Hledat

Ubytování

Ubytování město Sencelles

Ve městě Sencelles (Španělsko) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sencelles

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sencelles

Finca Sa Cova de Mallorca

9,8

Finca Sa Cova de Mallorca

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Sa Cova de Mallorca. Situated in Sencelles, Finca Sa Cova de Mallorca offers a private pool. Ubytování Finca Sa Cova de Mallorca se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ses Cases d'Alaiar

9,7

Ses Cases d'Alaiar

Ubytování (Prázdninový dům) Ses Cases d'Alaiar. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Ses Cases d'Alaiar is situated in Sencelles. Ubytování Ses Cases d'Alaiar se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Miranda

9,4

Finca Son Miranda

Ubytování (Farma) Finca Son Miranda. Surrounded by nature, Finca Son Miranda is located in Sencelles. This bed and breakfast boasts an outdoor pool and furnished terrace. Ubytování Finca Son Miranda se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Mavi - Turismo de Interior

9,2

Can Mavi - Turismo de Interior

Ubytování (Apartmán) Can Mavi - Turismo de Interior. Can Mavi - Turismo de Interior se nachází v Sencelles, 33 km od Alcudie. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyní a bankomatem. Ubytování Can Mavi - Turismo de Interior se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca´n Brusquer

9,2

Ca´n Brusquer

Ubytování (Prázdninový dům) Ca´n Brusquer. Ca´n Brusquer is located in Sencelles and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Ca´n Brusquer se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sol Santa Eugenia

8,7

Sol Santa Eugenia

Ubytování (Venkovský dům) Sol Santa Eugenia. Sol Santa Eugenia se nachází v Sencelles, 48 km od Paguery, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sol Santa Eugenia se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mallorca Can Florit

8,6

Mallorca Can Florit

Ubytování (Venkovský dům) Mallorca Can Florit. Mallorca Can Florit se nachází v obci Sencelles, 30 minut jízdy od města Palma de Mallorca a tamních pláží. Ubytování Mallorca Can Florit se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Villa BRIVO

8,5

Villa BRIVO

Ubytování (Prázdninový dům) Villa BRIVO. Boasting a garden, private pool and garden views, Villa BRIVO is situated in Sencelles. The air-conditioned accommodation is 31 km from Alcudia. Ubytování Villa BRIVO se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petit Hotel Rural Son Jordá

8,4

Petit Hotel Rural Son Jordá

Ubytování (Venkovský dům) Petit Hotel Rural Son Jordá. Starobylý komplex Petit Hotel Rural Son Jorda se nachází v malebné mallorské vesničce Ruberts, přímo v centru ostrova. Ubytování Petit Hotel Rural Son Jordá se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Conchita

Conchita

Ubytování (Vila) Conchita. Located in Sencelles, Conchita offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Conchita se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Finca Santa Eugènia - BAL01109b-F

Finca Santa Eugènia - BAL01109b-F

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Santa Eugènia - BAL01109b-F. Set in Sencelles in the Majorca region, Finca Santa Eugènia - BAL01109b-F has a balcony. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. Ubytování Finca Santa Eugènia - BAL01109b-F se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca Na Pereta

Ca Na Pereta

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Na Pereta. Located in Sencelles in the Balearic Islands region, Ca Na Pereta features a garden. The accommodation is 30 km from Alcudia. Ubytování Ca Na Pereta se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Can Grau Petit

Can Grau Petit

Ubytování (Vila) Can Grau Petit. Set in Sencelles, Can Grau Petit provides a private pool. The property features pool and garden views. Ubytování Can Grau Petit se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Grau 32

Can Grau 32

Ubytování (Vila) Can Grau 32. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Can Grau 32 is set in Sencelles. Ubytování Can Grau 32 se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Solivelles gran -24 Guests

Villa Solivelles gran -24 Guests

Ubytování (Vila) Villa Solivelles gran -24 Guests. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Solivelles gran -24 Guests is situated in Sencelles. Ubytování Villa Solivelles gran -24 Guests se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Finca Es Claper, in a quiet area

