Hledat

Ubytování

Ubytování město Skopelos

Ve městě Skopelos (Řecko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Skopelos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skopelos

58 Lesvou

8

58 Lesvou

Ubytování (Apartmán) 58 Lesvou. 58 Lesvou in Athens features accommodation with free WiFi, 2.5 km from National Archaeological Museum of Athens, 3. Ubytování 58 Lesvou se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Attica). V následujících dnech se ceny pohybují od 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chora Double Room

Chora Double Room

Ubytování (Privát) Chora Double Room. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Chora Double Room is located in Skopelos Lesvou. The homestay is 2.4 km from Glysteri Beach. Ubytování Chora Double Room se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aeraki Home

Aeraki Home

Ubytování (Apartmán) Aeraki Home. Located in Skopelos Lesvou, Aeraki Home provides accommodation with a bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování Aeraki Home se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Skopelos

Město Skopelos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Skopelos.