Hledat

Ubytování

Ubytování město Serres

Ve městě Serres (Řecko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Serres

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Serres

GRAND LUX APARTMENT

9,9

GRAND LUX APARTMENT

Ubytování (Apartmán) GRAND LUX APARTMENT. Boasting mountain views, GRAND LUX APARTMENT features accommodation with a patio and a kettle, around 1.7 km from Archeological Museum of... Ubytování GRAND LUX APARTMENT se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antony's & Sunday's apartment

9,8

Antony's & Sunday's apartment

Ubytování (Apartmán) Antony's & Sunday's apartment. Situated in Serres, 600 metres from Public Central Library of Serres and 1. Ubytování Antony's & Sunday's apartment se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anastasia's & Despoina's Apartment

9,7

Anastasia's & Despoina's Apartment

Ubytování (Apartmán) Anastasia's & Despoina's Apartment. Anastasia's & Despoina's Apartment, a property with a terrace, is located in Serres, 400 metres from Public Central Library of Serres, 800 metres from... Ubytování Anastasia's & Despoina's Apartment se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FANTASTIC HOUSE WITH GARDEN

9,7

FANTASTIC HOUSE WITH GARDEN

Ubytování (Vila) FANTASTIC HOUSE WITH GARDEN. Located in Serres, 4 km from Sarakatsani Folklore Museum, FANTASTIC HOUSE WITH GARDEN provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour... Ubytování FANTASTIC HOUSE WITH GARDEN se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melina΄s apartment

9,7

Melina΄s apartment

Ubytování (Apartmán) Melina΄s apartment. Boasting city views, Melina΄s apartment offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Public Central Library of Serres. Ubytování Melina΄s apartment se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zidoron House Lake Kerkini

9,6

Zidoron House Lake Kerkini

Ubytování (Prázdninový dům) Zidoron House Lake Kerkini. Zidoron House Lake Kerkini is set in Mandrákion and offers a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Petrich. Ubytování Zidoron House Lake Kerkini se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Konstantina's apartment

9,5

Konstantina's apartment

Ubytování (Apartmán) Konstantina's apartment. Featuring city views, Konstantina's apartment provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Archeological Museum... Ubytování Konstantina's apartment se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux apartment downtown

9,4

Lux apartment downtown

Ubytování (Apartmán) Lux apartment downtown. Set in Serres, 1.1 km from Public Central Library of Serres and 1. Ubytování Lux apartment downtown se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CITY CENTER ALEMOUMOU

9,3

CITY CENTER ALEMOUMOU

Ubytování (Apartmán) CITY CENTER ALEMOUMOU. Located in Serres, 500 metres from Public Central Library of Serres, CITY CENTER ALEMOUMOU provides accommodation with free bikes, free WiFi, room service,... Ubytování CITY CENTER ALEMOUMOU se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Acropolis Serres Next to Center

9,2

Studio Acropolis Serres Next to Center

Ubytování (Apartmán) Studio Acropolis Serres Next to Center. Boasting a patio with garden views, and free bikes and a garden, Studio Acropolis Serres Next to Center can be found in Serres, close to Archeological... Ubytování Studio Acropolis Serres Next to Center se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armonia Modern Country Living

9

Armonia Modern Country Living

Ubytování (Venkovský dům) Armonia Modern Country Living. Featuring garden views, Armonia Modern Country Living provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.8 km from Sarakatsani Folklore Museum. Ubytování Armonia Modern Country Living se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elpida Resort & Spa

9

Elpida Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Elpida Resort & Spa. Rezort Elpida se nachází nedaleko akropole ve městě Serres. Ubytování Elpida Resort & Spa se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metropolis Hotel

8,9

Metropolis Hotel

Ubytování (Hotel) Metropolis Hotel. Hotel Metropolis offers rooms with air conditioning and a private balcony. Located in Serres city centre, it is 13 km away from Monokklisia. Ubytování Metropolis Hotel se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΖΕΝ

8,7

ΖΕΝ

Ubytování (Apartmán) ΖΕΝ. Located in Serres, 500 metres from Public Central Library of Serres and Archeological Museum of Mpezesteni-Serres, ΖΕΝ provides air-conditioned... Ubytování ΖΕΝ se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Philippos Xenia Hotel

8,7

Philippos Xenia Hotel

Ubytování (Hotel) Philippos Xenia Hotel. Situated in Serres, just 200 metres from Serres' city centre, Philippos Xenia Hotel offers contemporary accommodation and free access to the spa and... Ubytování Philippos Xenia Hotel se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Acropol Hotel

8,4

Acropol Hotel

Ubytování (Hotel) Acropol Hotel. This newly built, 4-star Acropol Hotel offers easy access to the Serres-Thessaloniki National Road. Ubytování Acropol Hotel se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elpida City Hotel

8,3

Elpida City Hotel

Ubytování (Hotel) Elpida City Hotel. This city hotel is a 5-minute walk from Eleftherias Square in Serres. It offers a gym with sauna, and rooms with autonomous air conditioning and free... Ubytování Elpida City Hotel se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siris Hotel

8,3

Siris Hotel

Ubytování (Hotel) Siris Hotel. Built on a hill, just 4 km from the centre of Serres, Siris Hotel offers modern rooms with a balcony overlooking the countryside of Macedonia or the hotel... Ubytování Siris Hotel se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia).

