Hledat

Ubytování

Ubytování město Sesto

Ve městě Sesto (Itálie) máme celkem 80 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sesto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sesto

Chalet Rudana

10

Chalet Rudana

Ubytování (Apartmány) Chalet Rudana. Chalet Rudana se nachází v Sestu a nabízí zahradu. K dispozici je také sauna. Lanovka Sexten - Helm je vzdálená 300 metrů. Ubytování Chalet Rudana se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Unteradamerhof

9,8

Apartments Unteradamerhof

Ubytování (Apartmány) Apartments Unteradamerhof. Apartments Unteradamerhof je tradiční farma, která se nachází 10 minut chůze od centra obce Sesto a 2 minuty chůze od lyžařského areálu Helm. Ubytování Apartments Unteradamerhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Manuel's Edelweiss

9,8

Manuel's Edelweiss

UbytováníManuel's Edelweiss. Manuel's Edelweiss se nachází v Sestu, 41 km od jezera Sorapiss, 1 km od 3 Zinnen Dolomit - 3 Cime Dolomiti a 19 km od Wichtelparku. Ubytování Manuel's Edelweiss se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rocca Apartments

9,8

Rocca Apartments

Ubytování (Apartmány) Rocca Apartments. Rocca Apartments se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko 3 Zinnen Dolomiti - 3 Cime Dolomiti. Ubytování Rocca Apartments se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rotwandwiesen Chalets SKI IN/OUT - 1900mt

9,8

Rotwandwiesen Chalets SKI IN/OUT - 1900mt

Ubytování (Chata) Rotwandwiesen Chalets SKI IN/OUT - 1900mt. Rotwandwiesen Chalets SKI IN/OUT - 1900 mt se nachází v Sestu, 5 km od lanovky Tre Cime a lanovky Orto del Toro, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a... Ubytování Rotwandwiesen Chalets SKI IN/OUT - 1900mt se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ploderhof

9,8

Ploderhof

Ubytování (Farma) Ploderhof. Ploderhof se nachází v Sestu, 26 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ploderhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schuischta Mountain Apartments

9,7

Schuischta Mountain Apartments

Ubytování (Apartmány) Schuischta Mountain Apartments. Schuischta Mountain Apartments se nachází v Sestu, 30 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schuischta Mountain Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterlanerhof

9,7

Unterlanerhof

UbytováníUnterlanerhof. Unterlanerhof se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, 27 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Unterlanerhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Barbara

9,7

Appartements Barbara

Ubytování (Apartmány) Appartements Barbara. Appartements Barbara se nachází v obci Moso, 2 km od obce Sesto a 3 minuty jízdy od lyžařských vleků Helm a Rotwand, a nabízí zahradu s venkovním nábytkem,... Ubytování Appartements Barbara se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naturapartments Schönfeld

9,7

Naturapartments Schönfeld

Ubytování (Apartmány) Naturapartments Schönfeld. Naturappartments Schönfeld se nachází v klidné oblasti, 300 metrů od Sesta a 2 minuty chůze od lyžařského vleku Rotwand. Ubytování Naturapartments Schönfeld se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rudlerhof

9,6

Residence Rudlerhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Rudlerhof. Residence Rudlerhof se nachází v Sestu, jen 5 minut chůze od lanovky Helm. Je obklopená zelenými loukami. Ubytování Residence Rudlerhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wassermann

9,6

Wassermann

UbytováníWassermann. Wassermann se nachází v Sestu a nabízí bezplatné Wi-Fi. 1,9 km od Sexten-Helm. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Wassermann se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Gamz

9,6

Aparthotel Gamz

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Gamz. Aparthotel Gamz se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko 3 Zinnen Dolomit - 3 Cime Dolomiti. Ubytování Aparthotel Gamz se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Im Wiesengrund Apartments

9,6

Im Wiesengrund Apartments

Ubytování (Apartmány) Im Wiesengrund Apartments. Im Wiesengrund Apartments se nachází 2 km od lanovky Sexten-Helm, je obklopen lesy a loukami a nabízí ubytování v tyrolském stylu s výhledem na pohoří... Ubytování Im Wiesengrund Apartments se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unter Bäck

9,6

Unter Bäck

Ubytování (Apartmány) Unter Bäck. Unter Bäck se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, 28 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Unter Bäck se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gamz Villa

9,5

Gamz Villa

Ubytování (Apartmány) Gamz Villa. Gamz Villa se nachází v Sestu, 28 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gamz Villa se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenchalets Mair

9,5

Alpenchalets Mair

Ubytování (Horské chaty) Alpenchalets Mair. Alpenchalets Mair se nachází v Sestu, 27 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpenchalets Mair se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Holzer

