Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Sedlec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sedlec

"U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci

9,8

"U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci

Ubytování (Apartmán) "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci. "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci se nachází v obci Sedlec. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci se nachází ve městě Sedlec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Sedlecká vína

9,5

Penzion Sedlecká vína

Ubytování (Penzion) Penzion Sedlecká vína. Penzion Sedlecká vína se nachází v obci Sedlec a nabízí bar, společný lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Sedlecká vína se nachází ve městě Sedlec (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Fojtova studna

9,2

Apartmány Fojtova studna

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Fojtova studna. Apartmány Fojtova studna se nachází v obci Sedlec v Jihomoravském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmány Fojtova studna se nachází ve městě Sedlec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Fojtova studna má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel Apartmány Fojtova studna momentálně evidujeme 63 recenzí.

Penzion u Vinice

8,6

Penzion u Vinice

Ubytování (Penzion) Penzion u Vinice. Penzion u Vinice se nachází v klidné části Sedlece u Mikulova, 10 minut jízdy od zámků Lednice a Valtice, které jsou pod ochranou UNESCO. Ubytování Penzion u Vinice se nachází ve městě Sedlec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Vinice má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion u Vinice momentálně evidujeme 65 recenzí.

Sedlecky Dvur

8,6

Sedlecky Dvur

Ubytování (Penzion) Sedlecky Dvur. Penzion Sedlecký dvůr se nachází v obci Sedlec a nabízí zahradu, terasu, společný prostor pro posezení, sdílenou kuchyni a dětské hřiště. Ubytování Sedlecky Dvur se nachází ve městě Sedlec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Sedlecky Dvur má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Sedlecky Dvur momentálně evidujeme 199 recenzí.

Penzion Mlýn Sedlec

8,6

Penzion Mlýn Sedlec

Ubytování (Penzion) Penzion Mlýn Sedlec. Penzion Mlýn Sedlec se nachází na poklidném místě u rybníka mezi Mikulovem a Lednicko-valtickým areálem na jižní Moravě. Ubytování Penzion Mlýn Sedlec se nachází ve městě Sedlec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Mlýn Sedlec má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Mlýn Sedlec momentálně evidujeme 121 recenzí.

Ubytování Pálava

Ubytování Pálava

Ubytování (Apartmán) Ubytování Pálava. Ubytování Pálava is situated in Sedlec. The accommodation is 10 km from Lednice. Ubytování Ubytování Pálava se nachází ve městě Sedlec (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Nesyt

Apartmán Nesyt

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nesyt. Apartmán Nesyt se nachází v Sedleci a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Nesyt se nachází ve městě Sedlec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Apartmán Nesyt nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Sedlec u Mikulova

Apartmán Sedlec u Mikulova

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sedlec u Mikulova. Apartmán Sedlec u Mikulova se nachází v obci Sedlec a nabízí terasu. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán Sedlec u Mikulova se nachází ve městě Sedlec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Apartmán Sedlec u Mikulova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Palava

Apartmán Palava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Palava. Boasting a bar and a shared lounge, Apartmán Palava features accommodation in Sedlec with free WiFi and city views. Ubytování Apartmán Palava se nachází ve městě Sedlec (Česko - Jihomoravský kraj).