Hledat

Ubytování

Ubytování město Skopelos

Ve městě Skopelos (Řecko) máme celkem 203 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Skopelos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skopelos

Villa Ouranos in Pefkias

10

Villa Ouranos in Pefkias

Ubytování (Vila) Villa Ouranos in Pefkias. Villa Ouranos se nachází ve městě Skopelos a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Villa Ouranos in Pefkias se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Maria's House

10

Maria's House

Ubytování (Apartmán) Maria's House. Maria's House se nachází v obci Skopelos, 100 metrů od folklórního muzea Skopelos, a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je také balkon. Ubytování Maria's House se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Villa Kyani

10

Villa Kyani

Ubytování (Vila) Villa Kyani. Villa Kyani se nachází ve městě Skopelos, v blízkosti pláže Stafilos a 1,1 km od pláže Velanio. Ubytování Villa Kyani se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Petrino Villas

10

Petrino Villas

Ubytování (Vily) Petrino Villas. Villa Serene - Petrino Villas se nachází v obci Skopelos, nedaleko folklórního muzea Skopelos. Ubytování Petrino Villas se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Thimisi

9,9

Thimisi

Ubytování (Prázdninový dům) Thimisi. Thimisi se nachází ve městě Skopelos, 500 metrů od pláže Skopelos a necelý 1 km od pláže Glyfoneri. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Thimisi se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Limnonari Beach Rooms

9,9

Limnonari Beach Rooms

Ubytování (Penzion) Limnonari Beach Rooms. Limnonari Beach Rooms se nachází ve městě Skopelos, 100 metrů od pláže Limnonari a 1,1 km od pláže Agnontas. Ubytování Limnonari Beach Rooms se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Uncle John's Guesthouse

9,8

Uncle John's Guesthouse

Ubytování (Apartmán) Uncle John's Guesthouse. Uncle John's Guesthouse se nachází ve městě Skopelos v regionu Skopelos a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Uncle John's Guesthouse se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

tsoukalaria studios

9,7

tsoukalaria studios

Ubytování (Apartmány) tsoukalaria studios. Tsoukalaria Studios se nachází ve městě Skopelos, 550 metrů od pláže Glyfoneri. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování tsoukalaria studios se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Villea Seaview Apartments

9,7

Villea Seaview Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Villea Seaview Apartments. Villea Seaview Apartments se nachází 550 metrů od městské pláže Skopelos a nabízí ubytování se zahradou, grilem a pokojovou službou. Ubytování Villea Seaview Apartments se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Villa Kingstone 2

9,7

Villa Kingstone 2

Ubytování (Vila) Villa Kingstone 2. Villa Kingstone 2 se nachází ve městě Skopelos, 450 metrů od místní pláže a 2 km od pláže Glyfoneri. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Kingstone 2 se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Rastoni Guest House Skopelos

9,6

Rastoni Guest House Skopelos

Ubytování (Penzion) Rastoni Guest House Skopelos. Surrounded by a lush garden of trees and colourful flowers, the traditionally-built and newly renovated Rastoni Residence Skopelos is located in Skopelos... Ubytování Rastoni Guest House Skopelos se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Artemis' Garden

9,6

Artemis' Garden

Ubytování (Apartmány) Artemis' Garden. Artemis' Garden se nachází ve městě Skopelos v regionu Skopelos, necelý 1 km od místní pláže. Ubytování Artemis' Garden se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Molos House

9,6

Molos House

Ubytování (Prázdninový dům) Molos House. Molos House se nachází ve městě Skopelos, 400 metrů od místní pláže a necelý 1 km od pláže Glyfoneri. Ubytování Molos House se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Kalimera homes

9,6

Kalimera homes

Ubytování (Apartmány) Kalimera homes. Located 600 metres from Skopelos Port and 800 metres from Photo Centre of Skopelos, Kalimera homes is in Skopelos Town and has a garden and a terrace. Ubytování Kalimera homes se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Yianna Sunny Studios

9,6

Yianna Sunny Studios

Ubytování (Apartmány) Yianna Sunny Studios. Within 300 metres from Skopelos Port, Yianna Sunny Studios offers traditional accommodation with views over the lush garden or the Aegean Sea. Ubytování Yianna Sunny Studios se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

EvageliasVilla sea view

9,5

EvageliasVilla sea view

Ubytování (Vila) EvageliasVilla sea view. EvageliasVilla sea view se nachází ve městě Skopelos, 550 metrů od městské pláže, necelý 1 km od pláže Glyfoneri a 2,2 km od pláže Glysteri, a nabízí... Ubytování EvageliasVilla sea view se nachází ve městě Skopelos (Řecko - Skopelos).

Ubytování ve městě Skopelos

Město Skopelos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 203 hotelů a ubytování ve městě Skopelos.