Finca Es Claper, in a quiet area

Ubytování (Chata) Finca Es Claper, in a quiet area. Finca Es Claper se nachází na klidném místě v Sencelles a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 22 km. Ubytování Finca Es Claper, in a quiet area se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design-Ferienhaus im Ursprünglichen Ort Sencelles

Design-Ferienhaus im Ursprünglichen Ort Sencelles

Ubytování (Prázdninový dům) Design-Ferienhaus im Ursprünglichen Ort Sencelles. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Design-Ferienhaus im Ursprünglichen Ort Sencelles is situated in Sencelles. Ubytování Design-Ferienhaus im Ursprünglichen Ort Sencelles se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca na Menuda

Ca na Menuda

Ubytování (Vila) Ca na Menuda. Located in Sencelles, Ca na Menuda provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Ca na Menuda se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Es Llorer De Cas Canar

Es Llorer De Cas Canar

Ubytování (Vila) Es Llorer De Cas Canar. Set in Sencelles, Es Llorer De Cas Canar offers a private pool and a terrace. Guests benefit from free WiFi and free private parking. Ubytování Es Llorer De Cas Canar se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Finca Cas Canar

Finca Cas Canar

Ubytování (Vila) Finca Cas Canar. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Finca Cas Canar is situated in Sencelles. Ubytování Finca Cas Canar se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Mostatxet

Mostatxet

Ubytování (Prázdninový dům) Mostatxet. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Mostatxet is situated in Sencelles. Ubytování Mostatxet se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Solivelles petit

Villa Solivelles petit

Ubytování (Vila) Villa Solivelles petit. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Solivelles petit is situated in Sencelles. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Villa Solivelles petit se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Can Grau Petit

Can Grau Petit

Ubytování (Prázdninový dům) Can Grau Petit. Can Grau Petit se nachází v Sencelles a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 24 km od El Arenal. Ubytování Can Grau Petit se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Brivo

Brivo

Ubytování (Prázdninový dům) Brivo. Brivo se nachází v Sencelles a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 24 km od El Arenal. Ubytování Brivo se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Es Mitja Davall

Es Mitja Davall

Ubytování (Vila) Es Mitja Davall. Set in Sencelles, Es Mitja Davall offers a garden and a barbecue. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Es Mitja Davall se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Vallori

Can Vallori

Ubytování (Prázdninový dům) Can Vallori. Can Vallori is located in Sencelles and offers barbecue facilities. The property features city views. Ubytování Can Vallori se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Es Jornets

Holiday Home Es Jornets

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Es Jornets. Located in Costitx, Holiday Home Es Jornets provides accommodation with a private pool. Ubytování Holiday Home Es Jornets se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Grau 24

Can Grau 24

Ubytování (Vila) Can Grau 24. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Can Grau 24 is situated in Sencelles. Ubytování Can Grau 24 se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Tanca De Can Vicens

Sa Tanca De Can Vicens

Ubytování (Vila) Sa Tanca De Can Vicens. Featuring a private outdoor pool, Sa Tanca De Can Vicens is a villa situated in Sencelles in the Majorca Region and is 24 km from Palma de Mallorca. Ubytování Sa Tanca De Can Vicens se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Son Selles Vuit

Son Selles Vuit

Ubytování (Vila) Son Selles Vuit. Son Selles Vuit is located in Sencelles and offers an outdoor swimming pool, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Son Selles Vuit se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Son Selles

Son Selles

Ubytování (Vila) Son Selles. Set in Sencelles, Son Celles Dotze offers accommodation with a private pool, a terrace and mountain views. Guests have a private patio. Ubytování Son Selles se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Finca Kiana

Finca Kiana

Ubytování (Vila) Finca Kiana. Finca Kiana se nachází v Sencelles a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 17 km od letoviska El Arenal. Ubytování Finca Kiana se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca Sa Lloritana

Ca Sa Lloritana

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Sa Lloritana. Ca Sa Lloritana is set in Sencelles and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Ca Sa Lloritana se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 4 bedrooms in Sencelles with wonderful mountain view private pool enclosed garden 30 km from the beach

