Hledat

Ubytování

Ubytování město Stäfa

Ve městě Stäfa (Švýcarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stäfa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stäfa

Gasthof zur Sonne

9

Gasthof zur Sonne

Ubytování (Hotel) Gasthof zur Sonne. Situated in Stäfa, Gasthof zur Sonne has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. The hotel features family rooms. Ubytování Gasthof zur Sonne se nachází ve městě Stäfa (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House of Harmony

8,7

House of Harmony

Ubytování (Penzion) House of Harmony. House of Harmony is located in Stäfa. The accommodation provides luggage storage space and free WiFi throughout the property. Ubytování House of Harmony se nachází ve městě Stäfa (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche Ferienwohnung Zürichsee, Seeblick, am Hafen Stäfa

8,7

Gemütliche Ferienwohnung Zürichsee, Seeblick, am Hafen Stäfa

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Ferienwohnung Zürichsee, Seeblick, am Hafen Stäfa. Offering free WiFi and mountain views, Gemütliche Ferienwohnung Zürichsee, Seeblick, am Hafen Stäfa is an accommodation situated in Stäfa. Ubytování Gemütliche Ferienwohnung Zürichsee, Seeblick, am Hafen Stäfa se nachází ve městě Stäfa (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Metzg

8

Gasthof Metzg

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Metzg. Located in the heart of Stäfa, 500 metres from Lake Zurich and 400 metres from the train station, Gasthof Metzg offers free WiFi. Ubytování Gasthof Metzg se nachází ve městě Stäfa (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Seeburg

6,9

Hostel Seeburg

Ubytování (Privát) Hostel Seeburg. Ubytování v soukromí Hostel Seeburg se nachází v městečku Stäfa a nabízí ubytování s terasou i zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Hostel Seeburg se nachází ve městě Stäfa (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stäfa

Město Stäfa se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Stäfa.