Hledat

Ubytování

Ubytování město Stalís

Ve městě Stalís (Řecko) máme celkem 117 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stalís

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stalís

4S Beach Superior Apartments

9,8

4S Beach Superior Apartments

Ubytování (Apartmány) 4S Beach Superior Apartments. Just a few metres from the sandy Stalis Beach in Heraklion, 4S Beach Superior Apartments features a furnished sun terrace with Cretan Sea views. Ubytování 4S Beach Superior Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Levante Studios

9,7

Levante Studios

Ubytování (Apartmán) Levante Studios. Levante Studios se nachází v letovisku Stalida, pouhých 22 metrů od pláže, 3,6 km od města Malia a 27 km od Héraklionu. Ubytování Levante Studios se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Talgo Suites

9,6

Talgo Suites

Ubytování (Aparthotel) Talgo Suites. Located right on the beach of Stalida, Talgo Suites features air-conditioned accommodation with a microwave. Ubytování Talgo Suites se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Villa Stella Apartments

9,6

Villa Stella Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Stella Apartments. Villa Stella Apartments se nachází v letovisku Stalida na Krétě, 28 km od Heraklia. Nabízí venkovní bazén, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi na pokoji. Ubytování Villa Stella Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Liofoto Sea View Apartments

9,6

Liofoto Sea View Apartments

Ubytování (Apartmán) Liofoto Sea View Apartments. Located in Stalida, within 400 metres of Stalida Beach and 700 metres of Drapano Beach, Liofoto Sea View Apartments offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Liofoto Sea View Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Paloma Garden Hotel

9,5

Paloma Garden Hotel

Ubytování (Hotel) Paloma Garden Hotel. The hotel offers rooms and an outdoor swimming pool. Located 250m. from the beach, the property features picturesque sea views. Ubytování Paloma Garden Hotel se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Caravel Apartments Stalis

9,5

Caravel Apartments Stalis

Ubytování (Apartmány) Caravel Apartments Stalis. Caravel Apartments Stalis has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Stalida, 80 metres from Stalida Beach. Ubytování Caravel Apartments Stalis se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seagull Studios

9,5

Seagull Studios

Ubytování (Apartmány) Seagull Studios. Seagull Studios se nachází přímo na pláži v obci Stalis, 50 metrů od centra obce, a nabízí studia/apartmány s možností vlastního stravování a soukromým... Ubytování Seagull Studios se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Creta Solaris Holiday Apartments

9,4

Creta Solaris Holiday Apartments

Ubytování (Aparthotel) Creta Solaris Holiday Apartments. Čtyřhvězdičkový hotel Creta Solaris je luxusní apartmánový hotel, který je ideální pro rodinnou dovolenou. K dispozici jsou 3 různé typy apartmánů. Ubytování Creta Solaris Holiday Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Skajado Holiday Apartments

9,4

Skajado Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Skajado Holiday Apartments. Skajado Holiday Apartments se nachází na břehu moře, 5 minut od Stalidy, a otevírají se z nich výhledy na Krétské moře. Ubytování Skajado Holiday Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diamond Beach Apts & Studios

9,4

Diamond Beach Apts & Studios

Ubytování (Apartmány) Diamond Beach Apts & Studios. Plážový komplex Diamond Beach Apts & Studios má ideální polohu. Leží jen 5 minut chůze od centra města a nedaleko pláže se zlatavým pískem. Ubytování Diamond Beach Apts & Studios se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Mari Apartments

9,3

Mari Apartments

Ubytování (Aparthotel) Mari Apartments. Boasting a swimming pool, a bar and a shared lounge and views of the pool, Mari Apartments is situated in Stalida and features accommodation with free... Ubytování Mari Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Astir Studios

9,3

Astir Studios

Ubytování (Aparthotel) Astir Studios. Astir Studios se nachází v přímořské obci Stalis, pouhých 100 metrů od písečné pláže, je obklopený bujnou zahradou s trávníkem, stromy a barevnými muškáty... Ubytování Astir Studios se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Rainbow Apartments

9,3

Rainbow Apartments

Ubytování (Aparthotel) Rainbow Apartments. Tyto moderní apartmány se nachází v obci Stalis, nebo Stalida, jak ji nazývají místní. Ubytování Rainbow Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Latania Apartments

9,3

Latania Apartments

Ubytování (Aparthotel) Latania Apartments. Latania Apartments stojí na ideálním místě mezi kopci a poskytuje bezplatné parkování i cenově dostupné velké apartmány a studia v obci Stalis, jen 30... Ubytování Latania Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Ilios Studios

9,3

Ilios Studios

Ubytování (Aparthotel) Ilios Studios. Just 30 km east of Heraklion Airport, Ilios Studios are just steps away from the long sandy beach of Stalis, offering spacious accommodation with modern... Ubytování Ilios Studios se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Villa Anna

