Hledat

Ubytování

Ubytování město Stahovica

Ve městě Stahovica (Slovinsko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stahovica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stahovica

Koča Bistra - Velika planina

9,8

Koča Bistra - Velika planina

Ubytování (Chata) Koča Bistra - Velika planina. Koča Bistra - Velika planina se nachází v obci Stahovica, 400 metrů od vleku Vlečnice Jurček. Nabízí Wi-Fi zdarma a turistické informace. Ubytování Koča Bistra - Velika planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koča Ojstrica - Velika planina

9,7

Koča Ojstrica - Velika planina

Ubytování (Chata) Koča Ojstrica - Velika planina. Koča Ojstrica - Velika planina se nachází ve městě Stahovica, 250 metrů od Dvosedežnice. Ubytování Koča Ojstrica - Velika planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Košutnik Velika planina

9,6

Chalet Košutnik Velika planina

Ubytování (Chata) Chalet Košutnik Velika planina. Boasting a restaurant, ski-to-door access, and a terrace, Chalet Košutnik Velika planina provides accommodation in Kamniška Bistrica with free WiFi and... Ubytování Chalet Košutnik Velika planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Apartma Zmalinka

9,5

Apartma Zmalinka

Ubytování (Apartmán) Apartma Zmalinka. Featuring garden views, Apartma Zmalinka provides accommodation with a garden and a patio, around 7 km from Vlečnica Jurček. Ubytování Apartma Zmalinka se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koča Kekec Velika Planina

9,4

Koča Kekec Velika Planina

Ubytování (Chata) Koča Kekec Velika Planina. Koča Kekec Velika Planina nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory ve městě Stahovica ve Středoslovinském regionu, 300 metrů od lyžařského vleku... Ubytování Koča Kekec Velika Planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Pehta Velika Planina

9,4

Chalet Pehta Velika Planina

Ubytování (Chata) Chalet Pehta Velika Planina. Chata Pehta Velika Planina se nachází ve městě Stahovica, 900 metrů od vleku Dvosedežnica Šimnovec. Ubytování Chalet Pehta Velika Planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Berdnik

9,4

House Berdnik

Ubytování (Penzion) House Berdnik. Rodinný penzion House Berdnik se nachází v údolí Kamniške Bistrice uprostřed panenské přírody, 500 metrů od lanovky vedoucí do lyžařského střediska Velika... Ubytování House Berdnik se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lepa Lopa

9,3

Lepa Lopa

Ubytování (Privát) Lepa Lopa. Lepa Lopa se nachází v městečku Stahovica, 100 metrů od lanovky Nihalka Velika Planina, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Lepa Lopa se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gorenjka - Velika planina

9,2

Chalet Gorenjka - Velika planina

Ubytování (Chata) Chalet Gorenjka - Velika planina. Chalet Gorenjka - Velika planina is situated in Stahovica and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Chalet Gorenjka - Velika planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kanja Velika Planina

9

Chalet Kanja Velika Planina

Ubytování (Chata) Chalet Kanja Velika Planina. Chalet Kanja Velika Planina is situated in Stahovica. Ubytování Chalet Kanja Velika Planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slovenia Eco resort

8,7

Slovenia Eco resort

Ubytování (Prázdninový areál) Slovenia Eco resort. Slovenia Eco Resort se nachází 5 km od Kamniku a 7 km od stanice lanovky se spojením na horu Velika Planina. Ubytování Slovenia Eco resort se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Kamp Alpe Kamniška Bistrica

8,6

Kamp Alpe Kamniška Bistrica

Ubytování (Kemp) Kamp Alpe Kamniška Bistrica. Kamp Alpe Kamniška Bistrica se nachází 200 metrů od Nihalka Velika Planina. Nabízí restauraci, bar a ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kamp Alpe Kamniška Bistrica se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Tisa Velika Planina

Chalet Tisa Velika Planina

Ubytování (Chata) Chalet Tisa Velika Planina. Chata Chalet Tisa Velika Planina se nachází v obci Stahovica, 1 km od lyžařského vleku a 2,5 km od stanice lanovky Velika Planina, a nabízí možnost... Ubytování Chalet Tisa Velika Planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na Kisovcu - B&B

Dom na Kisovcu - B&B

Ubytování (Hotel) Dom na Kisovcu - B&B. Set in Stahovica, 9 km from Vlečnica Jurček, Dom na Kisovcu - B&B offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Dom na Kisovcu - B&B se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Chalet Slovenka Velika planina

Chalet Slovenka Velika planina

Ubytování (Apartmán) Chalet Slovenka Velika planina. Chalet Slovenka Velika planina is located in Stahovica and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytování Chalet Slovenka Velika planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom v Kamniški Bistrici

Dom v Kamniški Bistrici

Ubytování (Penzion – hostinec) Dom v Kamniški Bistrici. Dom v Kamniški Bistrici has a restaurant, bar, a garden and terrace in Stahovica. Guests can enjoy mountain views. Ubytování Dom v Kamniški Bistrici se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suška Koča

Suška Koča

Ubytování (Farma) Suška Koča. Situated in Stahovica in the Osrednjeslovenska region, Suška Koča has a garden. The property is 46 km from Celje and free private parking is offered. Ubytování Suška Koča se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koča Zlatorog - Velika planina

Koča Zlatorog - Velika planina

Ubytování (Prázdninový dům) Koča Zlatorog - Velika planina. Boasting a restaurant, a garden, and ski-to-door access, Koča Zlatorog - Velika planina offers accommodation in Stahovica with free WiFi and garden views. Ubytování Koča Zlatorog - Velika planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Pinja - Velika planina

Chalet Pinja - Velika planina

Ubytování (Prázdninové domy) Chalet Pinja - Velika planina. Set in Stahovica in the Osrednjeslovenska region, Chalet Pinja - Velika planina features a garden. The accommodation is 30 km from Ljubljana. Ubytování Chalet Pinja - Velika planina se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koča Lepenatka

Koča Lepenatka

Ubytování (Prázdninový dům) Koča Lepenatka. Koča Lepenatka is located in Stahovica and offers a garden. The accommodation is 30 km from Ljubljana. The holiday home also features 1 bathroom. Ubytování Koča Lepenatka se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koča Rušovc

Koča Rušovc

Ubytování (Prázdninový dům) Koča Rušovc. Set just 1.2 km from Nihalka Velika Planina, Koča Rušovc offers accommodation in Stahovica with access to a restaurant, free bikes, as well as a shared... Ubytování Koča Rušovc se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pri Boštarju

Pri Boštarju

Ubytování (Luxusní stan) Pri Boštarju. Located in Stahovica in the Osrednjeslovenska region, Pri Boštarju features a garden. The accommodation is 24 km from Ljubljana. Ubytování Pri Boštarju se nachází ve městě Stahovica (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stahovica

Město Stahovica se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Stahovica.