Hledat

Ubytování

Ubytování město Stalís

Ve městě Stalís (Řecko) máme celkem 117 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stalís

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stalís

AKU Suites with private pools

10

AKU Suites with private pools

Ubytování (Hotel) AKU Suites with private pools. AKU Suites with private pool se nachází v obci Stalida, 550 metrů od pláže Ikaros a Kernos a 750 metrů od pláže Central Malia. Ubytování AKU Suites with private pools se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Junior suite by the beach Stalida

10

Junior suite by the beach Stalida

Ubytování (Prázdninový dům) Junior suite by the beach Stalida. Junior suite by the beach Stalida se nachází v obci Stalida, 450 metrů od pláže Stalida a 600 metrů od pláže Drapano. Ubytování Junior suite by the beach Stalida se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Caravel Apartments Stalis

9,5

Caravel Apartments Stalis

Ubytování (Apartmány) Caravel Apartments Stalis. Caravel Apartments Stalis has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Stalida, 80 metres from Stalida Beach. Ubytování Caravel Apartments Stalis se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Skajado Holiday Apartments

9,4

Skajado Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Skajado Holiday Apartments. Skajado Holiday Apartments se nachází na břehu moře, 5 minut od Stalidy, a otevírají se z nich výhledy na Krétské moře. Ubytování Skajado Holiday Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Forest Hills Cottage

9,3

Forest Hills Cottage

Ubytování (Venkovský dům) Forest Hills Cottage. Forest Hills Cottage se nachází asi 1,4 km od pláže Alexander a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Forest Hills Cottage se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Lia Sofia Apartments

9,1

Lia Sofia Apartments

Ubytování (Apartmány) Lia Sofia Apartments. Lia Sofia Apartments jsou rodinné apartmány s možností vlastního stravování, které najdete ve výhodné klidné lokalitě, pouze 80 metrů od písečné pláže v... Ubytování Lia Sofia Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Hotel Anatoli Apartments

9

Hotel Anatoli Apartments

Ubytování (Aparthotel) Hotel Anatoli Apartments. Hotel Anatoli Apartments se nachází v obci Stalida, pouhých 30 metrů od moře a 5 km od živého města Hersonissos. Město Heraklion leží 28 km odtud. Ubytování Hotel Anatoli Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Villa Katerina

8,9

Villa Katerina

Ubytování (Vila) Villa Katerina. Boasting an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Villa Katerina offers accommodation in Stalida with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Katerina se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Kostas Apartments

8,8

Kostas Apartments

Ubytování (Apartmány) Kostas Apartments. Kostas Apartments jsou apartmány a studia s klimatizací a možností ubytování s domácími mazlíčky situované ve Stalidě, 28 km od Iraklia. Ubytování Kostas Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Mary Sofi Residences by Estia

8,7

Mary Sofi Residences by Estia

Ubytování (Aparthotel) Mary Sofi Residences by Estia. Mary Sofi Residences by Estia se nachází v obci Stalida a nabízí ubytování s venkovním bazénem, barem a zahradou. Ubytování Mary Sofi Residences by Estia se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

George Apartments

8,6

George Apartments

Ubytování (Apartmány) George Apartments. George Apartments se nachází jen 20 metrů od pláže Stalida a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování George Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Villa Flouri

8

Villa Flouri

Ubytování (Apartmány) Villa Flouri. Vila Flouri se nachází pouhých 100 metrů od pláže Stalis a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na Krétské moře. Ubytování Villa Flouri se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Aglaia Apartments

7,8

Aglaia Apartments

Ubytování (Hotel) Aglaia Apartments. Located in Stalida, within 500 metres of Alexander Beach and 600 metres of Stalida Beach, Aglaia Apartments provides accommodation with a bar and a garden,... Ubytování Aglaia Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Stalís

Město Stalís se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 117 hotelů a ubytování ve městě Stalís.