Hledat

Ubytování

Ubytování město Schoinousa

Ve městě Schoinousa (Řecko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schoinousa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schoinousa

Theasis Luxury Suites

9,8

Theasis Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Theasis Luxury Suites. Theasis Luxury Suites in Skhoinoussa provides adults-only accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Theasis Luxury Suites se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Archipelagos Boutique Hotel

9,6

Archipelagos Boutique Hotel

Ubytování (Penzion) Archipelagos Boutique Hotel. Featuring an outdoor pool, the family-run Archipelagos Boutique Hotel is located in Schinoussa, just 200 metres from Tsigouri Beach. Ubytování Archipelagos Boutique Hotel se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Hotel Harama

9,3

Hotel Harama

Ubytování (Penzion) Hotel Harama. Hotel Harama has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Skhoinoussa. Boasting room service, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Hotel Harama se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Isavella's Apartment

9,2

Isavella's Apartment

Ubytování (Penzion) Isavella's Apartment. Set on the beachfront in Skhoinoussa and featuring a garden, Isavella's Apartment has free WiFi throughout the property. Ubytování Isavella's Apartment se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Africanis Suites

9,1

Africanis Suites

Ubytování (Aparthotel) Africanis Suites. Africanis Suites se nachází v obci Skhoinoussa na ostrově Schoinoussa a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Africanis Suites se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

AGNADEMA Luxury Residences

8,9

AGNADEMA Luxury Residences

Ubytování (Hotel) AGNADEMA Luxury Residences. AGNADEMA Luxury Residences se nachází ve městě Schoinoussa. Všechny pokoje mají TV, klimatizaci a balkon. K dispozici je také lednice. Ubytování AGNADEMA Luxury Residences se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Ailouros guest house

Ailouros guest house

Ubytování (Prázdninový dům) Ailouros guest house. Set in Skhoinoussa, Ailouros guest house offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ailouros guest house se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Villa Aligaria

Villa Aligaria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Aligaria. Villa Aligaria is located in Skhoinoussa and offers a bar, a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Villa Aligaria se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Africanis Bungalows

Africanis Bungalows

Ubytování (Hotel) Africanis Bungalows. Africanis Bungalows se nachází v Skhoinousse a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Africanis Bungalows se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Ailouros summer hotel

Ailouros summer hotel

Ubytování (Bed and breakfast) Ailouros summer hotel. Featuring a garden and a terrace, Ailouros summer hotel offers accommodation in Skhoinoussa with free WiFi and sea views. Ubytování Ailouros summer hotel se nachází ve městě Schoinousa (Řecko - Schoinoussa Island).

Ubytování ve městě Schoinousa

Město Schoinousa se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Schoinousa.