Hledat

Ubytování

Ubytování město Skaleta

Ve městě Skaleta (Řecko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Skaleta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skaleta

Dina Apartments

10

Dina Apartments

Ubytování (Apartmány) Dina Apartments. Dina Apartments se nachází v obci Skaleta a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Dina Apartments se nachází ve městě Skaleta (Řecko - Kréta).

Amarlia Villa

9,6

Amarlia Villa

Ubytování (Vila) Amarlia Villa. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Amarlia Villa is situated in Skaleta. Ubytování Amarlia Villa se nachází ve městě Skaleta (Řecko - Kréta).

Manolis Apartments

9,3

Manolis Apartments

Ubytování (Apartmány) Manolis Apartments. Located in Skaleta, this apartment is 48 km from Heraklio Town. The property is 16 km from Balíon and free private parking is featured. Ubytování Manolis Apartments se nachází ve městě Skaleta (Řecko - Kréta).

4 Bedroom Beachfront Villa with Private Pool, Skaleta

4 Bedroom Beachfront Villa with Private Pool, Skaleta

Ubytování (Vila) 4 Bedroom Beachfront Villa with Private Pool, Skaleta. Skaleta se nachází v Skaletě a nabízí klimatizované ubytování s terasou a soukromým bazénem. Ubytování 4 Bedroom Beachfront Villa with Private Pool, Skaleta se nachází ve městě Skaleta (Řecko - Kréta).

Hermes Grand Luxury Beachfront Villa & Spa!

Hermes Grand Luxury Beachfront Villa & Spa!

Ubytování (Vila) Hermes Grand Luxury Beachfront Villa & Spa!. Set in Skaleta, Hermes Grand Luxury Beachfront Villa & Spa! Ubytování Hermes Grand Luxury Beachfront Villa & Spa! se nachází ve městě Skaleta (Řecko - Kréta).

Creta Autentica

Creta Autentica

Ubytování (Apartmán) Creta Autentica. Featuring a garden, a private beach area, and a terrace, Creta Autentica provides accommodation in Skaleta with free WiFi and garden views. Ubytování Creta Autentica se nachází ve městě Skaleta (Řecko - Kréta).

Summer Home of Skaleta beach

Summer Home of Skaleta beach

Ubytování (Prázdninový dům) Summer Home of Skaleta beach. Summer Home of Skaleta beach se nachází v Skaletě a nabízí zahradu a terasu. 46 km od Mataly. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Summer Home of Skaleta beach se nachází ve městě Skaleta (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Skaleta

Město Skaleta se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Skaleta.