Hledat

Ubytování

Ubytování město Silandro

Ve městě Silandro (Itálie) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Silandro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Silandro

Bio-Bauernhof Mairinghof-Paris

10

Bio-Bauernhof Mairinghof-Paris

Ubytování (Farma) Bio-Bauernhof Mairinghof-Paris. Bio-Bauernhof Mairinghof-Paris se nachází 42 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Bio-Bauernhof Mairinghof-Paris se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waalhof Ferienwohnung Mohnblume

10

Waalhof Ferienwohnung Mohnblume

Ubytování (Apartmány) Waalhof Ferienwohnung Mohnblume. Waalhof Ferienwohnung Mohnblume se nachází asi 31 km od Ortleru a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Waalhof Ferienwohnung Mohnblume se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment in Schlanders with terrace

9,9

Apartment in Schlanders with terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment in Schlanders with terrace. Apartment in Schlanders with terrace se nachází v obci Silandro a nabízí zahradu a terasu. 46 km od Ponte di Legno. Ubytování Apartment in Schlanders with terrace se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnwarthof

9,7

Sonnwarthof

UbytováníSonnwarthof. Sonnwarthof se nachází v obci Silandro v regionu Trentino Alto Adige, 38 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Sonnwarthof se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bauernhof Mairing

9,5

Bauernhof Mairing

Ubytování (Farma) Bauernhof Mairing. Bauernhof Mairing se nachází v obci Silandro v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Bauernhof Mairing se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mareinhof Vetzan-Apples,apartment&more

9,5

Mareinhof Vetzan-Apples,apartment&more

Ubytování (Apartmány) Mareinhof Vetzan-Apples,apartment&more. Mareinhof Vetzan-Apples, apartment&more se nachází v obci Silandro a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Mareinhof Vetzan-Apples,apartment&more se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bachguthof

9,3

Bachguthof

Ubytování (Apartmán) Bachguthof. Bachguthof se nachází v obci Silandro v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 46 km od Ponte di Legno. Ubytování Bachguthof se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

HEIMAT living like a local

9,2

HEIMAT living like a local

Ubytování (Apartmán) HEIMAT living like a local. HEIMAT living like a local se nachází v Silandru, 33 km od hlavního vlakového nádraží a 34 km od divadla Merano. Ubytování HEIMAT living like a local se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feldgärtenhof

9,2

Feldgärtenhof

UbytováníFeldgärtenhof. Feldgärtenhof se nachází v obci Silandro a nabízí pokoje a studia s balkonem s výhledem na hory a zahradu s lehátky a slunečníky. Ubytování Feldgärtenhof se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Goldene Rose

9

Hotel Goldene Rose

Ubytování (Hotel) Hotel Goldene Rose. Tento rodinný hotel se nachází v centru města Silandro a nabízí bezplatné wellness centrum, bezplatné Wi-Fi a tradiční restauraci. Ubytování Hotel Goldene Rose se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenrose

9

Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Alpenrose. Alpenrose se nachází v obci Silandro, 45 km od Ponte di Legno, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alpenrose se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Fux

9

Appartements Fux

Ubytování (Apartmány) Appartements Fux. Appartements Fux se nachází v Silandru, 28 km od Müstairu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartements Fux se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Gufler

9

Haus Gufler

Ubytování (Apartmány) Haus Gufler. Haus Gufler se nachází v obci Silandro, 46 km od Ponte di Legno, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Gufler se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vinschgerhof

8,9

Vinschgerhof

Ubytování (Hotel) Vinschgerhof. Vinschgerhof se může pochlubit panoramatickým wellness centrem a nachází se 3 km od Schlanders. Nabízí sauny, venkovní vířivku a krytý bazén. Ubytování Vinschgerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vier Jahreszeiten

8,9

Hotel Vier Jahreszeiten

Ubytování (Hotel) Hotel Vier Jahreszeiten. Hotel Vier Jahreszeiten se nachází v centru města Silandro a nabízí 2 bazény a bezplatné wellness centrum s bio saunou a vířivkou. Ubytování Hotel Vier Jahreszeiten se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Kortscherhof

8,9

Appartements Kortscherhof

UbytováníAppartements Kortscherhof. Appartements Kortscherhof se nachází v obci Silandro v regionu Trentino Alto Adige, 32 km od Ortleru. Ubytování Appartements Kortscherhof se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Schnatzhof

8,9

Residence Schnatzhof

UbytováníResidence Schnatzhof. Residence Schnatzhof se nachází uprostřed velké zahrady v centru obce Silandro, 5 minut chůze od pěší zóny. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné... Ubytování Residence Schnatzhof se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment in Schlanders with garden

8,8

Apartment in Schlanders with garden

Ubytování (Apartmán) Apartment in Schlanders with garden. Apartment in Schlanders with garden se nachází v obci Silandro a nabízí zahradu a terasu. 46 km od Ponte di Legno. Ubytování Apartment in Schlanders with garden se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporthotel Vetzan

