Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Slušovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slušovice

Apartman Vsemina Valassko

8,6

Apartman Vsemina Valassko

Ubytování (Apartmán) Apartman Vsemina Valassko. Apartmán Všemina Valašsko se nachází v obci Všemina ve Zlínském kraji a nabízí terasu, výhled do zahrady, patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Vsemina Valassko se nachází ve městě Slušovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Vsemina Valassko má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartman Vsemina Valassko momentálně evidujeme 16 recenzí.

Activitypark Hotel Vsemina

8,1

Activitypark Hotel Vsemina

Ubytování (Hotel) Activitypark Hotel Vsemina. Activitypark Hotel Všemina se nachází ve Slušovicích, 20 km od Zlína. Ubytování Activitypark Hotel Vsemina se nachází ve městě Slušovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Activitypark Hotel Vsemina má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Activitypark Hotel Vsemina momentálně evidujeme 37 recenzí.

Resort Desna

8,1

Resort Desna

Ubytování (Rezort) Resort Desna. Rezort Dešná se nachází ve Slušovicích a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, sdílenou kuchyň, restauraci, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Resort Desna se nachází ve městě Slušovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Resort Desna má celkové hodnocení 8,1. Pro Rezort Resort Desna momentálně evidujeme 12 recenzí.

Retro vila

Retro vila

Ubytování (Venkovský dům) Retro vila. Retro vila is situated in Slušovice and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Luhačovice. Ubytování Retro vila se nachází ve městě Slušovice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Všemina

Apartmán Všemina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Všemina. Apartmán Všemina is situated in Slušovice and offers a restaurant, water sports facilities and a terrace. Ubytování Apartmán Všemina se nachází ve městě Slušovice (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAMP Desna

CAMP Desna

Ubytování (Kemp) CAMP Desna. CAMP Dešná je kemp situovaný ve Slušovicích. Nabízí zahradu s venkovním bazénem a Wi-Fi zdarma. Ubytování CAMP Desna se nachází ve městě Slušovice (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Kemp CAMP Desna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

soukromý apartmán Všemina

soukromý apartmán Všemina

Ubytování (Apartmán) soukromý apartmán Všemina. Situated in Slušovice, soukromý apartmán Všemina offers accommodation with a private pool. Ubytování soukromý apartmán Všemina se nachází ve městě Slušovice (Česko - Zlínský kraj).