Hledat

Ubytování

Ubytování město Sidari

Ve městě Sidari (Řecko) máme celkem 105 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sidari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sidari

Villa Eleni

10

Villa Eleni

Ubytování (Apartmán) Villa Eleni. Boasting a spa bath, Villa Eleni is situated in Sidari. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Eleni se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Agiolina

9,8

Villa Agiolina

Ubytování (Apartmány) Villa Agiolina. Villa Agiolina se nachází v Sidárionu, 4 minuty chůze od pláže Canal D'Amour. Nabízí klimatizované ubytování a zahradu. Ubytování Villa Agiolina se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Botzoris Apartments

9,7

Botzoris Apartments

Ubytování (Apartmány) Botzoris Apartments. Botradis Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Sidárion. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Botzoris Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Sidari Life Apartment

9,6

Sidari Life Apartment

Ubytování (Apartmán) Sidari Life Apartment. Situated in Sidari, 200 metres from Sidari Beach, Sidari Life Apartment features accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Sidari Life Apartment se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Megali Luxuries Apartments

9,5

Megali Luxuries Apartments

Ubytování (Apartmán) Megali Luxuries Apartments. Featuring free WiFi and air conditioning, Megali Luxuries Apartments is situated in Sidárion, 600 metres from Canal D'Amour Beach. Ubytování Megali Luxuries Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Othonas Apartments

9,5

Othonas Apartments

Ubytování (Aparthotel) Othonas Apartments. Rodinné apartmány Othonas se nacházejí 5 minut chůze od písečné pláže obce Sidari a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a bazén s barem v... Ubytování Othonas Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Marilena Apartments

9,5

Marilena Apartments

Ubytování (Apartmán) Marilena Apartments. Just 100 metres from Sidari Beach, the traditionally built Marilena Apartments offer self-catering accommodation with a furnished balcony. Ubytování Marilena Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

CorfuStories

9,4

CorfuStories

Ubytování (Aparthotel) CorfuStories. Aparthotel CorfuStories se nachází v obci Sidari. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, zahradu a bar. Ubytování CorfuStories se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Maria Apartments

9,3

Maria Apartments

Ubytování (Apartmány) Maria Apartments. Located 600 metres from the beach of Canal d’ Amour in Sidari, Maria Apartments offers a swimming pool with hydromassage jets. Ubytování Maria Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Villa Del Sol Corfu

9,3

Villa Del Sol Corfu

Ubytování (Aparthotel) Villa Del Sol Corfu. Villa Del Sol Corfu se nachází v letovisku Sidari na ostrově Korfu, 800 metrů od pláže Canal D´Amour. Nabízí výhled na bazén. Ubytování Villa Del Sol Corfu se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Sausan Hotel

9,2

Sausan Hotel

Ubytování (Aparthotel) Sausan Hotel. Hotel Sausan o rozloze 4 000 m² se nachází na pláži Agios Ioannis poblíž obce Sidari a nabízí velký bazén, bar u bazénu a restauraci. Ubytování Sausan Hotel se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

CorfuGrace

9,2

CorfuGrace

Ubytování (Hotel) CorfuGrace. CorfuGrace je 2hvězdičkový hotel situovaný v Sidari, 1,3 km od přístavu Esperii. Nabízí sluneční terasu s bazénem, zahradu a sdílený lounge. Ubytování CorfuGrace se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Demis Apartments

9,1

Demis Apartments

Ubytování (Apartmány) Demis Apartments. Demis Apartments se nachází zhruba 10 minut chůze od pláže Canal d' Amour v letovisku Sidari, uprostřed udržované zahrady. Ubytování Demis Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Nikos Apartments

9,1

Nikos Apartments

Ubytování (Apartmán) Nikos Apartments. Nikos Apartments se nachází v obci Sidárion, 600 metrů od pláže Canal D'Amour, a nabízí zahradu. Ubytování Nikos Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Hotel Corfu Andromeda

9,1

Hotel Corfu Andromeda

Ubytování (Aparthotel) Hotel Corfu Andromeda. Rodinný hotel Corfu Andromeda je situován v 5 000 m² velkém komplexu plném zeleně a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zařízeným balkonem,... Ubytování Hotel Corfu Andromeda se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Helena Apartments & Villas

9,1

Helena Apartments & Villas

Ubytování (Apartmány) Helena Apartments & Villas. Helena Apartments & Villas v Sidari nabízí venkovní bazén se sluneční terasou a ubytování s možností vlastního stravování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na... Ubytování Helena Apartments & Villas se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Blue Dream Apartments

9,1

Blue Dream Apartments

Ubytování (Aparthotel) Blue Dream Apartments. Blue Dream Apartments se nachází v oblasti vesnice Velonades, 3 km od pláže Sidari. Ubytování Blue Dream Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Marina Studios

