Hledat

Ubytování

Ubytování město Spormaggiore

Ve městě Spormaggiore (Itálie) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spormaggiore

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spormaggiore

Appartamento Tenaglia

10

Appartamento Tenaglia

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Tenaglia. Appartamento Tenaglia se nachází v obci Spormaggiore a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Tenaglia se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Paganella Flabbi's Family

9,8

B&B Paganella Flabbi's Family

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Paganella Flabbi's Family. B&B Paganella Flabbi's Family se nachází ve městě Spormaggiore a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bezplatnou kyvadlovou dopravu, snack bar, zahradu a... Ubytování B&B Paganella Flabbi's Family se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Wilma

9,8

Appartamento Wilma

UbytováníAppartamento Wilma. Appartamento Wilma se nachází v obci Spormaggiore, 28 km od muzea MUSE, 27 km od náměstí Piazza Duomo a 28 km od univerzity v Trentu. Ubytování Appartamento Wilma se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mas Antico Molino

9,7

Mas Antico Molino

Ubytování (Horské chaty) Mas Antico Molino. Mas Antico Molino se nachází v Livo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Mas Antico Molino se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Gioia

9,7

Appartamento Gioia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Gioia. Appartamento Gioia se nachází asi 28 km od MUSE a nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí. 18 km od jezera Molveno. Ubytování Appartamento Gioia se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Activity Appartamento Vacanze

9,6

Activity Appartamento Vacanze

Ubytování (Bed and breakfast) Activity Appartamento Vacanze. Activity Appartamento Vacanze se nachází v obci Spormaggiore, 28 km od Trenta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Activity Appartamento Vacanze se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Primavera

9,6

B&B Primavera

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Primavera. B&B Primavera se nachází v obci Spormaggiore, pouhých 18 km od jezera Molveno, a nabízí zahradu, terasu a pokojovou službu. Ubytování B&B Primavera se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B alla Spiazzőla

9,5

B&B alla Spiazzőla

Ubytování (Bed and breakfast) B&B alla Spiazzőla. B&B alla Spiazzőla se nachází v obci Spormaggiore, 18 km od jezera Molveno. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B alla Spiazzőla se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio Agritur Le Millemele

9,5

Bio Agritur Le Millemele

Ubytování (Farma) Bio Agritur Le Millemele. Bio Agritur Le Millemele se nachází v obci Spormaggiore v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým... Ubytování Bio Agritur Le Millemele se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Maurizio

9,5

Appartamento Maurizio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Maurizio. Appartmento Maurizio nabízí ubytování v rezidenční čtvrti Spormaggiore, 400 metrů od národního parku Adamello Brenta. Ubytování Appartamento Maurizio se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Morèt

9,4

Casa Morèt

Ubytování (Apartmán) Casa Morèt. Casa Morèt se nachází v obci Spormaggiore a nabízí tenisový kurt. 27 km od Trenta. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Morèt se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sula's Apartment

9,3

Sula's Apartment

Ubytování (Apartmány) Sula's Apartment. Sula's Apartment se nachází v obci Spormaggiore, pouhých 18 km od jezera Molveno, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Sula's Apartment se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Decarli

8,8

Appartamenti Decarli

UbytováníAppartamenti Decarli. Appartamenti Decarli se nachází v obci Spormaggiore a nabízí restauraci, výtah, bar, zahradu, sluneční terasu, venkovní krb a výhled na hory. Ubytování Appartamenti Decarli se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Osti

8,7

Casa Osti

Ubytování (Apartmán) Casa Osti. Casa Osti je apartmán s možností vlastního stravování v historickém centru města Spormaggiore, 10 minut jízdy od lyžařských areálů Andalo a Fai della... Ubytování Casa Osti se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alt Spaur

8,5

Hotel Alt Spaur

UbytováníHotel Alt Spaur. Hotel Alt Spaur se nachází 400 metrů od centra vesnice Spormaggiore, 5 minut jízdy od zvířecího parku Spormaggiore. Ubytování Hotel Alt Spaur se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Palazzina Rosa

8,5

Palazzina Rosa

Ubytování (Apartmány) Palazzina Rosa. Palazzina Rosa se nachází 18 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Palazzina Rosa se nachází ve městě Spormaggiore (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Spormaggiore

Město Spormaggiore se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Spormaggiore.