9,3

Villa Anna

Ubytování (Aparthotel) Villa Anna. Villa Anna se nachází na klidném místě v městečku Stalis, v blízkosti moře a nabízí velký venkovní bazén a krásnou zahradu a terasu, jen 3 km od... Ubytování Villa Anna se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Amazones Villas Apartments

9,3

Amazones Villas Apartments

Ubytování (Aparthotel) Amazones Villas Apartments. Set among beautiful gardens, only 100 metres from the beach of Stalis and a bus ride from Malia, Amazones Villas offers spacious apartments with large... Ubytování Amazones Villas Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Skalidis Apartments Stalis

9,3

Skalidis Apartments Stalis

Ubytování (Apartmány) Skalidis Apartments Stalis. Set 80 metres from Stalida Beach, Skalidis Apartments Stalis offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Skalidis Apartments Stalis se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Koula Apartments

9,3

Koula Apartments

Ubytování (Aparthotel) Koula Apartments. Koula Apartments is conveniently located just a short walk away from the sandy beach of Stalida. Ubytování Koula Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

La Luna Apartments

9,2

La Luna Apartments

Ubytování (Aparthotel) La Luna Apartments. Rezort La Luna se nachází v obci Stalida, 350 metrů od pláže. Nabízí prostorné apartmány s vlastním stravováním. Ubytování La Luna Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Lia Sofia Apartments

9,1

Lia Sofia Apartments

Ubytování (Apartmány) Lia Sofia Apartments. Lia Sofia Apartments jsou rodinné apartmány s možností vlastního stravování, které najdete ve výhodné klidné lokalitě, pouze 80 metrů od písečné pláže v... Ubytování Lia Sofia Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiriakos Studios

9

Kiriakos Studios

Ubytování (Aparthotel) Kiriakos Studios. Kyriakos Family Apartments se nachází na okraji města Stalis a nabízí studia s vybaveným kuchyňským koutem a vlastním balkonem. Ubytování Kiriakos Studios se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Villiana Holiday Apartments

9

Villiana Holiday Apartments

Ubytování (Aparthotel) Villiana Holiday Apartments. Villiana Holiday Apartments se nachází na vyvýšeném místě a nabízí okouzlující ubytování s možností vlastního stravování se zařízenými verandami s výhledem... Ubytování Villiana Holiday Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Bella Vista Apartments Stalis

9

Bella Vista Apartments Stalis

Ubytování (Aparthotel) Bella Vista Apartments Stalis. Bella Vista Apartments se nachází na svahu přímo nad vesnicí Stalis, 30 km od krétského letiště v Heraklionu. Ubytování Bella Vista Apartments Stalis se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Villa Katerina

8,9

Villa Katerina

Ubytování (Vila) Villa Katerina. Boasting an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Villa Katerina offers accommodation in Stalida with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Katerina se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Thisvi

8,9

Hotel Thisvi

Ubytování (Aparthotel) Hotel Thisvi. Hotel Thisvi stojí kousek od pláže v letovisku Stalida. Ubytování Hotel Thisvi se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Aggello Boutique Hotel

8,8

Aggello Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Aggello Boutique Hotel. Aggello Boutique Hotel se nachází jen 30 metrů od písečné pláže Stalis. Ubytování Aggello Boutique Hotel se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Psaras Apartments

8,8

Psaras Apartments

Ubytování (Apartmány) Psaras Apartments. Rodinné apartmány Psaras se nachází ve středomořské zahradě plné pestrobarevných květin v obci Stalis na Krétě, pouhých 5 metrů od písečné pláže. Ubytování Psaras Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Kostas Apartments

8,8

Kostas Apartments

Ubytování (Apartmány) Kostas Apartments. Kostas Apartments jsou apartmány a studia s klimatizací a možností ubytování s domácími mazlíčky situované ve Stalidě, 28 km od Iraklia. Ubytování Kostas Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vlachakis Hotel

8,8

Vlachakis Hotel

Ubytování (Aparthotel) Vlachakis Hotel. Vlachakis Hotel se nachází přímo na písečné pláži obce Salis, do 100 metrů od restaurací a obchodů. Ubytování Vlachakis Hotel se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Elvira Hotel

8,8

Elvira Hotel

Ubytování (Hotel) Elvira Hotel. Rodinný Elvira Hotel se nachází v Stalidě, 400 metrů od nejbližší písečné pláže. Ubytování Elvira Hotel se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Castello Apartments

8,7

Castello Apartments

Ubytování (Apartmány) Castello Apartments. Castello Apartments se nachází v přímořském letovisku Stalida, 150 metrů od pláže. Ubytování Castello Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Nikos Apartments

8,7

Nikos Apartments

Ubytování (Aparthotel) Nikos Apartments. Nikos Apartments se nachází 150 metrů od pláže Stalis, v docházkové vzdálenosti od místních kaváren a hospůdek, a nabízí bazén nepravidelného tvaru s... Ubytování Nikos Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Anastasia Hotel

