Hledat

Ubytování

Ubytování město Serrada

Ve městě Serrada (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Serrada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Serrada

Residence Hotel Casa Alpina Serrada

10

Residence Hotel Casa Alpina Serrada

Ubytování (Aparthotel) Residence Hotel Casa Alpina Serrada. Residence Hotel Casa Alpina Serrada se nachází ve městě Serrada a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Residence Hotel Casa Alpina Serrada se nachází ve městě Serrada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ciclamino

10

Casa Ciclamino

Ubytování (Apartmány) Casa Ciclamino. Casa Ciclamino se nachází v Serradě, 30 km od MUSE a 46 km od Castello di Avio, a nabízí výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Ciclamino se nachází ve městě Serrada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Negritella

9,7

Casa Negritella

Ubytování (Apartmány) Casa Negritella. Casa Negritella se nachází ve městě Serrada, 30 km od jezera Lago di Levico a 32 km od univerzity v Trentu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Casa Negritella se nachází ve městě Serrada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Schir

9,3

Casa Schir

Ubytování (Apartmán) Casa Schir. Casa Schir se nachází ve městě Serrada, 46 km od hradu Castello di Avio a 30 km od jezera Lago di Levico. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Casa Schir se nachází ve městě Serrada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Serrada

9

Residence Serrada

Ubytování (Apartmán) Residence Serrada. Residence Serrada se nachází ve městě Serrada v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 45 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Residence Serrada se nachází ve městě Serrada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Heidi

8,9

Chalet Heidi

UbytováníChalet Heidi. Chalet Heidi se nachází v Serradě, 30 km od MUSE a 47 km od Castello di Avio. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Heidi se nachází ve městě Serrada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Des Alpes Hotel LowCost

4,2

Des Alpes Hotel LowCost

UbytováníDes Alpes Hotel LowCost. Des Alpes Hotel LowCost se nachází ve Folgarii, 30 km od MUSE, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, sdíleným loungem a... Ubytování Des Alpes Hotel LowCost se nachází ve městě Serrada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda Valentina

Mansarda Valentina

UbytováníMansarda Valentina. Mansarda Valentina se nachází v obci Serrada, 45 km od hradu Castello di Avio a 29 km od jezera Lago di Levico, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Mansarda Valentina se nachází ve městě Serrada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Serrada

Město Serrada se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Serrada.