Hledat

Ubytování

Ubytování město Sóller

Ve městě Sóller (Španělsko) máme celkem 160 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sóller

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sóller

Meem Townhouse

10

Meem Townhouse

Ubytování (Hotel) Meem Townhouse. Meem Townhouse se nachází ve městě Sóller a nabízí sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Meem Townhouse se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Toniet

9,9

Can Toniet

Ubytování (Prázdninový dům) Can Toniet. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Can Toniet provides accommodation in Sóller with free WiFi and pool views. Ubytování Can Toniet se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Finqueta, Luxury Elegant Mansion with breathtaking views of Soller

9,8

Sa Finqueta, Luxury Elegant Mansion with breathtaking views of Soller

Ubytování (Vila) Sa Finqueta, Luxury Elegant Mansion with breathtaking views of Soller. Sa Finqueta, Luxury Elegant Mansion with úchvatný výhled na Soller se nachází ve městě Sóller, 2,8 km od pláže Port de Soller a pláže Playa d'en Repic, a... Ubytování Sa Finqueta, Luxury Elegant Mansion with breathtaking views of Soller se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Ecocirer Healthy Stay

9,7

Ecocirer Healthy Stay

Ubytování (Hotel) Ecocirer Healthy Stay. Ecocirer Healthy Stay features air-conditioned accommodation in Sóller. Both free WiFi and private parking are accessible at the hotel. Ubytování Ecocirer Healthy Stay se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Finca Cas Sant

9,7

Finca Cas Sant

Ubytování (Farma) Finca Cas Sant. Hotel Finca Cas Sant se nachází ve městě Sóller na severu Mallorky, 600 metrů od jeho hlavního náměstí, je obklopený rozlehlými pozemky s pomerančovníky a... Ubytování Finca Cas Sant se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CALM HOUSE

9,7

CALM HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) CALM HOUSE. CALM HOUSE se nachází v obci Sóller a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. El Arenal je vzdálený 30 km. Ubytování CALM HOUSE se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Finca Can Nou

9,7

Finca Can Nou

Ubytování (Vila) Finca Can Nou. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, Finca Can Nou is situated in Sóller. Ubytování Finca Can Nou se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Villa Ana

9,7

Villa Ana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ana. Located in Sóller, Villa Ana provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Viktoria

9,7

Villa Viktoria

Ubytování (Vila) Villa Viktoria. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Viktoria is located in Sóller. Ubytování Villa Viktoria se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Finca Ca's Curial - Agroturismo - Adults Only

9,7

Finca Ca's Curial - Agroturismo - Adults Only

Ubytování (Farma) Finca Ca's Curial - Agroturismo - Adults Only. Set in a beautiful estate offering views of the Tramuntana Mountains, Finca Hotel Ca's Curial features an outdoor swimming pool and attractive rooms. Ubytování Finca Ca's Curial - Agroturismo - Adults Only se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Pujol

9,6

Es Pujol

Ubytování (Prázdninový dům) Es Pujol. Set in Mallorca's Tramuntana Mountains, a UNESCO heritage site, and 2. Ubytování Es Pujol se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Salvia

9,6

The Salvia

Ubytování (Hotel) The Salvia. The Salvia is a restored 19th-century mansion located in Sóller, on the northwest coast of Mallorca. Ubytování The Salvia se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Finca Ca'n Vaqueta

9,6

Finca Ca'n Vaqueta

Ubytování (Vila) Finca Ca'n Vaqueta. Situated about 2.6 km from Port de Soller Beach, Finca Ca'n Vaqueta offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Finca Ca'n Vaqueta se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Casa Carrer de Bonany

9,6

Casa Carrer de Bonany

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carrer de Bonany. Casa Carrer de Bonany se nachází ve městě Sóller na Mallorce a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Carrer de Bonany se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel S'Ardeviu

9,5

Hotel S'Ardeviu

Ubytování (Hotel) Hotel S'Ardeviu. Set in a 13th-century building in the historic centre of Sóller, Hotel S'Ardeviu has a charming garden with a fountain. Ubytování Hotel S'Ardeviu se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Bougainvillea

9,5

Casa Bougainvillea

Ubytování (Hotel) Casa Bougainvillea. Tradiční městský dům Casa Bougainvillea se nachází ve městě Sóller na Mallorce a nabízí pokoje zařízené ve středomořském stylu s výhledem na pohoří... Ubytování Casa Bougainvillea se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Avenida

9,5

L'Avenida

Ubytování (Hotel) L'Avenida. This elegant property located 2 minutes’ walk from the main square in Sóller, is 7 minutes from Puerto de Sóller Beach by tram. Ubytování L'Avenida se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Son Grec Petit Resort - Adults Only

9,5

Son Grec Petit Resort - Adults Only

Ubytování (Hotel) Son Grec Petit Resort - Adults Only. Son Grec Petit Resort - Adults Only se nachází ve městě Sóller, 23 km od města Palma de Mallorca, a nabízí venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Son Grec Petit Resort - Adults Only se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Finca Ca'n Quatre