8,7

Anastasia Hotel

Ubytování (Hotel) Anastasia Hotel. Anastasia Hotel se nachází na vynikajícím místě pod kopci ve městě Stalis, pouhých 450 metrů od pláží. Ubytování Anastasia Hotel se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

George Apartments

8,6

George Apartments

Ubytování (Apartmány) George Apartments. George Apartments se nachází jen 20 metrů od pláže Stalida a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování George Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cactus Royal

8,5

Cactus Royal

Ubytování (Rezort) Cactus Royal. Tento 5hvězdičkový hotel se nachází na pláži letoviska Stalís a nabízí 3 sladkovodní bazény, bar u bazénu se slunnou terasou i rekreační zázemí s tureckou... Ubytování Cactus Royal se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Vasilakis Studios & Apartments

8,4

Vasilakis Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Vasilakis Studios & Apartments. Rodinná Studia & Apartmány Vasilakis se nachází v obci Stalis na Krétě, 250 metrů od pláže. Ubytování Vasilakis Studios & Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Maria Lambis

8,3

Maria Lambis

Ubytování (Aparthotel) Maria Lambis. Set amongst palm trees and bougainvilleas, Maria Lambis is 100 metres from Stalis beach and offers a pool and restaurant. Ubytování Maria Lambis se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Paradise Hotel-Apartments

8,2

Paradise Hotel-Apartments

Ubytování (Aparthotel) Paradise Hotel-Apartments. Paradise Hotel-Apartments se nachází 150 metrů od dlouhé zlaté písečné pláže Stalida. Nabízí bazén, dětské brouzdaliště a zahradu s hřištěm. Ubytování Paradise Hotel-Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Neon Hotel

8,1

Neon Hotel

Ubytování (Hotel) Neon Hotel. Tento hotel, vhodný i pro rodiny, se nachází v klidné části města Malia, pouhých 80 metrů od písečné pláže a 2 km od centra města. Ubytování Neon Hotel se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

I Resort Beach Hotel & Spa

8,1

I Resort Beach Hotel & Spa

Ubytování (Rezort) I Resort Beach Hotel & Spa. Pětihvězdičkový I-Resort Beach Hotel se nachází přímo na písečné pláži Stalida. Nabízí elegantně zařízené pokoje, 2 restaurace a wellness centrum. Ubytování I Resort Beach Hotel & Spa se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Villa Flouri

8

Villa Flouri

Ubytování (Apartmány) Villa Flouri. Vila Flouri se nachází pouhých 100 metrů od pláže Stalis a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na Krétské moře. Ubytování Villa Flouri se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koni Village Hotel

8

Koni Village Hotel

Ubytování (Hotel) Koni Village Hotel. Koni Village se nachází na úbočí kopce v dobře udržovaném prostředí s dlážděnými chodníky a vysokými palmami, 800 metrů od pláže Stalis. Ubytování Koni Village Hotel se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Aglaia Apartments

7,8

Aglaia Apartments

Ubytování (Hotel) Aglaia Apartments. Located in Stalida, within 500 metres of Alexander Beach and 600 metres of Stalida Beach, Aglaia Apartments provides accommodation with a bar and a garden,... Ubytování Aglaia Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horizon Beach

7,8

Horizon Beach

Ubytování (Hotel) Horizon Beach. Horizon Beach se nachází ve vesničce Stalis, do 150 metrů od písečné pláže, restaurací a obchodů. Ubytování Horizon Beach se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Cactus Beach

7,8

Cactus Beach

Ubytování (Hotel) Cactus Beach. Cactus Beach se nachází na soukromé pláži v obci Stalida. Ubytování Cactus Beach se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Remi Apartments

7,6

Remi Apartments

Ubytování (Apartmány) Remi Apartments. Offering a garden, Remi Apartments is located in Stalida, 27 km from Heraklio Town. Hersonissos is 5 km from the property. Ubytování Remi Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Niko Elen

7,6

Niko Elen

Ubytování (Hotel) Niko Elen. Niko Elen nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a sezonní venkovní bazén v letovisku Stalida, 28 km od Heraklionu a 40 metrů od písečné pláže. Ubytování Niko Elen se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Irini Studios

7,5

Irini Studios

Ubytování (Apartmány) Irini Studios. Irini Studios se nachází v rušné vesnici Stalis, v blízkosti barů a restaurací, minutu pěšky od písečné pláže a místních obchodů. Ubytování Irini Studios se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta).

Heliotrope Apartments

7,3

Heliotrope Apartments

Ubytování (Apartmány) Heliotrope Apartments. Heliotrope se nachází pouhých 100 metrů od pláže Stalis a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na Krétské moře. Ubytování Heliotrope Apartments se nachází ve městě Stalís (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stalís

Město Stalís se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 117 hotelů a ubytování ve městě Stalís.