Hledat

Ubytování

Ubytování město Sfinárion

Ve městě Sfinárion (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sfinárion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sfinárion

Ariadni Apts Sfinari

9,5

Ariadni Apts Sfinari

Ubytování (Apartmány) Ariadni Apts Sfinari. Set in Sfinárion, 37 km from Elafonisi, Ariadni Apts Sfinari offers a terrace and free WiFi. Ubytování Ariadni Apts Sfinari se nachází ve městě Sfinárion (Řecko - Kréta).

Palm Beach House

9,2

Palm Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Palm Beach House. Palm Beach House offers accommodation in Sfinari in Chania Region. The property provides free private parking. Ubytování Palm Beach House se nachází ve městě Sfinárion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niriida

8,6

Niriida

Ubytování (Apartmány) Niriida. Niriida is a self-catering accommodation located in the seaside village of Sfinari. It offers apartments that open to a balcony with Cretan Sea views. Ubytování Niriida se nachází ve městě Sfinárion (Řecko - Kréta).

Fisherman's home

6,3

Fisherman's home

Ubytování (Venkovský dům) Fisherman's home. Located in Sfinari village, Fisherman's home provides a terrace, as well as accommodation with a kitchenette. Ubytování Fisherman's home se nachází ve městě Sfinárion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Levande

Villa Levande

Ubytování (Vila) Villa Levande. Featuring a private pool, Villa Levande is a villa set in Sfinárion. The property is 24 km from Balos lagoon is 24 km and boasts views of the sea. Ubytování Villa Levande se nachází ve městě Sfinárion (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Sfinárion

Město Sfinárion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Sfinárion.