Hledat

Ubytování

Ubytování město Schwarzsee

Ve městě Schwarzsee (Švýcarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schwarzsee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schwarzsee

Jack

9,1

Jack

Ubytování (Apartmány) Jack. Located in Schwarzsee in the Canton of Fribourg region, Jack has a patio and garden views. Ubytování Jack se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostellerie am Schwarzsee

8,6

Hostellerie am Schwarzsee

Ubytování (Hotel) Hostellerie am Schwarzsee. This hotel, located right next to the Schwarzsee, is nestled in picturesque, peaceful countryside, where you can enjoy relaxing holidays as well as a... Ubytování Hostellerie am Schwarzsee se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bad Schwarzsee

8,5

Hotel Bad Schwarzsee

Ubytování (Hotel) Hotel Bad Schwarzsee. Offering panoramic views of Lake Schwarzsee and the Fribourg Alps, this 3-star hotel is just 150 metres from the lakeshore and 1 km from the Kaiseregg Ski... Ubytování Hotel Bad Schwarzsee se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jasmin

8,3

Jasmin

Ubytování (Apartmán) Jasmin. Jasmin is situated in Schwarzsee and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Jasmin se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenrösli

8,1

Alpenrösli

Ubytování (Apartmán) Alpenrösli. The Alpenrösli offers an apartment featuring a terrace with a nice view in Schwarzsee. Ubytování Alpenrösli se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horizon 4

Horizon 4

Ubytování (Apartmán) Horizon 4. Horizon 4 is set in Schwarzsee and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Horizon 4 se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonja

Sonja

Ubytování (Apartmán) Sonja. Located in Schwarzsee, Apartment Sonja is 800 metres from Riggisalp and offers a big balcony. Ubytování Sonja se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Sapins 207c

Les Sapins 207c

Ubytování (Apartmán) Les Sapins 207c. Les Sapins 207c offers accommodation in Schwarzsee, 200 metres from Riggisalp. Guests benefit from terrace. Ubytování Les Sapins 207c se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wenz Wohnung

Wenz Wohnung

Ubytování (Apartmán) Wenz Wohnung. Wenz Wohnung se nachází ve Schwarzsee a nabízí gril a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wenz Wohnung se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg).

Alte Bäckerei

Alte Bäckerei

Ubytování (Apartmán) Alte Bäckerei. Located in Schwarzsee in the Canton of Fribourg region, Alte Bäckerei features a terrace and mountain views. Ubytování Alte Bäckerei se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension fein & sein

Pension fein & sein

Ubytování (Hotel) Pension fein & sein. Pension fein & sein in Schwarzsee has a restaurant and a garden. The property provides mountain views and a terrace. At the hotel, the rooms include a... Ubytování Pension fein & sein se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Sorgenfrei

Chalet Sorgenfrei

Ubytování (Apartmán) Chalet Sorgenfrei. Located in Schwarzsee in the Canton of Fribourg region, Chalet Sorgenfrei features a balcony and mountain views. Ubytování Chalet Sorgenfrei se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Betula

Betula

Ubytování (Apartmán) Betula. Featuring accommodation with a patio, Betula is set in Schwarzsee. The apartment features garden views and is 25 km from Fribourg. Ubytování Betula se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Sapins 207e

Les Sapins 207e

Ubytování (Apartmán) Les Sapins 207e. Located in Schwarzsee, this apartment features a balcony. The apartment is 300 metres from Riggisalp. Ubytování Les Sapins 207e se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerendacherli 11

Gerendacherli 11

Ubytování (Apartmán) Gerendacherli 11. Situated in Schwarzsee, this apartment features a big balcony with scenic mountains views, 1.5 km from Riggisalp. Ubytování Gerendacherli 11 se nachází ve městě Schwarzsee (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schwarzsee

Město Schwarzsee se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Schwarzsee.