Hledat

Ubytování

Ubytování město Selva di Val Gardena

Ve městě Selva di Val Gardena (Itálie) máme celkem 211 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Selva di Val Gardena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Selva di Val Gardena

Eguia

10

Eguia

Ubytování (Apartmány) Eguia. Eguia se nachází 3,9 km od Saslong a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Eguia se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Genziana

10

Villa Genziana

Ubytování (Apartmány) Villa Genziana. Villa Genziana se nachází v obci Selva di Val Gardena a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Villa Genziana se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Odles

10

La Odles

Ubytování (Apartmán) La Odles. La Odles se nachází v obci Selva di Val Gardena, pouhých 7 km od Saslong, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování La Odles se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Chalet Pra Ronch

9,9

Mountain Chalet Pra Ronch

Ubytování (Bed and breakfast) Mountain Chalet Pra Ronch. Mountain Chalet Pra Ronch se nachází v obci Selva di Val Gardena a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mountain Chalet Pra Ronch se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Artefugium Atelier - Apartments

9,8

Artefugium Atelier - Apartments

Ubytování (Apartmán) Artefugium Atelier - Apartments. Artefugium Atelier - Apartments se nachází v obci Selva di Val Gardena, pouhých 10 km od Saslong, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Artefugium Atelier - Apartments se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Margareth

9,8

Villa Margareth

Ubytování (Apartmány) Villa Margareth. Villa Margareth se nachází v Selva di Val Gardena, 6,4 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Margareth se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

ARTEFUGIUM panoramico

9,8

ARTEFUGIUM panoramico

Ubytování (Apartmán) ARTEFUGIUM panoramico. ARTEFUGIUM panoramico se nachází v obci Selva di Val Gardena a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování ARTEFUGIUM panoramico se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cadepunt The Dolomites Lodge

9,8

Cadepunt The Dolomites Lodge

Ubytování (Apartmány) Cadepunt The Dolomites Lodge. Cadepunt The Dolomites Lodge se nachází v Selva di Val Gardena, 7,1 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Cadepunt The Dolomites Lodge se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Villa Stefania

9,8

Apartment Villa Stefania

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Stefania. Apartment Villa Stefania se nachází v obci Selva di Val Gardena a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartment Villa Stefania se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cedepuent de Sot

9,8

Cedepuent de Sot

Ubytování (Apartmány) Cedepuent de Sot. Cedepuent de Sot nabízí ubytování s přímým přístupem na sjezdovku v obci Selva di Val Gardena, 200 metrů od nejbližšího lyžařského vleku se spojením k... Ubytování Cedepuent de Sot se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luxury Apartment Daema

9,8

Luxury Apartment Daema

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Daema. Luxury Apartment Daema se nachází v Selva di Val Gardena, 11 km od průsmyku Sella, 24 km od průsmyku Pordoi a 35 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Luxury Apartment Daema se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Albric

9,7

Chalet Albric

Ubytování (Apartmány) Chalet Albric. Chata Albric s lyžárnou se nachází ve vesnici Selva di Val Gardena v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko lyžařského areálu Sellaronda. Ubytování Chalet Albric se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Studio Monte 44

9,7

Studio Monte 44

Ubytování (Apartmán) Studio Monte 44. Studio Monte 44 se nachází v obci Selva di Val Gardena, 5,5 km od Saslong a 10 km od průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory. Ubytování Studio Monte 44 se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Hotel Miara

9,7

Garni Hotel Miara

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Miara. Garni Hotel Miara se nachází přímo u sjezdovek Ciampinoi, pouhých 30 metrů od lyžařského vleku. Ubytování Garni Hotel Miara se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Arya Alpine Lodge

9,7

Arya Alpine Lodge

Ubytování (Hotel) Arya Alpine Lodge. Arya Alpine Lodge se nachází v obci Selva di Val Gardena, 6,8 km od Saslong, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, přímý přístup na sjezdovku a... Ubytování Arya Alpine Lodge se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

CHALET ELISABETH DOLOMITES ALPIN & CHARMe

9,7

CHALET ELISABETH DOLOMITES ALPIN & CHARMe

Ubytování (Hotel) CHALET ELISABETH DOLOMITES ALPIN & CHARMe. CHALET ELISABETH DOLOMITES ALPIN & CHARMe je chata situovaná u sjezdovek Campo Freina a je od ní přímý přístup do lyžařské oblasti Sella Ronda. Ubytování CHALET ELISABETH DOLOMITES ALPIN & CHARMe se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Miriam

9,7

Chalet Miriam

Ubytování (Apartmány) Chalet Miriam. Chalet Miriam se nachází v obci Selva di Val Gardena a nabízí výhled na hory, bar, zahradu, přímý přístup na sjezdovku a terasu. Ubytování Chalet Miriam se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ravisa

