Hledat

Ubytování

Ubytování město Sellía

Ve městě Sellía (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sellía

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sellía

Horizon Villa Likotinara

9,5

Horizon Villa Likotinara

Ubytování (Vila) Horizon Villa Likotinara. Set in Sellía, Horizon Villa Likotinara offers a private pool. Ubytování Horizon Villa Likotinara se nachází ve městě Sellía (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ariadni

9,4

Villa Ariadni

Ubytování (Vila) Villa Ariadni. Overlooking the Libyan Sea and Plakias Bay, Villa Ariadni in Selia Village features a private swimming pool. Ubytování Villa Ariadni se nachází ve městě Sellía (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Selia Villas

Selia Villas

Ubytování (Vily) Selia Villas. Set in Sellía in the Crete region and Skinos Beach reachable within 1. Ubytování Selia Villas se nachází ve městě Sellía (Řecko - Kréta).

Vila Ellie Apokoronas

Vila Ellie Apokoronas

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Ellie Apokoronas. Located in Sellía, Vila Ellie Apokoronas offers shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Vila Ellie Apokoronas se nachází ve městě Sellía (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rocky Mountain Way - Off The Cretan Track

Rocky Mountain Way - Off The Cretan Track

Ubytování (Prázdninový dům) Rocky Mountain Way - Off The Cretan Track. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Rocky Mountain Way - Off The Cretan Track can be found in Sellía, close to Souda Beach and... Ubytování Rocky Mountain Way - Off The Cretan Track se nachází ve městě Sellía (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Julie

Villa Julie

Ubytování (Vila) Villa Julie. Featuring pool views, Villa Julie offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Skinos Beach. Ubytování Villa Julie se nachází ve městě Sellía (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Sellía

Město Sellía se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Sellía.