Hledat

Ubytování

Ubytování město Schoinousa

Ve městě Schoinousa (Řecko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schoinousa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schoinousa

Mersini

9,8

Mersini

Ubytování (Penzion) Mersini. Boasting sea views from the garden and terrace, the beachfront Mersini is situated in Skhoinoússa. Ubytování Mersini se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Theasis Luxury Suites

9,8

Theasis Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Theasis Luxury Suites. Theasis Luxury Suites in Skhoinoussa provides adults-only accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Theasis Luxury Suites se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Notos Studios

9,6

Notos Studios

Ubytování (Penzion) Notos Studios. Offering a sun terrace and views of the sea, Notos Studios is set on the south side of Schoinoussa just a few steps away from sandy Livadi beach. Ubytování Notos Studios se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Archipelagos Boutique Hotel

9,6

Archipelagos Boutique Hotel

Ubytování (Penzion) Archipelagos Boutique Hotel. Featuring an outdoor pool, the family-run Archipelagos Boutique Hotel is located in Schinoussa, just 200 metres from Tsigouri Beach. Ubytování Archipelagos Boutique Hotel se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Notos Villa

9,6

Notos Villa

Ubytování (Bed and breakfast) Notos Villa. Notos Villa is situated in Skhoinoussa and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Notos Villa se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Schinoza Luxury Suites

9,5

Schinoza Luxury Suites

Ubytování (Penzion) Schinoza Luxury Suites. Schinoza Luxury Suites is located in Skhoinoussa and features a garden. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytování Schinoza Luxury Suites se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Paralos Lodging

9,4

Paralos Lodging

Ubytování (Apartmány) Paralos Lodging. Paralos Lodging is situated in Skhoinoussa and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Paralos Lodging se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Hotel Harama

9,3

Hotel Harama

Ubytování (Penzion) Hotel Harama. Hotel Harama has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Skhoinoussa. Boasting room service, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Hotel Harama se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isavella's Apartment

9,2

Isavella's Apartment

Ubytování (Penzion) Isavella's Apartment. Set on the beachfront in Skhoinoussa and featuring a garden, Isavella's Apartment has free WiFi throughout the property. Ubytování Isavella's Apartment se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schinoussa Guesthouse

9

Schinoussa Guesthouse

Ubytování (Penzion) Schinoussa Guesthouse. Situated on the beachfront in Skhoinoussa and boasting a garden, Schinoussa Guesthouse has free WiFi. Ubytování Schinoussa Guesthouse se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Anatoli Studios

8,8

Anatoli Studios

Ubytování (Aparthotel) Anatoli Studios. Just 100 metres from Vazeo Beach in Schinousa, Anatoli Studios features a pool surrounded by a sea-view sun terrace, a poolside bar and a restaurant. Ubytování Anatoli Studios se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Filoxenia by Grispos Villas

8,5

Filoxenia by Grispos Villas

Ubytování (Penzion) Filoxenia by Grispos Villas. Set right above the sandy Tsigouri Beach in Schinousa, Filoxenia by Grispos Villas features a snack bar and a restaurant with panoramic views over the... Ubytování Filoxenia by Grispos Villas se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Armonia by Grispos Villas

8,1

Armonia by Grispos Villas

Ubytování (Penzion) Armonia by Grispos Villas. Within a few metres from the sandy beach of Tsigouri, Armonia by Grispos Villas features a sea-view restaurant and snack bar. Ubytování Armonia by Grispos Villas se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Ailouros guest house

Ailouros guest house

Ubytování (Prázdninový dům) Ailouros guest house. Set in Skhoinoussa, Ailouros guest house offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ailouros guest house se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aligaria

Villa Aligaria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Aligaria. Villa Aligaria is located in Skhoinoussa and offers a bar, a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Villa Aligaria se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ailouros summer hotel

Ailouros summer hotel

Ubytování (Bed and breakfast) Ailouros summer hotel. Featuring a garden and a terrace, Ailouros summer hotel offers accommodation in Skhoinoussa with free WiFi and sea views. Ubytování Ailouros summer hotel se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schoinousa

Město Schoinousa se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Schoinousa.