9,1

Marina Studios

Ubytování (Aparthotel) Marina Studios. Studia Marina se nachází v klidné tradiční čtvrti v obci Sidárion, nedaleko pláže Canal D'Amour. Je zde k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytování Marina Studios se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Chrysanthy Apartments

9,1

Chrysanthy Apartments

Ubytování (Apartmány) Chrysanthy Apartments. Chrysanthy Apartments je komplex v jónském stylu, který se nachází v krásné květinové zahradě. Ubytování Chrysanthy Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Eleonora Sidari Beach House

9,1

Eleonora Sidari Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Eleonora Sidari Beach House. Eleonora Sidari Beach House is located in Sidari area, 50metres from the beach and 37 km from Corfu Town. Ubytování Eleonora Sidari Beach House se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Megali Beach Nikos

9,1

Megali Beach Nikos

Ubytování (Apartmány) Megali Beach Nikos. Megali Beach Nikos se nachází 50 metrů od pláže Sidari a nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi a zařízeným balkonem nebo terasou s výhledem na... Ubytování Megali Beach Nikos se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Christakis

9

Christakis

Ubytování (Aparthotel) Christakis. Apartmány a studia Christakis se nachází v Sidari v severní části ostrova Korfu, 350 metrů od pláže a 500 metrů od proslulé pláže Canal d' Amour, a nabízí... Ubytování Christakis se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Argilos

9

Argilos

Ubytování (Aparthotel) Argilos. Located in Sidari, a few steps from Sidari Beach and 600 metres from Canal D'Amour Beach, Argilos provides accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Argilos se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Venus Apartments

9

Venus Apartments

Ubytování (Aparthotel) Venus Apartments. Featuring air conditioning, Venus Apartments is situated in central Sidárion, 300 metres from Canal D'Amour Beach. Ubytování Venus Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Eleni Family Apartments

9

Eleni Family Apartments

Ubytování (Aparthotel) Eleni Family Apartments. Eleni Family Apartments se nachází v letovisku Sidari na severu ostrova Korfu, jen 400 metrů od tiché pláže Agios Ioannis. Ubytování Eleni Family Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

The Wave

9

The Wave

Ubytování (Aparthotel) The Wave. Rodinné ubytování Wave je vzdálené jen 10 metrů od moře a během 10 minut chůze dojdete do centra Sidari na Korfu. Ubytování The Wave se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Marylin

9

Marylin

Ubytování (Aparthotel) Marylin. Marylin se nachází uprostřed zahrady o rozloze 3000 m², 700 metrů od pláže Agios Ioannis, a hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Marylin se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Blue Sky

9

Blue Sky

Ubytování (Aparthotel) Blue Sky. Apartmány Blue Sky se nachází 350 metrů od pláže Tripiti v letovisku Sidari a nabízí bazén se snack barem. Ubytování Blue Sky se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Elena - Kostas

9

Elena - Kostas

Ubytování (Apartmány) Elena - Kostas. Apartmán Elena - Kostas se nachází v Sidari, 700 metrů od pláže Apotripiti. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Elena - Kostas se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Ntoriseveline Beach House

8,9

Ntoriseveline Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Ntoriseveline Beach House. Located just 1.3 km from Sidari Beach, Ntoriseveline Beach House provides accommodation in Sidari with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Ntoriseveline Beach House se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Alessandro

8,9

Alessandro

Ubytování (Aparthotel) Alessandro. Tento komplex nabízí bazén s vířivkou a oddělenou částí pro děti. Nachází se na okraji města Sidari, jen pár minut chůze od pláže Agios Ioannis. Ubytování Alessandro se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Del Mare Beach Hotel

8,9

Del Mare Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Del Mare Beach Hotel. Hotel Del Mare Beach se nachází přímo na pláži Canal D 'Amour v Sidári a nabízí zahradu, venkovní bazén, sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi ve prostorách. Ubytování Del Mare Beach Hotel se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Erifili Apartments

8,9

Erifili Apartments

Ubytování (Apartmán) Erifili Apartments. The apartments, located in Sidari by the coast of Corfu, are an ideal place for relaxation and will offer you the chance to enjoy the tranquil Greek... Ubytování Erifili Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Haroula Apartments

8,8

Haroula Apartments

Ubytování (Apartmány) Haroula Apartments. Haroula Apartments se nachází na klidném místě v udržované zahradě, 1,5 km od pláže Sidari, a nabízí venkovní bazén, restauraci, ubytování s možností... Ubytování Haroula Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Villa Spyridoula on the Beach

