Hledat

Ubytování

Ubytování město Slovinská Bystrica

Ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Slovinská Bystrica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slovinská Bystrica

Panorama Glamping Hut

9,7

Panorama Glamping Hut

Ubytování (Kemp) Panorama Glamping Hut. Panorama Glamping Hut has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Slovenska Bistrica. Ubytování Panorama Glamping Hut se nachází ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Cottage

9,7

Panorama Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Panorama Cottage. Set in Slovenska Bistrica, Panorama Cottage offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and room service. Ubytování Panorama Cottage se nachází ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vintgar

9,7

Apartment Vintgar

Ubytování (Apartmán) Apartment Vintgar. Featuring a spacious garden with barbecue facilities, Apartment Vintgar offers accommodation in Slovenska Bistrica, 22 km from Maribor. Ubytování Apartment Vintgar se nachází ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko - Podravje).

Gostišče Iršič

9

Gostišče Iršič

Ubytování (Penzion) Gostišče Iršič. Gostišče Iršič se nachází v obci Slovenska Bistrica. Ubytování Gostišče Iršič se nachází ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostilna s prenocisci Danica

8,8

Gostilna s prenocisci Danica

Ubytování (Penzion) Gostilna s prenocisci Danica. Gostilna s prenocisci Danica se nachází v obci Slovenska Bistrica a nabízí dětské hřiště a výhled na jezero. Na místě je bar. Ubytování Gostilna s prenocisci Danica se nachází ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Leonardo

8,6

Hotel Leonardo

Ubytování (Hotel) Hotel Leonardo. Pohodlný a útulný hotel Leonardo ve Slovenské Bistrici nabízí ubytování v elegantních a prostorných pokojích na krásném místě, 400 metrů od dálnice. Ubytování Hotel Leonardo se nachází ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Veles

7,6

Guesthouse Veles

Ubytování (Penzion) Guesthouse Veles. Penzion Veles se nachází ve městě Slovenska Bistrica a nabízí restauraci, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Denně se podává kontinentální snídaně. Ubytování Guesthouse Veles se nachází ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko - Podravje).

Apartments Spodnja Loznica

Apartments Spodnja Loznica

Ubytování (Apartmán) Apartments Spodnja Loznica. Apartments Spodnja Loznica is located in Slovenska Bistrica and offers a restaurant. The accommodation is 22 km from Maribor. Ubytování Apartments Spodnja Loznica se nachází ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Vintgar

Center Vintgar

Ubytování (Penzion) Center Vintgar. With river views, Center Vintgar is located in Slovenska Bistrica and has free WiFi. Ubytování Center Vintgar se nachází ve městě Slovinská Bystrica (Slovinsko - Podravje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Slovinská Bystrica

Město Slovinská Bystrica se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Slovinská Bystrica.