Hledat

Ubytování

Ubytování město Stalós

Ve městě Stalós (Řecko) máme celkem 122 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stalós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stalós

Villa Sirocos

9,9

Villa Sirocos

Ubytování (Vila) Villa Sirocos. Situated 150 metres from Stalos Beach in Stalos, this air-conditioned villa features a balcony. It provides free private parking. Ubytování Villa Sirocos se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Stalos View

9,9

Stalos View

Ubytování (Prázdninový dům) Stalos View. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Stalos View can be found in Stalós, close to Agia Marina Beach and 2 km from... Ubytování Stalos View se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Sofoklis Apts

9,9

Sofoklis Apts

Ubytování (Apartmány) Sofoklis Apts. Sofoklis Apts nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v letovisku Stalos. Zdejší pláž je vzdálená jen 300 metrů. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Sofoklis Apts se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Eftichia

9,8

Villa Eftichia

Ubytování (Vila) Villa Eftichia. Boasting a shared seasonal outdoor swimming pool and welcoming guests with local products, Villa Eftichia offers accommodation in Stalós with free WiFi and... Ubytování Villa Eftichia se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villas Stalos Homeleader

9,7

Villas Stalos Homeleader

Ubytování (Vily) Villas Stalos Homeleader. Villas Stalos Homeleader se nachází 2,3 km od pláže Stalos a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Villas Stalos Homeleader se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Christy

9,7

Villa Christy

Ubytování (Vila) Villa Christy. Featuring a balcony with pool views, and a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Villa Christy can be found in Stalós, close to Agia... Ubytování Villa Christy se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Hermes Apartments

9,5

Hermes Apartments

Ubytování (Aparthotel) Hermes Apartments. Hermes Apartments se nachází na vyvýšeném místě, 100 metrů od písečné pláže Kato Stalos, a nabízí velký bazén s barem u bazénu. Ubytování Hermes Apartments se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Villa Constancia

9,5

Villa Constancia

Ubytování (Vila) Villa Constancia. Offering a private pool, the stone-built Villa Constancia is located in Stalos area, just 150 metres from the nearest beach. Ubytování Villa Constancia se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Koukos Villas

9,3

Koukos Villas

Ubytování (Vily) Koukos Villas. Vily Koukos se nachází pouhých 10 minut chůze od nekonečné písečné pláže Stalos a nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní, vířivkou a panoramatickým... Ubytování Koukos Villas se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Trouli House

9,2

Trouli House

Ubytování (Prázdninový dům) Trouli House. Situated in Stalós, 3 km from Stalos Beach, Trouli House offers a living room with a flat-screen TV, and a garden with a barbecue. Ubytování Trouli House se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Peaceful Traditional Apartments with Large Garden

9,1

Peaceful Traditional Apartments with Large Garden

Ubytování (Apartmány) Peaceful Traditional Apartments with Large Garden. Situated in Stalós in the Crete region and Stalos Beach reachable within less than 1 km, Peaceful Traditional Apartments with Large Garden features... Ubytování Peaceful Traditional Apartments with Large Garden se nachází ve městě Stalós (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Stalós

Město Stalós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 122 hotelů a ubytování ve městě Stalós.