Hledat

Ubytování

Ubytování město Sfakaki

Ve městě Sfakaki (Řecko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sfakaki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sfakaki

Sunrise Apartments

9,3

Sunrise Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sunrise Apartments. Komplex Sunrise Apartments je situován na strmém kopci na předměstí Rethymna a nabízí studia a apartmány s možností vlastního stravování a výhledem na... Ubytování Sunrise Apartments se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Almyra Apartments

8,9

Almyra Apartments

Ubytování (Apartmány) Almyra Apartments. Apartmány Almyra, obklopené dobře udržovanou zahradou s růžemi a palmami, se nacházejí v přímořské obci Sfakaki, několik kroků od písečné pláže, která je... Ubytování Almyra Apartments se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Rosebay Apartments

7,9

Rosebay Apartments

Ubytování (Apartmány) Rosebay Apartments. Featuring a pool and a bar amidst its well-tended garden, Rosebay Apartments is located in Sfakaki of Rethymno, just 30 metres from the beach. Ubytování Rosebay Apartments se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Two Three Bedroom Apt- Sea View Swimming Pool

Two Three Bedroom Apt- Sea View Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Two Three Bedroom Apt- Sea View Swimming Pool. Two Three Bedroom Apt- Sea View Swimming Pool se nachází asi 1,9 km od pláže Adelianos Kampos a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Two Three Bedroom Apt- Sea View Swimming Pool se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Foothills Blue Villa

Foothills Blue Villa

Ubytování (Vila) Foothills Blue Villa. Foothills Blue Villa se nachází v obci Sfakaki na Krétě a nabízí zahradu. Ubytování Foothills Blue Villa se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Grambella Sunset Spa Suite

Grambella Sunset Spa Suite

Ubytování (Apartmán) Grambella Sunset Spa Suite. Featuring a hot tub, Grambella Sunset Spa Suite is located in Sfakaki. The air-conditioned accommodation is 32 km from Georgioupolis. Ubytování Grambella Sunset Spa Suite se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Apartment With Sea View and Swimming Pool

Apartment With Sea View and Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Apartment With Sea View and Swimming Pool. Apartment With Sea View and Swimming Pool se nachází asi 1,9 km od pláže Adelianos Kampos a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Apartment With Sea View and Swimming Pool se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Family Apartment With Sea View And Swimming Pool

Family Apartment With Sea View And Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Family Apartment With Sea View And Swimming Pool. Family Apartment With Sea View And Swimming Pool se nachází asi 1,9 km od pláže Adelianos Kampos a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Family Apartment With Sea View And Swimming Pool se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Alkionis Beach Hotel Apartments

Alkionis Beach Hotel Apartments

Ubytování (Apartmány) Alkionis Beach Hotel Apartments. Alkionis Beach Hotel Apartments se nachází v obci Sfakaki a nabízí ubytování s výhledem na moře, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Alkionis Beach Hotel Apartments se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Rafaella

Rafaella

Ubytování (Vila) Rafaella. Rafaella se nachází v obci Sfakaki, 1,7 km od pláže Adelianos Kampos, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rafaella se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Villa Blue Horizon

Villa Blue Horizon

Ubytování (Vila) Villa Blue Horizon. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Villa Blue Horizon is situated in Sfakaki. Ubytování Villa Blue Horizon se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki

Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki. Situated in Sfakaki, within 1.6 km of Beach Adelianos Kampos, Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki offers accommodation with free... Ubytování Luxury Holiday Home with Swimming Pool near Sea in Sfakaki se nachází ve městě Sfakaki (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Sfakaki

Město Sfakaki se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Sfakaki.