Hledat

Ubytování

Ubytování město Solda

Ve městě Solda (Itálie) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Solda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Solda

Hotel Cristallo

9,5

Hotel Cristallo

Ubytování (Hotel) Hotel Cristallo. Cristallo se nachází v nadmořské výšce 1900 metrů v národním parku Stelvio a nabízí nezapomenutelný výhled na Alpy. Ubytování Hotel Cristallo se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waldheim

9,5

Waldheim

Ubytování (Apartmány) Waldheim. Waldheim nabízí ubytování v tradičních apartmánech s panoramatickým výhledem na Alpy a zahradou v národní parku Stelvio. Ubytování Waldheim se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Haus Peder

9,4

Residence Haus Peder

Ubytování (Apartmány) Residence Haus Peder. Residence Haus Peder se nachází v obci Solda, v nadmořské výšce 1 900 metrů, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, balkonem a výhledem na... Ubytování Residence Haus Peder se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cevedale

9,4

Hotel Cevedale

Ubytování (Hotel) Hotel Cevedale. Hotel Cevedale se nachází v horské obci Sulden v národním parku Stelvio. Ubytování Hotel Cevedale se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Eden

9,4

Hotel Eden

Ubytování (Hotel) Hotel Eden. Rodinný Hotel Eden se nachází v centru města Solda a nabízí restauraci, bezplatnou saunu a vířivku. Ubytování Hotel Eden se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gertraud

9,3

Hotel Gertraud

Ubytování (Hotel) Hotel Gertraud. Hotel Gertraud se nachází v centru města Solda, 10 minut pěšky od lanovek Langenstein a Kanzel. Ubytování Hotel Gertraud se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gampen

9,3

Hotel Gampen

Ubytování (Hotel) Hotel Gampen. Hotel Gampen stojí na úpatí hory Ortler, v srdci národního parku Stelvio. Má malou wellness část s párou a saunou. Ubytování Hotel Gampen se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness Hotel Post

9,2

Wellness Hotel Post

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Post. Čtyřhvězdičkový Wellnesshotel Post se nachází v Soldě v národním parku Stelvio a nabízí kompletní wellness centrum se saunou, tureckými lázněmi a krytým... Ubytování Wellness Hotel Post se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Flora

9,2

Residence Flora

Ubytování (Aparthotel) Residence Flora. Residence Flora nabízí studia a apartmány s balkonem s výhledem na hory v národním parku Stelvio, 5 minut chůze od lyžařského areálu Solda. Ubytování Residence Flora se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed & Breakfast Hotel Nives

9,1

Bed & Breakfast Hotel Nives

Ubytování (Hotel) Bed & Breakfast Hotel Nives. Bed & Breakfast Hotel Nives se nachází v centru města Solda, jen 300 metrů od lyžařských sjezdovek na Langensteinu. Ubytování Bed & Breakfast Hotel Nives se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Marlet

9,1

Hotel Marlet

Ubytování (Hotel) Hotel Marlet. Hotel Marlet se nachází v obci Sulden a nabízí panoramatický výhled na pohoří Ortles. Ubytování Hotel Marlet se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Eller

9

Hotel Eller

Ubytování (Hotel) Hotel Eller. Eller nabízí širokou škálu bezplatných wellness zařízení, včetně krytého bazénu, vířivky a bylinné lázně. Ubytování Hotel Eller se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Panorama

9

Pension Panorama

Ubytování (Hotel) Pension Panorama. Pension Panorama se nachází 500 metrů od centra Soldy a 2 km od sjezdovek Ortler. Ubytování Pension Panorama se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ourtls Pärg

9

Chalet Ourtls Pärg

Ubytování (Chata) Chalet Ourtls Pärg. Chalet Ourtls Pärg se nachází v Soldě, 1,3 km od Ortleru, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a bankomat. Ubytování Chalet Ourtls Pärg se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed & Breakfast Hostel Nives

8,9

Bed & Breakfast Hostel Nives

Ubytování (Hostel) Bed & Breakfast Hostel Nives. Ubytování Basecamp Nives se nachází v obci Solda (Sulden) v nadmořské výšce 1 900 metrů a nabízí jednoduše zařízené pokoje s dřevěným nábytkem, bezplatné... Ubytování Bed & Breakfast Hostel Nives se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paradies Pure Mountain Resort

8,8

Paradies Pure Mountain Resort

Ubytování (Hotel) Paradies Pure Mountain Resort. Sporthotel Paradies se nachází na sjezdovkách v Sulden Am Ortler a nabízí skvělé spojení lyžařským vlekem a lanovkou. Ubytování Paradies Pure Mountain Resort se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Olympia

8,7

Garni Olympia

Ubytování (Hotel) Garni Olympia. Garni Olympia se nachází v přírodním parku Stelvio a nabízí pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Garni Olympia se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bambi Am Park

8,7

Hotel Bambi Am Park

Ubytování (Hotel) Hotel Bambi Am Park. Hotel Bambi Am Park umožňuje přímý přístup na lyžích k vleku Langenstein. Ubytování Hotel Bambi Am Park se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Lena

8,6

Haus Lena

Ubytování (Apartmány) Haus Lena. Haus Lena se nachází na lesní cestě, 800 metrů od lyžařského vleku Solda. Nabízí apartmány v klasickém stylu. Ubytování Haus Lena se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Aster

8,5

Residence Aster

Ubytování (Apartmány) Residence Aster. Apartments Haus Aster se nachází v nadmořské výšce 1906 metrů v Soldě, v budově v alpském stylu s bezplatnou lyžárnou. Ubytování Residence Aster se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Tusculum

8,3

Haus Tusculum

Ubytování (Apartmán) Haus Tusculum. Haus Tusculum se nachází v Soldě a nabízí terasu s krásným výhledem na horu Ortler. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Tusculum se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Garni die kleine Post

8,1

Alpin Garni die kleine Post

Ubytování (Hotel) Alpin Garni die kleine Post. Alpin Garni die kleine Post se nachází v lyžařském středisku Solda, 400 metrů od hory Ortler. Ubytování Alpin Garni die kleine Post se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpina Residence

7,9

Alpina Residence

Ubytování (Apartmány) Alpina Residence. Rezidence Alpina se nachází ve městě Solda a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou a TV s plochou obrazovkou. Na recepci je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Alpina Residence se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Dangl - Glacier Rock

7,8

Pension Dangl - Glacier Rock

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Dangl - Glacier Rock. Pension Dangl - Glacier Rock se nachází v Soldě a nabízí výhled na hory, restauraci, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Pension Dangl - Glacier Rock se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Lisa

Appartements Lisa

Ubytování (Apartmány) Appartements Lisa. Appartements Lisa nabízí ubytování s výhledem na hory v Soldě, 4,9 km od Ortleru a 43 km od jezera Resia. Ubytování Appartements Lisa se nachází ve městě Solda (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Solda

Město Solda se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Solda.