9,6

Residence Ravisa

Ubytování (Aparthotel) Residence Ravisa. Residence Ravisa se nachází 6,5 km od Saslong a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence Ravisa se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Aldian

9,6

Chalet Aldian

Ubytování (Apartmány) Chalet Aldian. Chalet Aldian se nachází v Selva di Val Gardena, 6,8 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Aldian se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grohmann Apartments

9,6

Grohmann Apartments

Ubytování (Apartmány) Grohmann Apartments. Grohmann Apartments se nachází v obci Selva di Val Gardena, 9 km od Saslong, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Grohmann Apartments se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Zenit

9,6

Chalet Zenit

Ubytování (Apartmány) Chalet Zenit. Chalet Zenit se nachází v obci Selva di Val Gardena v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko lanovky Val Gardena - Gröden, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Chalet Zenit se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Monte44

9,6

Hotel Monte44

Ubytování (Hotel) Hotel Monte44. Hotel Monte44 stojí v obci Selva di Val Gardena, 900 metrů od lanovky Ciampinoi. Ubytování Hotel Monte44 se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Crepaz

9,6

Garni Crepaz

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Crepaz. Rodinný Garni Crepaz se nachází v centru obce Selva di Val Gardena, 5 minut chůze od lyžařských vleků Sellaronda, a nabízí zahradu a vyhřívanou lyžárnu. Ubytování Garni Crepaz se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Da Mont

9,6

Chalet Da Mont

Ubytování (Apartmány) Chalet Da Mont. Chalet Da Mont se nachází v obci Selva di Val Gardena v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalet Da Mont se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Saleghes Mountain Residence

9,6

Saleghes Mountain Residence

Ubytování (Hotel) Saleghes Mountain Residence. Saleghes Mountain Residence se nachází v obci Selva di Val Gardena. Ubytování Saleghes Mountain Residence se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luxury Chalet Plazola

9,5

Luxury Chalet Plazola

Ubytování (Aparthotel) Luxury Chalet Plazola. Luxury Chalet Plazola se nachází 7,1 km od Saslong a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luxury Chalet Plazola se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Monte 44

9,5

Aparthotel Monte 44

Ubytování (Apartmán) Aparthotel Monte 44. Aparthotel Monte 44 se nachází v obci Selva di Val Gardena, pouhých 5,5 km od Saslong, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Aparthotel Monte 44 se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments La Rocca

9,5

Apartments La Rocca

Ubytování (Apartmán) Apartments La Rocca. Apartments La Rocca se nachází 4,4 km od Saslong a 6 km od Sella Pass. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Val Gardena - Gröden je vzdálený necelý 1 km. Ubytování Apartments La Rocca se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Cesa Callegari

9,5

Residence Cesa Callegari

Ubytování (Apartmány) Residence Cesa Callegari. Rezidence Cesa Callegari nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Selva di Val Gardena, 10 minut chůze od lyžařského vleku Fungeia a 2 km od... Ubytování Residence Cesa Callegari se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Aaritz

9,5

Hotel Aaritz

Ubytování (Hotel) Hotel Aaritz. Hotel Aaritz nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory v obci Selva di Val Gardena, hned naproti lanovce Ciampioni. Ubytování Hotel Aaritz se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Giardin Boutique Hotel B&B

9,5

Giardin Boutique Hotel B&B

Ubytování (Hotel) Giardin Boutique Hotel B&B. Giardin Boutique Hotel B&B nabízí Wi-Fi zdarma, wellness koutek s bezplatnou saunou a posilovnou, zařízenou zahradu a terasu ideální pro relaxaci. Ubytování Giardin Boutique Hotel B&B se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Portillo Dolomites 1966'

9,5

Hotel Portillo Dolomites 1966'

Ubytování (Hotel) Hotel Portillo Dolomites 1966'. Offering a large wellness centre with 5 saunas, Turkish bath, outdoor salt water pool , and indoor pool, the new Alpine-style Hotel Portillo Dolomites is a... Ubytování Hotel Portillo Dolomites 1966' se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Freina

9,5

Hotel Freina

Ubytování (Hotel) Hotel Freina. Hotel Freina se nachází ve středisku Selva di Val Gardena, přímo na sjezdovce Ciampinoi, a nabízí wellness centrum, sluneční terasu a jihotyrolskou... Ubytování Hotel Freina se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Romantik Villa Cesanueva

9,5

Romantik Villa Cesanueva

Ubytování (Bed and breakfast) Romantik Villa Cesanueva. Romantik Villa Cesanueva se nachází v obci Selva di Val Gardena v Dolomitech, přímo u lyžařských vleků Ciampinoi, které poskytují spojení do lyžařského... Ubytování Romantik Villa Cesanueva se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Piz Seteur