Daratzis Emerald

8,3

Daratzis Emerald

Ubytování (Apartmán) Daratzis Emerald. Daratzis Emerald has a balcony and is located in Serres, within just 1.7 km of Archeological Museum of Mpezesteni-Serres and 1. Ubytování Daratzis Emerald se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Elena

7,6

Hotel Elena

Ubytování (Hotel) Hotel Elena. Situated within 200 metres of Public Central Library of Serres in Serres, Hotel Elena provides a bar and a terrace. Ubytování Hotel Elena se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

36 Χαριλάου Τρικούπη διαμέρισμα με θέα το πάρκο

7,5

36 Χαριλάου Τρικούπη διαμέρισμα με θέα το πάρκο

Ubytování (Apartmány) 36 Χαριλάου Τρικούπη διαμέρισμα με θέα το πάρκο. Set 2.3 km from Public Central Library of Serres, 36 Χαριλάου Τρικούπη διαμέρισμα με θέα το πάρκο offers accommodation with a shared lounge, a terrace and... Ubytování 36 Χαριλάου Τρικούπη διαμέρισμα με θέα το πάρκο se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite Acropolis Serres Next To Center

Suite Acropolis Serres Next To Center

Ubytování (Apartmán) Suite Acropolis Serres Next To Center. Mini Suite Acropolis Serres Next To Center offers accommodation in Serres, 1.2 km from Sarakatsani Folklore Museum and 1. Ubytování Suite Acropolis Serres Next To Center se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dharma Luxury & Spa Apartment

Dharma Luxury & Spa Apartment

Ubytování (Apartmán) Dharma Luxury & Spa Apartment. Set in Serres, 600 metres from Public Central Library of Serres, 1.1 km from Archeological Museum of Mpezesteni-Serres and 1. Ubytování Dharma Luxury & Spa Apartment se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacienda Verde

Hacienda Verde

Ubytování (Vila) Hacienda Verde. Located just 3.1 km from Archeological Museum of Mpezesteni-Serres, Hacienda Verde provides accommodation in Serres with access to an outdoor swimming... Ubytování Hacienda Verde se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vier Luxury House

Vier Luxury House

Ubytování (Vila) Vier Luxury House. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Vier Luxury House is situated in Serres. Ubytování Vier Luxury House se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Garden Room

Cozy Garden Room

Ubytování (Penzion) Cozy Garden Room. Located in Serres, within less than 1 km of Public Central Library of Serres and a 20-minute walk of Sarakatsani Folklore Museum, Cozy Garden Room provides... Ubytování Cozy Garden Room se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment Acropolis Serres Next to Center

Luxury Apartment Acropolis Serres Next to Center

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Acropolis Serres Next to Center. Featuring a balcony with city views, and free bikes and a garden, Luxury Apartment Acropolis Serres Next to Center can be found in Serres, close to... Ubytování Luxury Apartment Acropolis Serres Next to Center se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious private appartment with garden and view!

Luxurious private appartment with garden and view!

Ubytování (Apartmán) Luxurious private appartment with garden and view!. Boasting city views, Luxurious private appartment with garden and view! offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1. Ubytování Luxurious private appartment with garden and view! se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kassandro's apartment

Kassandro's apartment

Ubytování (Apartmán) Kassandro's apartment. Located in Serres and only 1.1 km from Sarakatsani Folklore Museum, Kassandro's apartment provides accommodation with garden views, free WiFi and free... Ubytování Kassandro's apartment se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

vila Foteini

vila Foteini

Ubytování (Prázdninový dům) vila Foteini. Set in Serres, 11 km from Archeological Museum of Mpezesteni-Serres and 11 km from Sarakatsani Folklore Museum, vila Foteini offers a garden and air... Ubytování vila Foteini se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agia elenh serrwn (near serres circuit)

Agia elenh serrwn (near serres circuit)

Ubytování (Prázdninový dům) Agia elenh serrwn (near serres circuit). Agia elenh serrwn (near serres circuit) is an accommodation set in Serres, 9 km from Public Central Library of Serres and 10 km from Archeological Museum... Ubytování Agia elenh serrwn (near serres circuit) se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Daratzis Diamond

Daratzis Diamond

Ubytování (Apartmán) Daratzis Diamond. Daratzis Diamond has a patio and is situated in Serres, within just 1.7 km of Archeological Museum of Mpezesteni-Serres and 1. Ubytování Daratzis Diamond se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sophia's Home, unique interior design, city center

Sophia's Home, unique interior design, city center

Ubytování (Prázdninový dům) Sophia's Home, unique interior design, city center. Sophia's Home, unique interior design, city center, a property with barbecue facilities and a terrace, is located in Serres, 600 metres from Sarakatsani... Ubytování Sophia's Home, unique interior design, city center se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City lux apartment 1

City lux apartment 1

Ubytování (Apartmán) City lux apartment 1. Featuring city views, City lux apartment 1 provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Public Central Library of Serres. Ubytování City lux apartment 1 se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment near the circuit of Serres and centre!!!

Apartment near the circuit of Serres and centre!!!

Ubytování (Apartmán) Apartment near the circuit of Serres and centre!!!. Set in Serres in the Macedonia region, Apartment near the circuit of Serres and centre!!! features a patio. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment near the circuit of Serres and centre!!! se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia).

City lux apartment 2

City lux apartment 2

Ubytování (Apartmán) City lux apartment 2. Boasting city views, City lux apartment 2 features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.5 km from Archeological Museum of Mpezesteni-Serres. Ubytování City lux apartment 2 se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Serres

Město Serres se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Serres.