Hledat

Ubytování

Ubytování město Sissi

Ve městě Sissi (Řecko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sissi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sissi

House of Polymnia

9,9

House of Polymnia

Ubytování (Prázdninový dům) House of Polymnia. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, House of Polymnia can be found in Sissi, close to Boufos Beach and 1. Ubytování House of Polymnia se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Petrino in Sisi

9,4

Petrino in Sisi

Ubytování (Vila) Petrino in Sisi. Petrino in Sisi se nachází v Sissi, 700 metrů od pláže Avlaki a necelý 1 km od pláže Kalimera Kriti, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Petrino in Sisi se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Cuckoo's nest

8,3

Cuckoo's nest

Ubytování (Apartmány) Cuckoo's nest. Cuckoo's nest se nachází 650 metrů od pláže Boufos a nabízí zahradu, terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cuckoo's nest se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Sissi Mare Apartments

8,1

Sissi Mare Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sissi Mare Apartments. Sissi Mare Apartments se nachází 400 metrů od pláže Buffos a nabízí ubytování s dobře vybaveným kuchyňským koutem a soukromým balkonem. Ubytování Sissi Mare Apartments se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Guests Apartments in Sissi Creta

Guests Apartments in Sissi Creta

Ubytování (Penzion) Guests Apartments in Sissi Creta. Hosté Apartments in Sissi Creta se nachází v Sissi, 500 metrů od pláže Boufos. Ubytování Guests Apartments in Sissi Creta se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Villa SK

Villa SK

Ubytování (Venkovský dům) Villa SK. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Villa SK can be found in Sissi, close to Boufos Beach and 700 metres from... Ubytování Villa SK se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Studio in the Centre of Sissi

Studio in the Centre of Sissi

Ubytování (Apartmán) Studio in the Centre of Sissi. Situated in Sissi, 600 metres from Boufos Beach, less than 1 km from Avlaki Beach and a 12-minute walk from Kalimera Kriti Beach, Studio in the Centre of... Ubytování Studio in the Centre of Sissi se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

To Mikro Spiti sto Livadi

To Mikro Spiti sto Livadi

Ubytování (Prázdninový dům) To Mikro Spiti sto Livadi. Set just 1.2 km from Boufos Beach, To Mikro Spiti sto Livadi offers accommodation in Sissi with access to free bikes, a garden, as well as room service. Ubytování To Mikro Spiti sto Livadi se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Pela Apartments

Pela Apartments

Ubytování (Apartmány) Pela Apartments. Just 200 metres from a sandy beach, Pela Apartments is located in the small fishing village of Sissi. Ubytování Pela Apartments se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Dreams Villa Luxury Residence

Dreams Villa Luxury Residence

Ubytování (Vila) Dreams Villa Luxury Residence. Dreams Villa Luxury Residence se nachází asi 2,1 km od pláže Boufos a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Dreams Villa Luxury Residence se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Villa Armonia, Everything Is In Harmony

Villa Armonia, Everything Is In Harmony

Ubytování (Apartmán) Villa Armonia, Everything Is In Harmony. Situated in Sissi in the Crete region, Villa Armonia, Everything Is In Harmony features a balcony and garden views. Ubytování Villa Armonia, Everything Is In Harmony se nachází ve městě Sissi (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Sissi

Město Sissi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Sissi.