Hledat

Ubytování

Ubytování město Slovenský Grob

Ve městě Slovenský Grob (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Slovenský Grob

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slovenský Grob

Ubytovanie u martina

9,5

Ubytovanie u martina

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytovanie u martina. Ubytovanie u martina se nachází ve Slovenském Grobu, 18 km od Bratislavy. Ubytování Ubytovanie u martina se nachází ve městě Slovenský Grob (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u martina má celkové hodnocení 9,5. Pro Bed and breakfast Ubytovanie u martina momentálně evidujeme 96 recenzí.

Penzión Grobský Dvor

9

Penzión Grobský Dvor

Ubytování (Penzion) Penzión Grobský Dvor. Penzión Grobský Dvor se nachází v obci Slovenský Grob, 17 km od Bratislavy. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu, restauraci a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzión Grobský Dvor se nachází ve městě Slovenský Grob (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Grobský Dvor má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Grobský Dvor momentálně evidujeme 186 recenzí.

Husacina&Penzión Karolína

Husacina&Penzión Karolína

Ubytování (Penzion) Husacina&Penzión Karolína. Set in Slovenský Grob, Husacina&Penzión Karolína features a bar, terrace and free WiFi. Ubytování Husacina&Penzión Karolína se nachází ve městě Slovenský Grob (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Slovenský Grob

Město Slovenský Grob se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Slovenský Grob.