Hledat

Ubytování

Ubytování město Souda

Ve městě Souda (Řecko) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Souda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Souda

Villa Kedria

9,9

Villa Kedria

Ubytování (Vila) Villa Kedria. Located on the top of a small hill above Souda Bay, Villa Kedria boasts an outdoor swimming heated pool and magnificent views over the north coast of the... Ubytování Villa Kedria se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Royal Legend Suite

9,8

Royal Legend Suite

Ubytování (Apartmán) Royal Legend Suite. Royal Legend Suite se nachází ve městě Souda, 1,8 km od přístavu Souda, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Royal Legend Suite se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Seametry Apartments

9,5

Seametry Apartments

Ubytování (Apartmány) Seametry Apartments. Seametry Apartments se nachází ve městě Chania, 3 km od muzea Eleftherios Venizelos. Nabízí klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Seametry Apartments se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Nidus Villa

9,5

Nidus Villa

Ubytování (Vila) Nidus Villa. Located in Souda, 400 metres from Souda Port, Nidus Villa provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Nidus Villa se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Ethereal Apartments Chania

9,4

Ethereal Apartments Chania

Ubytování (Apartmány) Ethereal Apartments Chania. Located 800 metres from Souda Port, Ethereal Apartments Chania offers an outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Ethereal Apartments Chania se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Villa Manos

9,3

Villa Manos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Manos. Offering an outdoor pool, Villa Manos is located in Souda Town. This traditional, stone property features a garden and free WiFi throughout. Ubytování Villa Manos se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Parthenon Hotel

8,2

Parthenon Hotel

Ubytování (Hotel) Parthenon Hotel. Just 100 metres from Souda Port, the family-run Parthenon Hotel is 4.5 km from the centre of scenic Chania Town. Ubytování Parthenon Hotel se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Metatulia

Metatulia

Ubytování (Vily) Metatulia. Metatulia se nachází v obci Souda a nabízí ubytování s balkonem a kuchyní. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Metatulia se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Sea view Penthhouse

Sea view Penthhouse

Ubytování (Apartmány) Sea view Penthhouse. Sea view Penthhouse se nachází ve městě Souda, 1,9 km od přístavu Souda, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sea view Penthhouse se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Sunrise Apartment

Sunrise Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunrise Apartment. Sunrise Apartment se nachází asi 1,9 km od přístavu Souda a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Sunrise Apartment se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Villa Sweven, Luxury living Chania

Villa Sweven, Luxury living Chania

Ubytování (Vila) Villa Sweven, Luxury living Chania. Villa Sweven, Luxury living Chania is situated in Souda and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Villa Sweven, Luxury living Chania se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Thyme Sea View Apartments

Thyme Sea View Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Thyme Sea View Apartments. Thyme Sea View Apartments se nachází ve městě Souda, 1,5 km od přístavu Souda, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Thyme Sea View Apartments se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Villa Vlite

Villa Vlite

Ubytování (Vila) Villa Vlite. Villa Vlite se nachází v obci Souda, 2 km od přístavu Souda, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Vlite se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Souda apartment

Souda apartment

Ubytování (Apartmán) Souda apartment. Apartmán Souda s výhledem na moře nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 1 km od přístavu Souda. Ubytování Souda apartment se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Sunrise Apartment 2

Sunrise Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Sunrise Apartment 2. Sunrise Apartment 2 se nachází v Soudě, 1,9 km od přístavu Souda, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Sunrise Apartment 2 se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Nidus 101

Nidus 101

Ubytování (Apartmán) Nidus 101. Nidus 101 se nachází ve městě Souda na Krétě a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Nidus 101 se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Seametry Luxury Living Loft

Seametry Luxury Living Loft

Ubytování (Apartmán) Seametry Luxury Living Loft. Set in Souda, within 2.2 km of Souda Port, Seametry Luxury Living Loft offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Seametry Luxury Living Loft se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Captains House in Souda

Captains House in Souda

Ubytování (Prázdninový dům) Captains House in Souda. Situated in Souda, just 2.7 km from Souda Port, Captains House in Souda features beachfront accommodation with a garden, a private beach area, a terrace... Ubytování Captains House in Souda se nachází ve městě Souda (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Souda

Město Souda se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Souda.