9,4

Finca Ca'n Quatre

Ubytování (Hotel) Finca Ca'n Quatre. Featuring 2 outdoor swimming pools and stunning views over the Sóller Valley and the Tramuntana Mountains, Finca Ca'n Quatre offers free WiFi and parking. Ubytování Finca Ca'n Quatre se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Finca Ca N'ai - Adults Only

9,4

Hotel Finca Ca N'ai - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Finca Ca N'ai - Adults Only. Tento venkovský hotel pouze pro dospělé s venkovním bazénem sídlí v zrenovovaném domě obklopeném pohořím Tramuntana. Ubytování Hotel Finca Ca N'ai - Adults Only se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Can Toni de S'Hort

9,4

Can Toni de S'Hort

Ubytování (Prázdninový dům) Can Toni de S'Hort. Featuring free WiFi and mountains views, Can Toni de S'Hort is a holiday home, situated in Sóller. It provides free private parking. Ubytování Can Toni de S'Hort se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cal Tio Lluc

9,4

Cal Tio Lluc

Ubytování (Prázdninový dům) Cal Tio Lluc. Set in Sóller, Cal Tio Lluc offers accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Cal Tio Lluc se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Fortuny

9,4

Casa Fortuny

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Fortuny. Located in Sóller in the Balearic Islands region, Casa Fortuny has a patio and city views. Ubytování Casa Fortuny se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Bleda

9,4

Son Bleda

Ubytování (Hotel) Son Bleda. Situated in Sóller, 2.4 km from Port de Soller Beach, Son Bleda features accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor swimming... Ubytování Son Bleda se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Ecocirer Guest House

9,4

Ecocirer Guest House

Ubytování (Bed and breakfast) Ecocirer Guest House. Ecocirer Guest House offers pet-friendly accommodation in Sóller. Every room at this guest house is air conditioned and is equipped with a TV. Ubytování Ecocirer Guest House se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FincaHotel Can Coll

9,4

FincaHotel Can Coll

Ubytování (Hotel) FincaHotel Can Coll. FincaHotel Can Coll is located in the hills just outside Sóller in Mallorca. Ubytování FincaHotel Can Coll se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Can Joan

9,3

Can Joan

Ubytování (Apartmán) Can Joan. Situated in Sóller, 2.8 km from Port de Soller Beach, Can Joan features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Can Joan se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Sóller - Albergue Juvenil

9,3

Hostel Sóller - Albergue Juvenil

Ubytování (Hostel) Hostel Sóller - Albergue Juvenil. Hostel Sóller se nachází v centru města Sóller, 3 minuty chůze od hlavního náměstí a vlakového nádraží. Hostel má patio, bar a sdílený lounge. Ubytování Hostel Sóller - Albergue Juvenil se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel El Guía

9,3

Hotel El Guía

Ubytování (Hotel) Hotel El Guía. Hotel El Guia se nachází v historickém centru Sólleru, jen minutu pěšky od náměstí Plaça de sa Constitució. Ubytování Hotel El Guía se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft1882

9,3

Loft1882

Ubytování (Penzion) Loft1882. Loft1882 se nachází ve městě Sóller a poskytuje společný prostor pro posezení, zahradu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Loft1882 se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tramuntana

9,3

Casa Tramuntana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tramuntana. Casa Tramuntana se nachází asi 2,8 km od pláže Port de Soller a nabízí výhled na město, zahradu a terasu. Ubytování Casa Tramuntana se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Can Roses

9,3

Hotel Can Roses

Ubytování (Hotel) Hotel Can Roses. Ca'n Roses is set in the town of Sóller and 5 minutes' walk from the centre. Ubytování Hotel Can Roses se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Sa Fusteria

9,3

Sa Fusteria

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Fusteria. Sa Fusteria is a holiday home situated in Sóller, 22 km from Palma de Mallorca. The property is 30 km from El Arenal and features views of the city. Ubytování Sa Fusteria se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Apartment Montemar No.1 - perfect ocean view

9,3

Beach Apartment Montemar No.1 - perfect ocean view

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment Montemar No.1 - perfect ocean view. Beach Apartment Montemar se nachází ve městě Sóller, jen pár kroků od pláže Playa d'en Repic a 350 metrů od pláže Port de Soller. No. Ubytování Beach Apartment Montemar No.1 - perfect ocean view se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca'n Abril

9,3

Ca'n Abril

Ubytování (Hotel) Ca'n Abril. Ca’n Abril is a charming hotel with Mallorcan décor, set just metres from Soller’s main square. Ubytování Ca'n Abril se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Soller Plaza

9,2

Soller Plaza

Ubytování (Hotel) Soller Plaza. Located in Sóller, Soller Plaza provides air-conditioned rooms with free WiFi. With a patio, the property also features a shared lounge. Ubytování Soller Plaza se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Ses llimoneres

