Hledat

Ubytování

Ubytování město Sikia

Ve městě Sikia (Řecko) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sikia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sikia

Thespis Villa 2

10

Thespis Villa 2

Ubytování (Prázdninový dům) Thespis Villa 2. Thespis Villa 2 se nachází v Sikia, 2,7 km od pláže Sykia, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Thespis Villa 2 se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

PAPAPOULIOS APARTMENT

9,9

PAPAPOULIOS APARTMENT

Ubytování (Apartmán) PAPAPOULIOS APARTMENT. Located in Sikia in the Macedonia region, PAPAPOULIOS APARTMENT features a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 36 km from Elia. Ubytování PAPAPOULIOS APARTMENT se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Mare Sole

9,7

Mare Sole

Ubytování (Apartmán) Mare Sole. Mare Sole se nachází v letovisku Sikia a nabízí klimatizované pokoje s balkonem. Ubytování stojí u pláže a má zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mare Sole se nachází ve městě Sikia (Řecko - Peloponés).

Estell apartments

9,6

Estell apartments

Ubytování (Apartmán) Estell apartments. Estell apartments se nachází v Sikia, 500 metrů od pláže Agridia a 1,3 km od pláže Sykia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Estell apartments se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Villa Tsitreli

9,6

Villa Tsitreli

Ubytování (Apartmán) Villa Tsitreli. Villa Tsitreli se nachází v obci Sykia, je obklopena dlážděnou zahradou a nabízí ubytování s možností vlastního stravování se zázemím pro grilování a... Ubytování Villa Tsitreli se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Studio Porto Marina

9,4

Studio Porto Marina

Ubytování (Aparthotel) Studio Porto Marina. Set 300 metres from Tourkolimnionas Beach, Studio Porto Marina offers a garden, a private beach area and air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Studio Porto Marina se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Anthemida Rooms

9,4

Anthemida Rooms

Ubytování (Apartmány) Anthemida Rooms. Just 1.2 km from the nearest beach, Anthemida Rooms offer a garden with sun terrace and a children’s playground. Ubytování Anthemida Rooms se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Apartments Irene in Sykia

9,4

Apartments Irene in Sykia

Ubytování (Apartmány) Apartments Irene in Sykia. Apartments Irene in Sykia is situated in Sikia. The air-conditioned units are furnished with tiled floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV,... Ubytování Apartments Irene in Sykia se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

House Draganis

9,2

House Draganis

Ubytování (Prázdninové domy) House Draganis. House Draganis se nachází v Sikia, 32 km od Ouranoupoli, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House Draganis se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Holiday on the village

9

Holiday on the village

Ubytování (Apartmán) Holiday on the village. Set in Sikia, Holiday on the village offers garden, free WiFi, room service, and an ATM. The air-conditioned accommodation is 36 km from Elia. Ubytování Holiday on the village se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Nefeli Studios

8,9

Nefeli Studios

Ubytování (Apartmány) Nefeli Studios. Set in Sikia, 49 km from Elia, Nefeli Studios offers a bar and free WiFi. Ubytování Nefeli Studios se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Stavroula's Paradise House

8,6

Stavroula's Paradise House

Ubytování (Aparthotel) Stavroula's Paradise House. Stavroula's Paradise House se nachází v obci Sikia, 32 km od Ouranoupoli, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stavroula's Paradise House se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Sfeervol gerenoveerd huis in oud Grieks dorp

Sfeervol gerenoveerd huis in oud Grieks dorp

Ubytování (Prázdninový dům) Sfeervol gerenoveerd huis in oud Grieks dorp. Sfeervol gerenoveerd huis in oud Grieks dorp se nachází v Sikia a nabízí zahradu a terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 32 km od Ouranoupoli. Ubytování Sfeervol gerenoveerd huis in oud Grieks dorp se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Elli S onar

Elli S onar

Ubytování (Apartmán) Elli S onar. Elli S onar se nachází v Sikia, necelý 1 km od pláže Sykia a 2,2 km od pláže Valti. Ubytování Elli S onar se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

ANEMOELIA II

ANEMOELIA II

Ubytování (Apartmán) ANEMOELIA II. ANEMOELIA II se nachází v Sikii a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 32 km od Ouranoupoli. Ubytování ANEMOELIA II se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Thespis Villa 1

Thespis Villa 1

Ubytování (Apartmán) Thespis Villa 1. Thespis Villa 1 se nachází v Sikia, 2,7 km od pláže Sykia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Thespis Villa 1 se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Grand Garden Slow Living Experience

Grand Garden Slow Living Experience

Ubytování (Aparthotel) Grand Garden Slow Living Experience. Grand Garden Slow Living Experience se nachází v obci Sikia v Makedonii, 450 metrů od pláže Sykia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Grand Garden Slow Living Experience se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Anvil

Anvil

Ubytování (Apartmán) Anvil. Set in Sikia, Anvil offers accommodation with a balcony and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Anvil se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Your private Belvedere

Your private Belvedere

Ubytování (Prázdninový dům) Your private Belvedere. Your private Belvedere se nachází v Sikia a nabízí ubytování s terasou. Tento prázdninový dům má výhled do zahrady a je vzdálený 32 km od Ouranoupoli. Ubytování Your private Belvedere se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Kyr Gianni Mansion

Kyr Gianni Mansion

Ubytování (Prázdninový dům) Kyr Gianni Mansion. Prázdninový dům Kyr Gianni Mansion se nachází v obci Sikia a nabízí zahradu s grilem. Do Ouranoupoli je to 32 km. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Kyr Gianni Mansion se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

jgddctrrteddyhhh

jgddctrrteddyhhh

Ubytování (Apartmán) jgddctrrteddyhhh. Holiday on the village is situated in Sikia. The accommodation is 35 km from Elia. The apartment features a sun terrace. Ubytování jgddctrrteddyhhh se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

House Rousko

House Rousko

Ubytování (Apartmány) House Rousko. Situated in Sikia in the Macedonia region, House Rousko Red features a balcony. The air-conditioned accommodation is 7 km from Sarti. Ubytování House Rousko se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Annas apartment

Annas apartment

Ubytování (Apartmán) Annas apartment. Set in Sikia in the Macedonia region, Annas apartment has a garden. The air-conditioned accommodation is 35 km from Elia. Ubytování Annas apartment se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

NUESTRO JARDÍN

NUESTRO JARDÍN

Ubytování (Vila) NUESTRO JARDÍN. NUESTRO JARDÍN se nachází v Sikii a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 7 km od Sarti. Ubytování NUESTRO JARDÍN se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Thespis Villa 3

Thespis Villa 3

Ubytování (Vila) Thespis Villa 3. Thespis Villa 3 se nachází v obci Sikia v Makedonii a nabízí zahradu. 2,7 km od pláže Sykia. Ubytování Thespis Villa 3 se nachází ve městě Sikia (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Sikia

Město Sikia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Sikia.