Hledat

Ubytování

Ubytování město Sozopoli

Ve městě Sozopoli (Řecko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sozopoli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sozopoli

Chalkidiki Nea Plagia Flogita Beach

9,9

Chalkidiki Nea Plagia Flogita Beach

Ubytování (Apartmán) Chalkidiki Nea Plagia Flogita Beach. Chalkidiki Nea Plagia Flogita Beach se nachází v letovisku Sozopoli a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma, gril, zahradu a výhled na moře. Ubytování Chalkidiki Nea Plagia Flogita Beach se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Sozopoli Hawaii Beach

9,7

Sozopoli Hawaii Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Sozopoli Hawaii Beach. Located in Sozopoli, this detached holiday home features a terrace and a garden with a barbecue. Ubytování Sozopoli Hawaii Beach se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Lovely Wooden House Near the Sea

9,3

Lovely Wooden House Near the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Wooden House Near the Sea. Set just 1.8 km from Mykoniatika Beach, Lovely Wooden House Near the Sea offers accommodation in Sozopoli with access to a shared lounge, a garden, as well... Ubytování Lovely Wooden House Near the Sea se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nautilos

9,2

Hotel Nautilos

Ubytování (Hotel) Hotel Nautilos. Hotel Nautilos se nachází v městečku Sozopoli. Nabízí ubytování s výhledem na Soluňský záliv, řeckou restauraci s barem, zařízenou venkovní terasu a... Ubytování Hotel Nautilos se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Theodora

9

Theodora

Ubytování (Prázdninový dům) Theodora. Located in Sozopoli in the Macedonia region, Theodora features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Theodora se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Olive Beach House

8,8

Olive Beach House

Ubytování (Apartmány) Olive Beach House. Situated in Sozopoli, 38 km from Afitos, Olive Beach House features a garden and free WiFi. Ubytování Olive Beach House se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Seaside maisonette by the sea

Seaside maisonette by the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside maisonette by the sea. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Seaside maisonette by the sea is located in Sozopoli. Ubytování Seaside maisonette by the sea se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Aciano Apartments #2 Sozopoli in Halkidiki

Aciano Apartments #2 Sozopoli in Halkidiki

Ubytování (Apartmán) Aciano Apartments #2 Sozopoli in Halkidiki. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Aciano Apartments #2 Sozopoli in Halkidiki features accommodation in Sozopoli with free WiFi and... Ubytování Aciano Apartments #2 Sozopoli in Halkidiki se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Beachfront Villas

Beachfront Villas

Ubytování (Apartmán) Beachfront Villas. Beachfront Villas is located in Sozopoli. This apartment also has free WiFi. Guests can also relax in the garden. Thessaloníki is 44 km from the apartment. Ubytování Beachfront Villas se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popi' s apartment 50 metres from the sea!

Popi' s apartment 50 metres from the sea!

Ubytování (Prázdninový dům) Popi' s apartment 50 metres from the sea!. Popi' s apartment 50 metres from the sea! is situated in Sozopoli. Ubytování Popi' s apartment 50 metres from the sea! se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amigdalies Holiday Home

Amigdalies Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Amigdalies Holiday Home. Set in Sozopoli, Amigdalies Holiday Home offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Amigdalies Holiday Home se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

First line Villas

First line Villas

Ubytování (Vila) First line Villas. Located in Sozopoli, 44 km from Thessaloníki, First line Villas offers a garden and free WiFi. The villa offers a terrace. Ubytování First line Villas se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Villa Sozopoli

Sunset Villa Sozopoli

Ubytování (Vila) Sunset Villa Sozopoli. Featuring garden views, Sunset Villa Sozopoli offers accommodation with a garden and a patio, around 2.7 km from Mykoniatika Beach. Ubytování Sunset Villa Sozopoli se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Vergia lux apartment

Vergia lux apartment

Ubytování (Apartmán) Vergia lux apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Vergia lux apartment is situated in Sozopoli. Ubytování Vergia lux apartment se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akis house vergia

