Hledat

Ubytování

Ubytování město Šentjanž pri Dravogradu

Ve městě Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šentjanž pri Dravogradu

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šentjanž pri Dravogradu

Apartments Organic tourist farm Jeglijenk

9,7

Apartments Organic tourist farm Jeglijenk

Ubytování (Apartmány) Apartments Organic tourist farm Jeglijenk. Apartments Organic tourist farm Jeglijenk se nachází na venkově v obci Šentjanž pri Dravogradu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu... Ubytování Apartments Organic tourist farm Jeglijenk se nachází ve městě Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Hotel Korosica

8,5

Hotel Korosica

Ubytování (Hotel) Hotel Korosica. Hotel Korosica se nachází v klidné poloze v Dravogradu, v místě, kde se setkávají 3 údolí. Ubytování Hotel Korosica se nachází ve městě Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Ta Fabrika

Ta Fabrika

Ubytování (Penzion) Ta Fabrika. Set in Dravograd, Ta Fabrika features a bar and a terrace. The units in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Ta Fabrika se nachází ve městě Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Ubytování ve městě Šentjanž pri Dravogradu

Město Šentjanž pri Dravogradu se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Šentjanž pri Dravogradu.