9,5

Hotel Holzer

UbytováníHotel Holzer. Rodinný Hotel Holzer sídlí v budově z roku 1905, která stojí na úpatí Dolomit Sesto, zapsaných na seznamu UNESCO. Ubytování Hotel Holzer se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Monika

9,4

Hotel Monika

Ubytování (Hotel) Hotel Monika. Hotel Monika se nachází v přírodním parku Tre Cime-Dolomiti di Sesto, který je zapsaný na seznamu přírodních památek UNESCO. Ubytování Hotel Monika se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cima Dodici B&B - Apartments

9,4

Cima Dodici B&B - Apartments

Ubytování (Aparthotel) Cima Dodici B&B - Apartments. Cima Dodici B&B - Apartments se nachází 800 metrů od centra města Sesto a nabízí tradiční pokoje s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Cima Dodici B&B - Apartments se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gruber

9,4

Hotel Gruber

Ubytování (Hotel) Hotel Gruber. Alpský hotel Gruber stojí v nadmořské výšce 1340 metrů v obci Sexten, pouhých 5 minut chůze od sjezdovek na hoře Helm. Ubytování Hotel Gruber se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obersanterhof

9,4

Obersanterhof

UbytováníObersanterhof. Obersanterhof je fungující farma v Sestu, 15 minut chůze od lyžařského vleku Helm. Běžkařské tratě začínají přímo u domu a k dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Obersanterhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Bergsteiger

9,4

Garni Bergsteiger

UbytováníGarni Bergsteiger. Garni Bergsteiger sídlí v budově postavené v roce 1903 Seppem Innerkoflerem v Sextenu a nabízí bezplatnou infračervenou saunu a zahradu. Ubytování Garni Bergsteiger se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villgraterhof

9,3

Villgraterhof

Ubytování (Farma) Villgraterhof. Villgraterhof se nachází v Sestu a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Villgraterhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Crode

9,3

Le Crode

UbytováníLe Crode. Le Crode se nachází v Sestu, 29 km od jezera Lago di Braies a 42 km od jezera Sorapiss. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Le Crode se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhaus Summerer

9,3

Landhaus Summerer

UbytováníLandhaus Summerer. Landhaus Summerer se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, 26 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Landhaus Summerer se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Villa Drei Birken

9,3

Residence Villa Drei Birken

Ubytování (Aparthotel) Residence Villa Drei Birken. Residence Villa Drei Birken se nachází pouhých 500 metrů od centra obce Sesto a nabízí tradičně zařízené apartmány s pračkou a bezplatnou lyžárnu. Ubytování Residence Villa Drei Birken se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

BAD MOOS - Dolomites Spa Resort

9,3

BAD MOOS - Dolomites Spa Resort

Ubytování (Hotel) BAD MOOS - Dolomites Spa Resort. Sport & Kurhotel vám nabízí možnost užít si dokonalou kombinaci relaxačních wellness procedur, svěžího horského vzduchu a útulných moderních pokojů. Ubytování BAD MOOS - Dolomites Spa Resort se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel - Sexten

9,3

Berghotel - Sexten

Ubytování (Hotel) Berghotel - Sexten. Berghotel se nachází pouhých 100 metrů od sjezdovky Helm, 2 km od Sesta, a nabízí nádherný výhled na hory a působivé wellness centrum s krytým i venkovním... Ubytování Berghotel - Sexten se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kofelhof

9,3

Kofelhof

Ubytování (Farma) Kofelhof. Kofelhof se nachází v Sestu, 31 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kofelhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unteradamerhof

9,3

Unteradamerhof

UbytováníUnteradamerhof. Tradiční farma Unteradamerhof se nachází v obci Sesto, 2 minuty chůze od lyžařského areálu Helm a 10 minut chůze od centra obce, a nabízí zahradu s grilem... Ubytování Unteradamerhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Reidenhof

9,3

Reidenhof

Ubytování (Apartmány) Reidenhof. Reidenhof se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, 31 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Reidenhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kramhuter

9,3

Residence Kramhuter

Ubytování (Aparthotel) Residence Kramhuter. Residence Kramhuter se nachází v Sesto, 5 minut jízdy od hlavních lyžařských vleků, a nabízí bezplatné fitness centrum, úschovu lyží zdarma a zahradu. Ubytování Residence Kramhuter se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Exclusives Apartment im Sonnenhof Moos

9,3

Exclusives Apartment im Sonnenhof Moos

UbytováníExclusives Apartment im Sonnenhof Moos. Exkluzivní apartmán i s výhledem do zahradym Sonnenhof Moos nabízí ubytování s terasou a kávovarem, asi 30 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Exclusives Apartment im Sonnenhof Moos se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schoenblick

