Hledat

Ubytování

Ubytování město Schaffhausen

Ve městě Schaffhausen (Švýcarsko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schaffhausen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schaffhausen

Zum Schwarzen Adler

9,6

Zum Schwarzen Adler

Ubytování (Apartmány) Zum Schwarzen Adler. Located just 5 metres from Schaffhausen’s main square, Zum Schwarzen Adler is a historic building in the Old Town’s pedestrian zone. Ubytování Zum Schwarzen Adler se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel 2B

9,3

Hotel 2B

Ubytování (Hotel) Hotel 2B. Dating from 1654, this traditional hotel in the historic centre of Schaffhausen is just a 5-minute walk away from the train station. Ubytování Hotel 2B se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atrium Apartments

9,2

Atrium Apartments

Ubytování (Apartmány) Atrium Apartments. Situated in Schaffhausen in the Canton of Schaffhausen region, Atrium Apartments features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Atrium Apartments se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Plus Hotel Bahnhof

9

Best Western Plus Hotel Bahnhof

Ubytování (Hotel) Best Western Plus Hotel Bahnhof. Best Western Plus Hotel Bahnhof se nachází v Schaffhausenu, přímo naproti nádraží a jen 200 metrů od historického centra a řeky Rýna. Ubytování Best Western Plus Hotel Bahnhof se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sorell Hotel Rüden

9

Sorell Hotel Rüden

Ubytování (Hotel) Sorell Hotel Rüden. Jedinečná cechovní budova Zunfthaus zum Rüden postavená ve 14. a 15. století je úspěšným příkladem architektury té doby. Ubytování Sorell Hotel Rüden se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vienna House zur Bleiche Schaffhausen

8,8

Vienna House zur Bleiche Schaffhausen

Ubytování (Hotel) Vienna House zur Bleiche Schaffhausen. Opened in 2014, Vienna House zur Bleiche Schaffhausen is located on the edge of the Old Town of Schaffhausen and features a restaurant with a show kitchen,... Ubytování Vienna House zur Bleiche Schaffhausen se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Park Villa

8,8

Hotel Park Villa

Ubytování (Hotel) Hotel Park Villa. Located in a quiet area in Schaffhausen, 600 metres from the Rhine River and 3 km from the Rheinfall, the biggest waterfall in Europe, Hotel Park Villa... Ubytování Hotel Park Villa se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lamana Apartments

8,8

Lamana Apartments

Ubytování (Apartmány) Lamana Apartments. Offering garden views, a garden and free WiFi, Lamana Apartments is located in Schaffhausen, 2.4 km from IWC Museum and 2.2 km from Fort Munot. Ubytování Lamana Apartments se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Schaffhausen

8,7

Bed & Breakfast Schaffhausen

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Schaffhausen. Situated in Schaffhausen, Bed & Breakfast Schaffhausen features free WiFi, and guests can enjoy a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a... Ubytování Bed & Breakfast Schaffhausen se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kronenhof

8,6

Hotel Kronenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kronenhof. Hotel Kronenhof se nachází v centru města Schaffhausen a nabízí výhled na pevnost Munot, bezplatné Wi-Fi a 2 restaurace. Ubytování Hotel Kronenhof se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Promenade

8,5

Hotel Promenade

Ubytování (Hotel) Hotel Promenade. Situated amid a park-style garden, this family-run hotel is a 5-minute walk away from the Schaffhausen Train Station and the city centre. Ubytování Hotel Promenade se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhotel Hohberg

8,3

Waldhotel Hohberg

Ubytování (Hotel) Waldhotel Hohberg. Waldhotel Hohberg se nachází ve vilové čtvrti na okraji lesa, 4 km od centra Schaffhausen a 6 km od Rýnských vodopádů. Ubytování Waldhotel Hohberg se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schaffhausen Youth Hostel

8,2

Schaffhausen Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Schaffhausen Youth Hostel. The castle-like Youth Hostel Schaffhausen is a 20-minute walk from the Munot and Old Town. Ubytování Schaffhausen Youth Hostel se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen).

Back-Packer Federnhut

8,2

Back-Packer Federnhut

Ubytování (Hostel) Back-Packer Federnhut. The Federnhut is a backpackers' hostel situated 70 metres from the Rhine River, 150 metres from the vineyards of the Munot and 900 metres from the... Ubytování Back-Packer Federnhut se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crossbox Pub+Backpacker

7,9

Crossbox Pub+Backpacker

Ubytování (Hostel) Crossbox Pub+Backpacker. Crossbox Pub+Backpacker offers a central location opposite the Schaffhausen Train Station. Ubytování Crossbox Pub+Backpacker se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sky Gasthaus

7,4

Sky Gasthaus

Ubytování (Penzion) Sky Gasthaus. Located right at the train station in the centre of Schaffhausen, Sky Gasthaus offers you simply furnished rooms with free WLAN and a restaurant serving... Ubytování Sky Gasthaus se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zak Schaffhausen

7,2

Hotel Zak Schaffhausen

Ubytování (Hostel) Hotel Zak Schaffhausen. Hotel Zak se nachází přímo v centru, kde nejezdí auta, pouhé 3 minuty pěšky od vlakového nádraží Schaffhausen. Ubytování Hotel Zak Schaffhausen se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Stay Furnished Apartments - Fäsenstaubstrasse

City Stay Furnished Apartments - Fäsenstaubstrasse

Ubytování (Aparthotel) City Stay Furnished Apartments - Fäsenstaubstrasse. Located 1.3 km from IWC Museum, City Stay Furnished Apartments - Fäsenstaubstrasse offers accommodation with a balcony. Ubytování City Stay Furnished Apartments - Fäsenstaubstrasse se nachází ve městě Schaffhausen (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schaffhausen

Město Schaffhausen se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Schaffhausen.