Hledat

Ubytování

Ubytování město Sívas

Ve městě Sívas (Řecko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sívas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sívas

Sivas Hill Bungalows

10

Sivas Hill Bungalows

Ubytování (Prázdninové domy) Sivas Hill Bungalows. Situated in Sivas Village, Sivas Hill Bungalows offers self-catering units, each with a private pool, a sun terrace and free parking. Ubytování Sivas Hill Bungalows se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta).

Villa Fragkiskos

9,9

Villa Fragkiskos

Ubytování (Vila) Villa Fragkiskos. Featuring a bar, a garden, and a terrace, Villa Fragkiskos offers accommodation in Sívas with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Fragkiskos se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kapela

9,9

Villa Kapela

Ubytování (Vila) Villa Kapela. Located in Sívas, Villa Kapela provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Kapela se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agapi Holiday House

9,9

Agapi Holiday House

Ubytování (Vila) Agapi Holiday House. Located in Sivas Village, the family-run Agapi Holiday House offers self-catering accommodation in a renovated 19th-century traditional Cretan house. Ubytování Agapi Holiday House se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lena

9,9

Villa Lena

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lena. Surrounded by olive groves and featuring a blossomed garden, Villa Lena is a traditionally built house, situated in Sívas Village of Crete. Ubytování Villa Lena se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta).

Villa Perahori

9,9

Villa Perahori

Ubytování (Apartmán) Villa Perahori. Situated in Sívas,Villa Perahori features accommodation with a private pool. This villa offers barbecue facilities. Ubytování Villa Perahori se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Salla

9,7

Villa Salla

Ubytování (Vila) Villa Salla. Set in Sívas, Villa Salla offers seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, valet parking, and a tour desk. Ubytování Villa Salla se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sivas

9,3

Villa Sivas

Ubytování (Vily) Villa Sivas. Situated in Sívas, Villa Sivas features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Sivas se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iliopetra Studio

9,3

Iliopetra Studio

Ubytování (Prázdninový dům) Iliopetra Studio. Located in Sívas, Iliopetra Studio provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Iliopetra Studio se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sigelakis Studios

9,1

Sigelakis Studios

Ubytování (Apartmány) Sigelakis Studios. Located in the traditional village of Sivas, Sigelakis Studios is a complex of stone-built apartments with kitchenette facilities and private balconies... Ubytování Sigelakis Studios se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta).

Villa Costas - Popi

8

Villa Costas - Popi

Ubytování (Penzion) Villa Costas - Popi. Villa Costas - Popi nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením na internet. Ubytování Villa Costas - Popi se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta).

Maria View Luxury Villa in Sivas Village

Maria View Luxury Villa in Sivas Village

Ubytování (Vila) Maria View Luxury Villa in Sivas Village. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Maria View Luxury Villa in Sivas Village is located in Sívas. Ubytování Maria View Luxury Villa in Sivas Village se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ioanna 's Place

Ioanna 's Place

Ubytování (Prázdninový dům) Ioanna 's Place. Boasting a garden, Ioanna 's Place offers accommodation in Sívas with free WiFi and garden views. Ubytování Ioanna 's Place se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B the boomerang house

B&B the boomerang house

Ubytování (Bed and breakfast) B&B the boomerang house. Boasting an outdoor swimming pool and a terrace, B&B the boomerang house features accommodation in Sívas with free WiFi and sea views. Ubytování B&B the boomerang house se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta).

Phaistos Villas

Phaistos Villas

Ubytování (Vily) Phaistos Villas. Offering an outdoor pool and views of the pool, Phaistos Villas is situated in Sívas in the Crete Region, 46 km from Heraklio Town. Bali is 44 km away. Ubytování Phaistos Villas se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa With Garden

Villa With Garden

Ubytování (Vila) Villa With Garden. Villa With Garden is situated in Sívas, 70 metres of the main square, and offers barbecue facilities. Ubytování Villa With Garden se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danay View Luxury Villa in Sivas Village

Danay View Luxury Villa in Sivas Village

Ubytování (Vila) Danay View Luxury Villa in Sivas Village. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Danay View Luxury Villa in Sivas Village is located in Sívas. Ubytování Danay View Luxury Villa in Sivas Village se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Odyssey and Apartment Georgia

Villa Odyssey and Apartment Georgia

Ubytování (Apartmány) Villa Odyssey and Apartment Georgia. Set in Sívas, Villa Odyssey and Apartment Georgia offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Villa Odyssey and Apartment Georgia se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Judo

Villa Judo

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Judo. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Judo is located in Sívas. This holiday home features a terrace. Ubytování Villa Judo se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bougainvillea

Villa Bougainvillea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bougainvillea. Villa Bougainvillea is located in Sívas and offers a garden and a terrace. The accommodation is 49 km from Rethymno Town. Ubytování Villa Bougainvillea se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lambraki

Villa Lambraki

Ubytování (Vila) Villa Lambraki. Boasting a bar and a garden, Villa Lambraki features accommodation in Tympáki with free WiFi and mountain views. Ubytování Villa Lambraki se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Liljana

Villa Liljana

Ubytování (Vila) Villa Liljana. Villa Liljana is situated in Sívas and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Liljana se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta).

Villa Radamanthis

Villa Radamanthis

Ubytování (Vila) Villa Radamanthis. Radamanthis in Sivas Village is a stone-built villa with a private swimming pool and a sun terrace. Ubytování Villa Radamanthis se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vafis House at Sivas Village

Vafis House at Sivas Village

Ubytování (Vila) Vafis House at Sivas Village. Set in Sívas, Vafis House at Sivas Village offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Vafis House at Sivas Village se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Epimenidis

Villa Epimenidis

Ubytování (Vila) Villa Epimenidis. Housed in a 19th-century manor house, in Sivas Village of Heraklion, Epimenidis offers self-catering accommodation with a private pool surrounded by stone... Ubytování Villa Epimenidis se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archondiko Stelios

Archondiko Stelios

Ubytování (Prázdninový dům) Archondiko Stelios. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Archondiko Stelios is located in Sívas. Ubytování Archondiko Stelios se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

sigelakis

sigelakis

Ubytování (Apartmán) sigelakis. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, sigelakis is located in Sívas. Ubytování sigelakis se nachází ve městě Sívas (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Sívas

Město Sívas se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Sívas.