9,2

Hotel Schoenblick

Ubytování (Hotel) Hotel Schoenblick. Hotel Schoenblick nabízí bezplatný skibus k 1 km vzdáleným sjezdovkám Helm a Rotwand. Ubytování Hotel Schoenblick se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Bad Moos

9,2

Residence Bad Moos

Ubytování (Aparthotel) Residence Bad Moos. Čtyřhvězdičková Residence Bad Moos nabízí volný vstup do wellness a fitness centra, zdarma krytý a venkovní bazén a prostorné pokoje v alpském stylu. Ubytování Residence Bad Moos se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alma Paramount

9,1

Residence Alma Paramount

Ubytování (Apartmány) Residence Alma Paramount. Residence Alma Paramount se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, 30 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Residence Alma Paramount se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama

9,1

Panorama

UbytováníPanorama. Panorama se nachází pouhé 3 km od obce Sexten a nabízí zařízenou terasu a pokoje v klasickém stylu s balkonem. U penzionu je neplacené parkoviště. Ubytování Panorama se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Grüne Laterne - Lanterna Verde

9,1

Residence Grüne Laterne - Lanterna Verde

Ubytování (Hotel) Residence Grüne Laterne - Lanterna Verde. Residence Grüne Laterne - Lanterna Verde se nachází v horském městě Sesto v nadmořské výšce 1300 metrů, pouhých 200 metrů od sjezdovek Monte Elmo. Ubytování Residence Grüne Laterne - Lanterna Verde se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenwellnesshotel St. Veit

9,1

Alpenwellnesshotel St. Veit

Ubytování (Hotel) Alpenwellnesshotel St. Veit. Alpenwellnesshotel St. Veit se nachází v obci Sexten, 100 metrů od sjezdovek na Monte Elmo. Ubytování Alpenwellnesshotel St. Veit se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Villa Maria

9,1

Residence Villa Maria

UbytováníResidence Villa Maria. Residence Villa Maria se nachází 2 minuty jízdy od města Sesto a nabízí výhled do údolí Fiscalina, bezplatné Wi-Fi a tradiční apartmány s výhledem na hory. Ubytování Residence Villa Maria se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Royal

9,1

Hotel Royal

Ubytování (Hotel) Hotel Royal. Hotel Royal se nachází v Sestu, 1,4 km od 3 Zinnenských Dolomit - 3 Cime Dolomiti. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Royal se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen am Lärchenweg

9

Ferienwohnungen am Lärchenweg

UbytováníFerienwohnungen am Lärchenweg. Ferienwohnungen am Lärchenweg se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko 3 Zinnen Dolomit - 3 Cime Dolomiti. Ubytování Ferienwohnungen am Lärchenweg se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Haunold

9

Villa Haunold

UbytováníVilla Haunold. Residence Villa Haunold se nachází městě Sesto na okraji přírodního parku Tre Cime. Ubytování Villa Haunold se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Manuel's Enzian

9

Manuel's Enzian

UbytováníManuel's Enzian. Manuel's Enzian se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Manuel's Enzian se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Michael

9

Appartements Michael

UbytováníAppartements Michael. Appartements Michael se nachází v Sestu, 28 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Michael se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenblick

9

Hotel Alpenblick

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenblick. Hotel Alpenblick se nachází v obci Sesto, pouhých 150 metrů od sjezdovek Helm a Rotwand. Ubytování Hotel Alpenblick se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Sporting

9

Appartements Sporting

Ubytování (Apartmány) Appartements Sporting. Appartements Sporting se nachází v Moso Sesto v údolí Val Pusteria. Mají zahradu a sluneční terasa a zajišťují bezplatnou úschovu zavazadel. Ubytování Appartements Sporting se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gesenhof

9

Gesenhof

Ubytování (Farma) Gesenhof. Gesenhof se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko 3 Zinnen Dolomiti - 3 Cime Dolomiti. Ubytování Gesenhof se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dolomitenhof & Chalet Alte Post

8,9

Hotel Dolomitenhof & Chalet Alte Post

Ubytování (Hotel) Hotel Dolomitenhof & Chalet Alte Post. Hotel Dolomitenhof & Chalet Alte Post s wellness centreum a 2 bazény se nachází v historické budově hluboko v národním parku Tre Crime, 10 km od vlakového... Ubytování Hotel Dolomitenhof & Chalet Alte Post se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Nordik

8,9

Residence Nordik

Ubytování (Apartmány) Residence Nordik. Residence Nordik se nachází v Sestu v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko 3 Zinnen Dolomit - 3 Cime Dolomiti. Ubytování Residence Nordik se nachází ve městě Sesto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Sesto

Město Sesto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 80 hotelů a ubytování ve městě Sesto.