8,8

Villa Spyridoula on the Beach

Ubytování (Hotel) Villa Spyridoula on the Beach. Nekuřácký hotel Villa Spyridoula on the Beach se nachází v Sidari, 800 metrů od pláže Loggas Sunset a 2,9 km od pláže Canal D'Amour. Ubytování Villa Spyridoula on the Beach se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Marie

8,8

Marie

Ubytování (Apartmány) Marie. Tradičně postavená Marie se nachází v Sidari na Korfu, hned vedle řeky, jen 70 metrů od pláže a 300 metrů od restaurací a barů. Ubytování Marie se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

olivegrove

8,8

olivegrove

Ubytování (Apartmány) olivegrove. Featuring a swimming pool, a bar and a garden and views of the pool, olivegrove is located in Sidari and provides accommodation with free WiFi. Ubytování olivegrove se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Delightcorfu

8,7

Delightcorfu

Ubytování (Aparthotel) Delightcorfu. With pool views, Delightcorfu is set in Sidari and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, outdoor pool and terrace. Ubytování Delightcorfu se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Toula's Apartments

8,7

Toula's Apartments

Ubytování (Apartmány) Toula's Apartments. Toula's Apartments se nachází jen pár metrů od moře, v jedinečném Canal D'amour na ostrově Korfu. Ubytování Toula's Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Sidari Beach Hotel

8,7

Sidari Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Sidari Beach Hotel. Sidari Beach Hotel má výhled na slavný Canal d 'Amour a nabízí elegantní pokoje s klimatizací a balkonem. Ubytování Sidari Beach Hotel se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Antzela Apartments

8,6

Antzela Apartments

Ubytování (Apartmány) Antzela Apartments. Situated in Sidari in the Corfu region, with Sidari Beach and Canal D'Amour Beach nearby, Antzela Apartments features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Antzela Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sidari Waterpark

8,6

Sidari Waterpark

Ubytování (Hotel) Sidari Waterpark. Sidari Waterpark se nachází na severním pobřeží Korfu, pár minut pěšky od pláže v Sidari. Ubytování Sidari Waterpark se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

ABC Sweet Home

8,5

ABC Sweet Home

Ubytování (Aparthotel) ABC Sweet Home. Featuring a swimming pool, a bar, a garden and views of the pool, ABC Sweet Home is located in Sidari and provides accommodation with free WiFi. Ubytování ABC Sweet Home se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Damia

8,5

Hotel Damia

Ubytování (Aparthotel) Hotel Damia. Hotel Damia je vzdálen pouhý 1 km od pláže v pobřežní vesnici Sidari. Ubytování Hotel Damia se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Katsaros Studios & Apartments

8,5

Katsaros Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Katsaros Studios & Apartments. Katsaros Studios & Apartments offers studios and 2-bedroom apartments, only 400 metres from the sandy beach and the heart of the city. Ubytování Katsaros Studios & Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Stemma Hotel

8,5

Stemma Hotel

Ubytování (Aparthotel) Stemma Hotel. Offering an outdoor pool and a restaurant, Stemma Hotel offers self-catering accommodation. Free WiFi access is available. Ubytování Stemma Hotel se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Tondoris Apartments

8,5

Tondoris Apartments

Ubytování (Aparthotel) Tondoris Apartments. Just 100 metres from Canal D'Amour Beach, Tondoris Apartments features an outdoor pool, a furnished sun terrace and a poolside snack bar with billiards. Ubytování Tondoris Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Electra Apartments

8,4

Electra Apartments

Ubytování (Aparthotel) Electra Apartments. Electra Apartments je rodinné ubytování, které se nachází přímo na písečné pláži v Sidari, uprostřed zeleně, 20 metrů od centra obce. Ubytování Electra Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Panorama Sidari

8,4

Panorama Sidari

Ubytování (Hotel) Panorama Sidari. Hotel Panorama Sidari se nachází v obci Sidari, 10 minut chůze od pláže, a nabízí pokoje s výhledem na Jónské moře, restauraci i bazén volného tvaru s... Ubytování Panorama Sidari se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Hotel Mimosa

8,3

Hotel Mimosa

Ubytování (Hotel) Hotel Mimosa. Just 20 metres from the beach in Sidari, Hotel Mimosa features an outdoor pool surrounded by sun loungers, umbrellas and palm trees. Ubytování Hotel Mimosa se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

CORFU PALMAR HOTEL

8,3

CORFU PALMAR HOTEL

Ubytování (Aparthotel) CORFU PALMAR HOTEL. With garden views, CORFU PALMAR HOTEL is situated in Sidari and has a restaurant, room service, bar, garden, seasonal outdoor pool and sun terrace. Ubytování CORFU PALMAR HOTEL se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Sidari

Město Sidari se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 105 hotelů a ubytování ve městě Sidari.