9,2

Ses llimoneres

Ubytování (Prázdninový dům) Ses llimoneres. Featuring pool views, Ses llimoneres provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 1.4 km from Port de Soller Beach. Ubytování Ses llimoneres se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiker's TownHouse

9,2

Hiker's TownHouse

Ubytování (Prázdninový dům) Hiker's TownHouse. Located in Sóller in the Balearic Islands region, Hiker's TownHouse has a patio and city views. Ubytování Hiker's TownHouse se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Es Niu, apartment in Puerto de Sóller

9,2

YourHouse Es Niu, apartment in Puerto de Sóller

Ubytování (Apartmán) YourHouse Es Niu, apartment in Puerto de Sóller. YourHouse Es Niu, apartment in Puerto de Sóller se nachází v letovisku Sóller, 350 metrů od pláže Port de Soller a 550 metrů od pláže Playa d'en Repic, a... Ubytování YourHouse Es Niu, apartment in Puerto de Sóller se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Es Mercat

9,2

Casa Es Mercat

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Es Mercat. Located in Sóller in the Balearic Islands region, Casa Es Mercat has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 39 km from Magaluf. Ubytování Casa Es Mercat se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca's Xorc - Luxury Retreat & Restaurant

9,2

Ca's Xorc - Luxury Retreat & Restaurant

Ubytování (Hotel) Ca's Xorc - Luxury Retreat & Restaurant. Set in Mallorca’s Tramuntana Mountains, Ca's Xorc Hotel Agroturismo offers views of the Sóller Valley. Ubytování Ca's Xorc - Luxury Retreat & Restaurant se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Alojamiento Ponent - Apartaments tres Vents

9,2

Alojamiento Ponent - Apartaments tres Vents

Ubytování (Apartmán) Alojamiento Ponent - Apartaments tres Vents. Alojamiento Ponent - Apartaments tres se nachází v obci Sóller, 700 metrů od pláže Port de Soller a 1,3 km od pláže Playa d'en Repic. Ubytování Alojamiento Ponent - Apartaments tres Vents se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Luna

9,2

La Luna

Ubytování (Penzion) La Luna. La Luna nabízí ubytování v Sólleru. Pokoje mají klimatizaci, satelitní TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvici, sprchu, fén a šatní skříň. Ubytování La Luna se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento Migjorn - Apartaments tres Vents

9,1

Alojamiento Migjorn - Apartaments tres Vents

Ubytování (Apartmán) Alojamiento Migjorn - Apartaments tres Vents. Alojamiento se nachází v obci Sóller, 700 metrů od pláže Port de Soller a 1,3 km od pláže Playa d'en Repic. Ubytování Alojamiento Migjorn - Apartaments tres Vents se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Es Port

9,1

Hotel Es Port

Ubytování (Hotel) Hotel Es Port. Featuring outdoor and indoor pools and a spa with hot tub, Hotel Es Port is located 200 metres from Soller Port town centre. Ubytování Hotel Es Port se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Can Isabel

9,1

Can Isabel

Ubytování (Bed and breakfast) Can Isabel. Can Isabel je romantický dům postavený v 19. století, který se nachází v malebné vesničce Sóller na úpatí mallorských hor Tramuntana, jen kousek autem od... Ubytování Can Isabel se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Cas Padri

9,1

Cas Padri

Ubytování (Vila) Cas Padri. Featuring an outdoor pool, a garden and barbecue facilities, Cas Padri villa is less than 10 minutes’ drive from Port de Sóller and Sóller. Ubytování Cas Padri se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Apartment mit Traumblick

9,1

Apartment mit Traumblick

Ubytování (Apartmán) Apartment mit Traumblick. Apartment mit Traumblick se nachází v obci Sóller, jen pár kroků od pláže Playa d'en Repic a 300 metrů od pláže Port de Soller. Ubytování Apartment mit Traumblick se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

SólleRooms GuestHouse

9

SólleRooms GuestHouse

Ubytování (Penzion) SólleRooms GuestHouse. SólleRooms je GUEST-HOUSE bez recepce. Veškerá komunikace je online, také kontrolní proces. Ubytování SólleRooms GuestHouse se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rústica s'Oliveret

9

Villa Rústica s'Oliveret

Ubytování (Vila) Villa Rústica s'Oliveret. Villa Rústica s'Oliveret se nachází ve městě Sóller, 1,6 km od pláže Playa d'en Repic. Ubytování Villa Rústica s'Oliveret se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca).

Hotel Ca'l Bisbe

9

Hotel Ca'l Bisbe

Ubytování (Hotel) Hotel Ca'l Bisbe. Hotel Ca'l Bisbe se nachází 300 metrů od centra města Sóller, na severu Mallorky, a nabízí sezónní venkovní bazén, jednoduše zařízenou posilovnu, saunu,... Ubytování Hotel Ca'l Bisbe se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sóller

Město Sóller se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 160 hotelů a ubytování ve městě Sóller.