Hledat

Ubytování

Ubytování město Spiazzo

Ve městě Spiazzo (Itálie) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spiazzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spiazzo

Appartamento Collini

9,3

Appartamento Collini

Ubytování (Apartmán) Appartamento Collini. Appartamento Collini se nachází v obci Spiazzo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Collini se nachází ve městě Spiazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baite Di Pra

9,1

Baite Di Pra

Ubytování (Farma) Baite Di Pra. Baite Di Pra nabízí zahradu, sluneční terasu a pokoje v alpském stylu s dřevěnými trámovými stropy. Ubytování Baite Di Pra se nachází ve městě Spiazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Moresc

8,9

Casa Moresc

Ubytování (Hotel) Casa Moresc. Casa Moresc se nachází v obci Spiazzo, 42 km od jezera Molveno, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Casa Moresc se nachází ve městě Spiazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trilocale accogliente con camino a pochi minuti da Madonna di Campiglio

8,3

Trilocale accogliente con camino a pochi minuti da Madonna di Campiglio

Ubytování (Apartmán) Trilocale accogliente con camino a pochi minuti da Madonna di Campiglio. Trilocale accogliente con camino a pochi minuti da Madonna di Campiglio se nachází v obci Spiazzo, 44 km od jezera Molveno a vodopádu Varone, a nabízí... Ubytování Trilocale accogliente con camino a pochi minuti da Madonna di Campiglio se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Cotruta Spiazzo

8

Residenza Cotruta Spiazzo

Ubytování (Apartmány) Residenza Cotruta Spiazzo. Residenza Cotruta Spiazzo se nachází ve městě Spiazzo, 43 km od vodopádu Varone, 47 km od jezera Lamar a 50 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Residenza Cotruta Spiazzo se nachází ve městě Spiazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda in montagna con caminetto

8

Mansarda in montagna con caminetto

Ubytování (Apartmán) Mansarda in montagna con caminetto. Mansarda in montagna con caminetto se nachází ve městě Spiazzo. 33 km od Limone sul Garda. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mansarda in montagna con caminetto se nachází ve městě Spiazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza IMM.R

7,7

Residenza IMM.R

Ubytování (Apartmán) Residenza IMM.R. Residenza IMM.R se nachází ve Spiazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 20 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Residenza IMM.R se nachází ve městě Spiazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Sotto Al Bosco

7,5

B&B Sotto Al Bosco

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Sotto Al Bosco. B&B Sotto Al Bosco se nachází ve městě Spiazzo a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Sotto Al Bosco se nachází ve městě Spiazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Moleta

7,5

Albergo Moleta

Ubytování (Hotel) Albergo Moleta. Albergo Moleta se nachází v obci Spiazzo v srdci Dolomit di Brenta, 7 km od lanovky Pinzolo na sjezdovky. Ubytování Albergo Moleta se nachází ve městě Spiazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Emi

Casa Emi

Ubytování (Apartmány) Casa Emi. Casa Emi nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Spiazzo, 43 km od jezera Molveno a 49 km od MUSE. 49 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Casa Emi se nachází ve městě Spiazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Spiazzo

Město Spiazzo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Spiazzo.