Hledat

Ubytování

Ubytování město Sissi

Ve městě Sissi (Řecko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sissi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sissi

House of Polymnia

9,9

House of Polymnia

Ubytování (Prázdninový dům) House of Polymnia. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, House of Polymnia can be found in Sissi, close to Boufos Beach and 1. Ubytování House of Polymnia se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Arsinoi

9,3

Villa Arsinoi

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Arsinoi. Boasting garden views, Villa Arsinoi offers accommodation with a garden and a patio, around 2.1 km from Tropical Beach. Ubytování Villa Arsinoi se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Kalimera Kriti Hotel & Village Resort

9,2

Kalimera Kriti Hotel & Village Resort

Ubytování (Rezort) Kalimera Kriti Hotel & Village Resort. Kalimera Kriti Hotel & Village Resort se nachází na okraji rybářské vesničky Sissi. Ubytování Kalimera Kriti Hotel & Village Resort se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Angela Studios & Apartments

9

Angela Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Angela Studios & Apartments. Angela Studios and Apartments se nachází na okraji vesnice Sissi, kousek od pláže a jen pár minut chůze od centra vesnice. Ubytování Angela Studios & Apartments se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Maritimo Beach Hotel

8,9

Maritimo Beach Hotel

Ubytování (Rezort) Maritimo Beach Hotel. Tento hotel se skládá z 9 tradičních staveb roztroušených v rozkvetlých zahradách a dokonale kombinuje služby 4hvězdičkového hotelu s přátelskou... Ubytování Maritimo Beach Hotel se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Grecotel Meli Palace

8,7

Grecotel Meli Palace

Ubytování (Hotel) Grecotel Meli Palace. Hotel Grecotel Meli Palace typu all-inclusive se nachází na soukromé písečné pláži, 2 km od obce Sissi, a nabízí 2 restaurace, 2 tenisové kurty a bazén. Ubytování Grecotel Meli Palace se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Koutrakis Suites

8,7

Koutrakis Suites

Ubytování (Hotel) Koutrakis Suites. Koutrakis Suites se nachází v letovisku Sissi. Nabízí ubytování se společným bazénem. Ubytování Koutrakis Suites se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Angela Suites Boutique Hotel

8,6

Angela Suites Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Angela Suites Boutique Hotel. Tento butikový hotel se nachází v obci Sissi ležící mezi městy Heraklion a Agios Nikolaos, těší se ideální poloze 350 metrů od pláže, a nabízí 5hvězdičkové... Ubytování Angela Suites Boutique Hotel se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Nautilus Apartments

8,3

Nautilus Apartments

Ubytování (Apartmány) Nautilus Apartments. Tyto prostorné, klimatizované apartmány se nachází podél dlouhého nedotčeného pobřeží letoviska Sissi, pouhých 5 minut chůze od pláže, a nabízí zahradu se... Ubytování Nautilus Apartments se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Castello Village Resort

7,9

Castello Village Resort

Ubytování (Rezort) Castello Village Resort. Tento hotel, postavený v tradičním, krétském venkovském stylu, se nachází v malebné přímořské vesničce Sissi s mnoha bary, kavárnami, tavernami,... Ubytování Castello Village Resort se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Hotel Sissi Bay And Wellness Club

7,1

Hotel Sissi Bay And Wellness Club

Ubytování (Hotel) Hotel Sissi Bay And Wellness Club. Sissi Bay Hotel & Wellness s výhledem na pobřeží a moře nabízí komfortní ubytování, vynikající zařízení pro volný čas a bezplatnou snídani formou bufetu. Ubytování Hotel Sissi Bay And Wellness Club se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Villa SK

Villa SK

Ubytování (Venkovský dům) Villa SK. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Villa SK can be found in Sissi, close to Boufos Beach and 700 metres from... Ubytování Villa SK se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio in the Centre of Sissi

Studio in the Centre of Sissi

Ubytování (Apartmán) Studio in the Centre of Sissi. Situated in Sissi, 600 metres from Boufos Beach, less than 1 km from Avlaki Beach and a 12-minute walk from Kalimera Kriti Beach, Studio in the Centre of... Ubytování Studio in the Centre of Sissi se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pela Apartments

Pela Apartments

Ubytování (Apartmány) Pela Apartments. Just 200 metres from a sandy beach, Pela Apartments is located in the small fishing village of Sissi. Ubytování Pela Apartments se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Mikro Spiti sto Livadi

To Mikro Spiti sto Livadi

Ubytování (Prázdninový dům) To Mikro Spiti sto Livadi. Set just 1.2 km from Boufos Beach, To Mikro Spiti sto Livadi offers accommodation in Sissi with access to free bikes, a garden, as well as room service. Ubytování To Mikro Spiti sto Livadi se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Armonia, Everything Is In Harmony

Villa Armonia, Everything Is In Harmony

Ubytování (Apartmán) Villa Armonia, Everything Is In Harmony. Situated in Sissi in the Crete region, Villa Armonia, Everything Is In Harmony features a balcony and garden views. Ubytování Villa Armonia, Everything Is In Harmony se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Sissi Residence

Luxury Sissi Residence

Ubytování (Vila) Luxury Sissi Residence. Featuring garden views, Luxury Sissi Residence provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1 km from Avlaki Beach. Ubytování Luxury Sissi Residence se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Sissi

Město Sissi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Sissi.