Akis house vergia

Ubytování (Prázdninový dům) Akis house vergia. Situated in Sozopoli in the Macedonia region, Akis house vergia features a garden. The accommodation is 40 km from Thessaloníki. Ubytování Akis house vergia se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis

Oasis

Ubytování (Apartmán) Oasis. Oasis is situated in Sozopoli. The accommodation is 44 km from Thessaloníki. The apartment offers a terrace. Paralia Katerinis is 47 km from Oasis. Ubytování Oasis se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUXURY VILLA ON THE BEACH

LUXURY VILLA ON THE BEACH

Ubytování (Apartmán) LUXURY VILLA ON THE BEACH. LUXURY VILLA ON THE BEACH is located in Sozopoli and offers a garden. It provides free WiFi and a terrace. Ubytování LUXURY VILLA ON THE BEACH se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mantra1

mantra1

Ubytování (Prázdninový dům) mantra1. Mantra1 is situated in Sozopoli. Free WiFi is available. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. The holiday home offers a terrace. Ubytování mantra1 se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galini Beach Apartment

Galini Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Galini Beach Apartment. Galini Beach Apartment is situated in Sozopoli and offers a garden. This apartment also has free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Galini Beach Apartment se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sea of memories!

Villa Sea of memories!

Ubytování (Vila) Villa Sea of memories!. Set in Sozopoli, within 1.7 km of Mykoniatika Beach, Villa Sea of memories! offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Villa Sea of memories! se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vergia Studios

Vergia Studios

Ubytování (Venkovský dům) Vergia Studios. Set in Vergia, between Kalikratia and Sozopoli, Vergia Studios offers accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Vergia Studios se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melinas House

Melinas House

Ubytování (Prázdninový dům) Melinas House. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Melinas House is located in Sozopoli. Ubytování Melinas House se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Mantra

Mantra

Ubytování (Prázdninový dům) Mantra. ΜΑΝΤΡΑ is set in Sozopoli and offers a garden and a terrace. The accommodation is 43 km from Thessaloníki. Ubytování Mantra se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ваканционен апартамент

Ваканционен апартамент

Ubytování (Apartmán) Ваканционен апартамент. Set in Sozopoli in the Macedonia region, Ваканционен апартамент features a patio and mountain views. The property has sea views and is 39 km from Afitos. Ubytování Ваканционен апартамент se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantic House

Romantic House

Ubytování (Prázdninové domy) Romantic House. Set in Sozopoli, 2.5 km from Mykoniatika Beach, Romantic House offers accommodation with access to a garden with a terrace. Ubytování Romantic House se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aciano Apartments #1 Sozopoli in Halkidiki

Aciano Apartments #1 Sozopoli in Halkidiki

Ubytování (Apartmán) Aciano Apartments #1 Sozopoli in Halkidiki. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Aciano Apartments #1 Sozopoli in Halkidiki provides accommodation in Sozopoli with free WiFi and... Ubytování Aciano Apartments #1 Sozopoli in Halkidiki se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Aciano Apartments #3 Sozopoli in Halkidiki

Aciano Apartments #3 Sozopoli in Halkidiki

Ubytování (Apartmán) Aciano Apartments #3 Sozopoli in Halkidiki. Set in Sozopoli in the Macedonia region, Aciano Apartments #3 Sozopoli in Halkidiki features a garden. Ubytování Aciano Apartments #3 Sozopoli in Halkidiki se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Anna's House

Anna's House

Ubytování (Prázdninový dům) Anna's House. Anna's House, a property with a terrace, is set in Sozopoli, 2.3 km from Mykoniatika Beach. Ubytování Anna's House se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia).

Niki country house

Niki country house

Ubytování (Prázdninový dům) Niki country house. Niki country house is situated in Sozopoli. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Niki country house se nachází ve městě Sozopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sozopoli

Město Sozopoli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Sozopoli.