House with 4 bedrooms in Sencelles with wonderful mountain view private pool enclosed garden 30 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 4 bedrooms in Sencelles with wonderful mountain view private pool enclosed garden 30 km from the beach. Featuring an outdoor pool and pool views, House with 4 bedrooms in Sencelles, with wonderful mountain view, private pool, enclosed garden - 30 km from the... Ubytování House with 4 bedrooms in Sencelles with wonderful mountain view private pool enclosed garden 30 km from the beach se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Hort verd

Hort verd

Ubytování (Vila) Hort verd. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Hort verd is set in Sencelles. Ubytování Hort verd se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Son Francoi - INC110

Holiday Home Son Francoi - INC110

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Son Francoi - INC110. Situated in Sencelles, Holiday Home Son Francoi (INC110) features accommodation with a private pool. Ubytování Holiday Home Son Francoi - INC110 se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Villa Can Estela

Villa Can Estela

Ubytování (Vila) Villa Can Estela. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Can Estela is located in Sencelles. Ubytování Villa Can Estela se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Villa Grau

Villa Grau

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Grau. Boasting a garden, private pool and garden views, Villa Grau is situated in Sencelles. The holiday home has pool views and is 30 km from Alcudia. Ubytování Villa Grau se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Llinàs

Villa Can Llinàs

Ubytování (Vila) Villa Can Llinàs. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Can Llinàs is located in Sencelles. Ubytování Villa Can Llinàs se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Villa S´Alzina

Villa S´Alzina

Ubytování (Vila) Villa S´Alzina. Villa S´Alzina is situated in Sencelles. Guests can enjoy the free WiFi. The villa consists of 3 separate bedrooms, 2 bathrooms and a living room. Ubytování Villa S´Alzina se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VINYES CAN GRAU

VINYES CAN GRAU

Ubytování (Vila) VINYES CAN GRAU. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, VINYES CAN GRAU is located in Sencelles. Ubytování VINYES CAN GRAU se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Can grau petit

Can grau petit

Ubytování (Prázdninový dům) Can grau petit. Can grau petit se nachází v Sencelles a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Can grau petit se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas Mostatxet (Sencelles)

Cas Mostatxet (Sencelles)

Ubytování (Vila) Cas Mostatxet (Sencelles). Cas Mostatxet Sencelles se nachází v Sencelles na Mallorce a nabízí terasu. Vila se zahradou. Ubytování Cas Mostatxet (Sencelles) se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa CAN GRAU PETIT Senselles

Villa CAN GRAU PETIT Senselles

Ubytování (Vila) Villa CAN GRAU PETIT Senselles. Villa CAN GRAU se nachází v Sencelles. PETIT Senselles nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa CAN GRAU PETIT Senselles se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Real

Son Real

Ubytování (Prázdninový dům) Son Real. Son Real se nachází v Sencelles a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. El Arenal je vzdálený 19 km. Ubytování Son Real se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

LA CASA DEL TALAÏOT

LA CASA DEL TALAÏOT

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASA DEL TALAÏOT. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, LA CASA DEL TALAÏOT is situated in Sencelles. Ubytování LA CASA DEL TALAÏOT se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sencelles Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Sencelles Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Sencelles Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Sencelles Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi is located in Sencelles. Ubytování Sencelles Holiday Home Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Old Cottage

The Old Cottage

Ubytování (Vila) The Old Cottage. The Old Cottage is situated in Sencelles. Guests can enjoy the free WiFi. The villa also has 2 bathrooms. The villa offers a terrace. Ubytování The Old Cottage se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

SA TEULERA de Sencelles

SA TEULERA de Sencelles

Ubytování (Vila) SA TEULERA de Sencelles. Featuring accommodation with a private pool, SA TEULERA de Sencelles is located in Sencelles. Ubytování SA TEULERA de Sencelles se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Son Real

Son Real

Ubytování (Vila) Son Real. Son Real offers accommodation in Sencelles, 25 km from Palma de Mallorca. Ubytování Son Real se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Can Xito

Can Xito

Ubytování (Prázdninový dům) Can Xito. Can Xito se nachází v Sencelles a nabízí ubytování se soukromým bazénem. El Arenal je vzdálený 21 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Can Xito se nachází ve městě Sencelles (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Sencelles

Město Sencelles se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Sencelles.