8,6

Sporthotel Vetzan

Ubytování (Hotel) Sporthotel Vetzan. Sporthotel Vetzan nabízí krytý bazén a spoustu wellness zařízení zdarma. Ubytování Sporthotel Vetzan se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Mairösl

8,6

Haus Mairösl

UbytováníHaus Mairösl. Haus Mairösl se nachází pouhých 300 metrů od centra města Silandro a nabízí zahradu a tradičně zařízené pokoje s balkonem. Ubytování Haus Mairösl se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pension Schweitzer

8,5

Hotel Pension Schweitzer

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Schweitzer. Hotel Pension Schweitzer se nachází ve městě Silandro, 400 metrů od národního parku Parco Nazionale dello Stelvio. Má zahradu, zařízenou terasu a terasu. Ubytování Hotel Pension Schweitzer se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenresidenz Maria

8,5

Alpenresidenz Maria

Ubytování (Penzion) Alpenresidenz Maria. Rodinný Haus Maria je elegantní hotel v alpském stylu v obci Silandro, v nadmořské výšce 710 metrů. Ubytování Alpenresidenz Maria se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Pernthaler

8,5

Pension Pernthaler

UbytováníPension Pernthaler. Pension Pernthaler se nachází 400 metrů od centra Schlandersu a nabízí terasu se stoly, židlemi a lehátky, prostornou zahradu a pokoje s výhledem na hory. Ubytování Pension Pernthaler se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Luisa

8,5

Apartment Luisa

UbytováníApartment Luisa. Apartment Luisa se nachází ve městě Silandro, 33 km od hlavního vlakového nádraží, 34 km od divadla Merano a 34 km od hradu Princes'Castle. Ubytování Apartment Luisa se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Landhaus Fux

8,5

Residence Landhaus Fux

Ubytování (Aparthotel) Residence Landhaus Fux. Residence Landhaus Fux, obklopena vinicemi a jabloňovými háji, se nachází ve Vezzanu v nadmořské výšce 700 metrů. Ubytování Residence Landhaus Fux se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sommavilla Apartments - central living

8,5

Sommavilla Apartments - central living

Ubytování (Apartmány) Sommavilla Apartments - central living. Sommavilla Apartments - central living se nachází v Silandru, 33 km od hlavního vlakového nádraží a divadla Merano, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Sommavilla Apartments - central living se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Goldener Löwe - Anno 1773

8,4

Goldener Löwe - Anno 1773

Ubytování (Hotel) Goldener Löwe - Anno 1773. Goldener Loewe - Anno 1773 se nachází pouhých 100 metrů od centra Silandra a nabízí bezplatnou saunu a pokoje s výhledem na hory. Ubytování Goldener Löwe - Anno 1773 se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhotel Anna

8,3

Landhotel Anna

Ubytování (Hotel) Landhotel Anna. Tradiční horský Landhotel Anna je obklopen Alpami a nabízí charakteristické ubytování s dřevěným nábytkem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Landhotel Anna se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parkhotel Zur Linde

8,2

Parkhotel Zur Linde

Ubytování (Hotel) Parkhotel Zur Linde. Parkhotel Zur Linde stojí v nadmořské výšce 750 metrů. Najdete ho v centru města Silandro na okraji národního parku Stelvio. Ubytování Parkhotel Zur Linde se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Balzer Boutique Apartments

7,6

Balzer Boutique Apartments

Ubytování (Apartmán) Balzer Boutique Apartments. Balzer Boutique Apartments se nachází 36 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Balzer Boutique Apartments se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Rita

7,5

Pension Rita

UbytováníPension Rita. Pension Rita se nachází ve městě Corzes, 1 km od města Silando a na severním okraji národního parku Stelvio. Ubytování Pension Rita se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bachguthof

Bachguthof

UbytováníBachguthof. Bachguthof se nachází asi 32 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Bachguthof se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bertollhof

Bertollhof

UbytováníBertollhof. Offering garden views, Bertollhof is an accommodation situated in Silandro, 33 km from Ortler and 34 km from Main train station. Ubytování Bertollhof se nachází ve městě Silandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waalhof Ferienwohnung Apfelblüte

Waalhof Ferienwohnung Apfelblüte

Ubytování (Apartmány) Waalhof Ferienwohnung Apfelblüte. Waalhof Ferienwohnung Apfelblüte se nachází v obci Silandro a nabízí zahradu a gril. 34 km od Bormia. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Waalhof Ferienwohnung Apfelblüte se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waalhof Ferienwohnung Kastanie

Waalhof Ferienwohnung Kastanie

Ubytování (Apartmány) Waalhof Ferienwohnung Kastanie. Waalhof Ferienwohnung Kastanie se nachází asi 31 km od Ortleru a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Waalhof Ferienwohnung Kastanie se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waalhof Ferienwohnung Sonnenblume

Waalhof Ferienwohnung Sonnenblume

Ubytování (Apartmány) Waalhof Ferienwohnung Sonnenblume. Waalhof Ferienwohnung Sonnenblume se nachází asi 31 km od Ortleru a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Waalhof Ferienwohnung Sonnenblume se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Silandro

Město Silandro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Silandro.