Hledat

Ubytování

Ubytování město Sokrakion

Ve městě Sokrakion (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sokrakion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sokrakion

Rafaela's House Sokraki

9,9

Rafaela's House Sokraki

Ubytování (Prázdninový dům) Rafaela's House Sokraki. Located in Sokrakion in the Corfu region, Rafaela's House Sokraki features a patio and sea views. Ubytování Rafaela's House Sokraki se nachází ve městě Sokrakion (Řecko - Korfu).

Koukoutsa House

9,9

Koukoutsa House

Ubytování (Prázdninový dům) Koukoutsa House. Koukoutsa House is set in Sokrakion and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Koukoutsa House se nachází ve městě Sokrakion (Řecko - Korfu).

Corfu Sokraki Villas

9,8

Corfu Sokraki Villas

Ubytování (Vily) Corfu Sokraki Villas. Sokraki Villas s výhledem na Jónské moře nabízí plně vybavené ubytování v tradiční obci Sokraki. Ubytování Corfu Sokraki Villas se nachází ve městě Sokrakion (Řecko - Korfu).

Agallis Corfu Residence

9,6

Agallis Corfu Residence

Ubytování (Prázdninové domy) Agallis Corfu Residence. Agallis Corfu Residence se nachází ve vesnici Sokraki a nabízí 2 tradiční, plně vybavené vily s prostornou verandou s výhledem na svahy plné zeleně a na... Ubytování Agallis Corfu Residence se nachází ve městě Sokrakion (Řecko - Korfu).

A&M Corfu Sokraki Villa

A&M Corfu Sokraki Villa

Ubytování (Prázdninový dům) A&M Corfu Sokraki Villa. A&M Corfu Sokraki Villa is set in Sokrakion and offers a restaurant and a terrace. Ubytování A&M Corfu Sokraki Villa se nachází ve městě Sokrakion (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Sokrakion

Město Sokrakion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Sokrakion.