9,5

Hotel Piz Seteur

Ubytování (Hotel) Hotel Piz Seteur. Hotel Piz Seteur se nachází přímo u sjezdovek Sellaronda a nabízí panoramatický výhled na okolní hory, saunu zdarma, sluneční terasu a pokoje s bezplatným... Ubytování Hotel Piz Seteur se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Broi - Charme & Relax

9,5

Hotel Garni Broi - Charme & Relax

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Broi - Charme & Relax. Hotel Garni Broi - Charme & Relax nabízí ubytování v obci Selva di Val Gardena, 200 metrů od nejbližšího vleku se spoji k lyžařskému okruhu Sella Ronda. Ubytování Hotel Garni Broi - Charme & Relax se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Hacoli

9,5

Appartamenti Hacoli

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Hacoli. Appartamenti Hacoli se nachází 1 km od centra Selva Gardena a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech apartmánech s výhledem na horu Langkofel a tradičním... Ubytování Appartamenti Hacoli se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

The Laurin Small & Charming

9,5

The Laurin Small & Charming

Ubytování (Hotel) The Laurin Small & Charming. A traditional mountain hotel located in Selva di Val Gardena, the 4-star Laurin features a well-equipped wellness centre, free parking and free Wi-Fi. Ubytování The Laurin Small & Charming se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Sunela

9,5

Apartments Sunela

Ubytování (Aparthotel) Apartments Sunela. Apartments Sunela se nachází na klidném místě 300 metrů od lyžařského vleku Cadepunt v lyžařském areálu Selva di Val Gardena. Ubytování Apartments Sunela se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Aghel

9,5

Hotel Garni Aghel

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Aghel. Hotel Garni Aghel se nachází v lyžařském středisku Selva di Val Gardena a nabízí moderní ubytování v horském stylu, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Hotel Garni Aghel se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Col da Larjac

9,5

Col da Larjac

Ubytování (Apartmán) Col da Larjac. Col da Larjac se nachází asi 6,9 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Col da Larjac se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Isabell

9,4

Residence Isabell

Ubytování (Aparthotel) Residence Isabell. Residence Isabell se nachází v centru obce Selva di Val Gardena. Ubytování Residence Isabell se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Tramans

9,4

Garni Tramans

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Tramans. Garni Tramans se nachází v obci Selva di Val Gardena v Dolomitech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na horu Langkofel. Ubytování Garni Tramans se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa al Bosco

9,4

Villa al Bosco

Ubytování (Apartmány) Villa al Bosco. Villa al Bosco se nachází 5 km od Saslong a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Villa al Bosco se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet S - Dolomites Design - adults friendly

9,4

Hotel Chalet S - Dolomites Design - adults friendly

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet S - Dolomites Design - adults friendly. Hotel Chalet S - Dolomites Design - adults friendly v alpském stylu se nachází 500 metrů od stanice lanovky Ciampinoi a nabízí vlastní wellness centrum. Ubytování Hotel Chalet S - Dolomites Design - adults friendly se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Perla

9,4

Villa Perla

Ubytování (Apartmány) Villa Perla. Villa Perla se nachází v obci Selva di Val Gardena, 6,9 km od Saslong, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Perla se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Villa Funtanes

9,4

Residence Villa Funtanes

Ubytování (Aparthotel) Residence Villa Funtanes. Residence Villa Funtanes se nachází v obci Selva di Val Gardena a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Residence Villa Funtanes se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Puez

9,4

Appartamento Puez

Ubytování (Apartmán) Appartamento Puez. Appartamento Puez se nachází v obci Selva di Val Gardena, pouhých 6 km od Saslong, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Appartamento Puez se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

App. Sun Burdengeja

9,4

App. Sun Burdengeja

Ubytování (Apartmán) App. Sun Burdengeja. App. Sun Burdengeja nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 7,1 km od Saslong. Ubytování App. Sun Burdengeja se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boutique Hotel Nives - Luxury & Design in the Dolomites

9,4

Boutique Hotel Nives - Luxury & Design in the Dolomites

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Nives - Luxury & Design in the Dolomites. Tento elegantní designový hotel se nachází v srdci Dolomit v centru obce Selva di Val Gardena a nabízí wellness centrum, krytý bazén a 2 restaurace. Ubytování Boutique Hotel Nives - Luxury & Design in the Dolomites se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Dolomieu

9,4

Hotel Garni Dolomieu

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Dolomieu. Hotel Garni Dolomieu stojí u sjezdovek ve skiareálu Campo Freina v obci Selva di Val Gardena a nabízí wellness centrum a pokoje s balkonem s výhledem na... Ubytování Hotel Garni Dolomieu se nachází ve městě Selva di Val Gardena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Selva di Val Gardena

Město Selva di Val Gardena se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 211 hotelů a ubytování ve městě Selva di Val Gardena.