. The property is 2.46 km from Stalos Beach. Ubytování Villa Clio se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Kato Stalos Mare

8,9

Kato Stalos Mare

Ubytování (Aparthotel) Kato Stalos Mare. Located just 10 metres from the sea, Kato Stalos Mare features an outdoor swimming pool with a sun terrace. Ubytování Kato Stalos Mare se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Egli Studios

8,7

Egli Studios

Ubytování (Apartmány) Egli Studios. Egli se nachází 700 metrů od pláže s modrou vlajkou v obci Stalos a nabízí sezónní venkovní bazén se slunnou terasou a grilem. Ubytování Egli Studios se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stalós

Město Stalós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 122 hotelů a ubytování ve městě Stalós.