Hledat

Ubytování

Ubytování město Sfakaki

Ve městě Sfakaki (Řecko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sfakaki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sfakaki

Villa Apollon II

9,8

Villa Apollon II

Ubytování (Vila) Villa Apollon II. Situated just 1.8 km from Beach Adelianos Kampos, Villa Apollon II features accommodation in Sfakaki with access to a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytování Villa Apollon II se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Villa Lucia

9,8

Villa Lucia

Ubytování (Vila) Villa Lucia. Villa Lucia se nachází pouhých 300 metrů od vesnice Sfakaki, 700 metrů od pláže Sfakaki a nabízí venkovní bazén, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, gril a... Ubytování Villa Lucia se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Sunrise Apartments

9,3

Sunrise Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sunrise Apartments. Komplex Sunrise Apartments je situován na strmém kopci na předměstí Rethymna a nabízí studia a apartmány s možností vlastního stravování a výhledem na... Ubytování Sunrise Apartments se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Grace

9,2

Hotel Grace

Ubytování (Aparthotel) Hotel Grace. Featuring air conditioning, Hotel Grace offers accommodation in Sfakaki. Rethymno Town is 11 km from the property. Ubytování Hotel Grace se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Radamanthy's Hotel Apartments

9,2

Radamanthy's Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Radamanthy's Hotel Apartments. Radamanthy's Hotel Apartments se nachází 400 metrů od pláže ve Sfakaki na Krétě. Ubytování Radamanthy's Hotel Apartments se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Villa Apollon

9,1

Villa Apollon

Ubytování (Vila) Villa Apollon. Boasting an outdoor pool, Villa Apollon is set on the top of a small hill in Sfakaki Village. Ubytování Villa Apollon se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Alkionis Beach

9

Alkionis Beach

Ubytování (Aparthotel) Alkionis Beach. Aparthotel Alkionis Beach je situován u pláže v letovisku Sfakaki a nabízí prostorné apartmány a studia, velký bazén s krásným výhledem na moře, dětské... Ubytování Alkionis Beach se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Almyra Apartments

8,9

Almyra Apartments

Ubytování (Apartmány) Almyra Apartments. Apartmány Almyra, obklopené dobře udržovanou zahradou s růžemi a palmami, se nacházejí v přímořské obci Sfakaki, několik kroků od písečné pláže, která je... Ubytování Almyra Apartments se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cressa Ghitonia Village

8,7

Cressa Ghitonia Village

Ubytování (Hotel) Cressa Ghitonia Village. Located in the mountainous village of Sfaka, Cressa Ghitonia features traditional accommodation, an outdoor pool and spa centre. Ubytování Cressa Ghitonia Village se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Rosebay Apartments

7,9

Rosebay Apartments

Ubytování (Apartmány) Rosebay Apartments. Featuring a pool and a bar amidst its well-tended garden, Rosebay Apartments is located in Sfakaki of Rethymno, just 30 metres from the beach. Ubytování Rosebay Apartments se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thalassi Hotel

7,9

Thalassi Hotel

Ubytování (Hotel) Thalassi Hotel. Thalassi Hotel se nachází v letovisku Stavromenos a nabízí venkovní bazén se sluneční terasou a bar u bazénu. Ubytování Thalassi Hotel se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Casa Nerium

Casa Nerium

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nerium. Located in Sfakaki, just 1.4 km from Beach Adelianos Kampos, Casa Nerium provides beachfront accommodation with free bikes, a seasonal outdoor swimming... Ubytování Casa Nerium se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Irene Villa

Irene Villa

Ubytování (Vila) Irene Villa. Located in Sfakaki Village, Irene Villa features an outdoor pool with a sun terrace. Ubytování Irene Villa se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Villa Grambella

Villa Grambella

Ubytování (Vila) Villa Grambella. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Grambella is situated in Sfakaki. Ubytování Villa Grambella se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Grambella Sunset Spa Suite

Grambella Sunset Spa Suite

Ubytování (Apartmán) Grambella Sunset Spa Suite. Featuring a hot tub, Grambella Sunset Spa Suite is located in Sfakaki. The air-conditioned accommodation is 32 km from Georgioupolis. Ubytování Grambella Sunset Spa Suite se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hara's Beach Villa

Hara's Beach Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Hara's Beach Villa. Located in Sfakaki, just 1.1 km from Beach Adelianos Kampos, Hara's Beach Villa provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a garden... Ubytování Hara's Beach Villa se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Holiday Home Rethymno Crete 03

Holiday Home Rethymno Crete 03

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rethymno Crete 03. Located in Sfakaki, Holiday Home Rethymno Crete 03 provides a private pool. Ubytování Holiday Home Rethymno Crete 03 se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

A House Literally on the Sea

A House Literally on the Sea

Ubytování (Apartmán) A House Literally on the Sea. A House Literally on the Sea is located in Sfakaki and offers a garden and a terrace. Ubytování A House Literally on the Sea se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki

Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki. Situated in Sfakaki, within 1.6 km of Beach Adelianos Kampos, Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki offers accommodation with free... Ubytování Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Malena

Villa Malena

Ubytování (Vila) Villa Malena. Villa Malena is a villa with a garden, situated in Stavromenos. This villa offers a seasonal outdoor pool and free WiFi. A 5x5 football pitch is featured. Ubytování Villa Malena se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Villa Blue Horizon

Villa Blue Horizon

Ubytování (Vila) Villa Blue Horizon. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Villa Blue Horizon is situated in Sfakaki. Ubytování Villa Blue Horizon se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sfakaki

Město Sfakaki se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Sfakaki.