Hledat

Ubytování

Ubytování město Sidari

Ve městě Sidari (Řecko) máme celkem 105 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sidari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sidari

Villa Marietta

10

Villa Marietta

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marietta. Villa Marietta se nachází asi 1,7 km od pláže Canal D'Amour a nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Villa Marietta se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Sunshine Apartments

10

Sunshine Apartments

Ubytování (Apartmány) Sunshine Apartments. Sunshine Apartments se nachází v Sidari a nabízí výhled do zahrady, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar, zahradu a terasu. Ubytování Sunshine Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Villa Eleni

10

Villa Eleni

Ubytování (Apartmán) Villa Eleni. Boasting a spa bath, Villa Eleni is situated in Sidari. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Eleni se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Sidari Life Apartment

9,6

Sidari Life Apartment

Ubytování (Apartmán) Sidari Life Apartment. Situated in Sidari, 200 metres from Sidari Beach, Sidari Life Apartment features accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Sidari Life Apartment se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Megali Luxuries Apartments

9,5

Megali Luxuries Apartments

Ubytování (Apartmán) Megali Luxuries Apartments. Featuring free WiFi and air conditioning, Megali Luxuries Apartments is situated in Sidárion, 600 metres from Canal D'Amour Beach. Ubytování Megali Luxuries Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Villa Dionysos

9,4

Villa Dionysos

Ubytování (Vila) Villa Dionysos. Villa Dionysos se nachází v Sidari, 1,3 km od pláže Gialos a 1,4 km od pláže Sidari, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem... Ubytování Villa Dionysos se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

CorfuStories by Katerina

9,4

CorfuStories by Katerina

Ubytování (Aparthotel) CorfuStories by Katerina. Corfu Katerina nabízí ubytování v Sidari, 2,3 km od pláže Sidari. Ubytování CorfuStories by Katerina se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Aquarius mini suites

9,4

Aquarius mini suites

Ubytování (Hotel) Aquarius mini suites. Aquarius mini suites se nachází v Sidari, 100 metrů od pláže Canal D'Amour. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování Aquarius mini suites se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Little Blue House

9,3

Little Blue House

Ubytování (Prázdninový dům) Little Blue House. Little Blue House se nachází asi 1,3 km od pláže Canal D'Amour a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Little Blue House se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Eleonora Sidari Beach House

9,1

Eleonora Sidari Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Eleonora Sidari Beach House. Eleonora Sidari Beach House is located in Sidari area, 50metres from the beach and 37 km from Corfu Town. Ubytování Eleonora Sidari Beach House se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Antzela Apartments

8,6

Antzela Apartments

Ubytování (Apartmány) Antzela Apartments. Situated in Sidari in the Corfu region, with Sidari Beach and Canal D'Amour Beach nearby, Antzela Apartments features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Antzela Apartments se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Sidari Vibes Aparthotel

8,6

Sidari Vibes Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Sidari Vibes Aparthotel. Sidari Vibes Aparthotel se nachází 1,3 km od pláže Sidari a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sidari Vibes Aparthotel se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

ABC Sweet Home

8,5

ABC Sweet Home

Ubytování (Aparthotel) ABC Sweet Home. Featuring a swimming pool, a bar, a garden and views of the pool, ABC Sweet Home is located in Sidari and provides accommodation with free WiFi. Ubytování ABC Sweet Home se nachází ve městě Sidari (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Sidari

Město Sidari se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 105 hotelů a ubytování ve městě Sidari.