Hledat

Ubytování

Ubytování město Sarvaš

Ve městě Sarvaš (Maďarsko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sarvaš

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sarvaš

Jókai Apartman Szarvas

9,9

Jókai Apartman Szarvas

Ubytování (Apartmán) Jókai Apartman Szarvas. Situated in Szarvas, Jókai Apartman Szarvas features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 40 km from Orosháza. Ubytování Jókai Apartman Szarvas se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csuka48 Apartman

9,8

Csuka48 Apartman

Ubytování (Apartmán) Csuka48 Apartman. Csuka48 Apartman is set in Szarvas and offers a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytování Csuka48 Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szolid Bohém Vendégház

9,5

Szolid Bohém Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Szolid Bohém Vendégház. Szolid Bohém Vendégház is set in Szarvas and offers a shared lounge. The accommodation is 42 km from Orosháza. Ubytování Szolid Bohém Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ikerdió faházikó

9,5

Ikerdió faházikó

Ubytování (Prázdninový dům) Ikerdió faházikó. Ikerdió faházikó is set in Szarvas and offers a private beach area, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování Ikerdió faházikó se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes).

Kemencés Házikó

9,4

Kemencés Házikó

Ubytování (Apartmán) Kemencés Házikó. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Kemencés Házikó is situated in Szarvas. Ubytování Kemencés Házikó se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liget Wellness és Konferencia Hotel

9

Liget Wellness és Konferencia Hotel

Ubytování (Hotel) Liget Wellness és Konferencia Hotel. Wellness hotel Liget se nachází u řeky Koros ve městě Szarvas a nabízí ubytování v luxusních pokojích a apartmánech zařízených balijským nábytkem. Ubytování Liget Wellness és Konferencia Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MOKKA PANZIÓ

9

MOKKA PANZIÓ

Ubytování (Bed and breakfast) MOKKA PANZIÓ. Located in Szarvas, 42 km from Orosháza, MOKKA PANZIÓ provides a restaurant and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování MOKKA PANZIÓ se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyszarvas Panzió

8,8

Aranyszarvas Panzió

Ubytování (Apartmány) Aranyszarvas Panzió. Set in Szarvas, 44 km from Martfů, Aranyszarvas Panzió offers a restaurant and free WiFi. Guests at the apartment can enjoy a buffet breakfast. Ubytování Aranyszarvas Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux Panzió

8,5

Lux Panzió

Ubytování (Penzion) Lux Panzió. Featuring a garden with a seasonal swimming pool and a hot tub, the Lux Panzió can be found in the centre of Szarvas amid the Körös-Maros National Park. Ubytování Lux Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádas Vendégház

8,1

Nádas Vendégház

Ubytování (Penzion) Nádas Vendégház. Located in Szarvas, Nádas Vendégház provides a garden and BBQ facilities. Ubytování Nádas Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czifra Palota Szarvas

8

Czifra Palota Szarvas

Ubytování (Prázdninový dům) Czifra Palota Szarvas. Czifra Palota Szarvas is set in Szarvas and offers a garden and a terrace. Ubytování Czifra Palota Szarvas se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szarvasi Üdülőház

Szarvasi Üdülőház

Ubytování (Penzion) Szarvasi Üdülőház. Set in Szarvas, Szarvasi Üdülőház has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Szarvasi Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranykakas Vendégház

Aranykakas Vendégház

Ubytování (Apartmán) Aranykakas Vendégház. Aranykakas Vendégház is located in Szarvas and offers a garden and a terrace. The accommodation is 41 km from Orosháza. Ubytování Aranykakas Vendégház se nachází ve městě Sarvaš (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szolid Bohém Apartman

Szolid Bohém Apartman

Ubytování (Apartmán) Szolid Bohém Apartman. Szolid Bohém Apartman is situated in Szarvas. The accommodation is 42 km from Orosháza. Ubytování Szolid Bohém Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Körösparti Paradicsom

Körösparti Paradicsom

Ubytování (Prázdninový dům) Körösparti Paradicsom. Körösparti Paradicsom is situated in Szarvas and offers barbecue facilities. Ubytování Körösparti Paradicsom se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frankó Tanya Vendégház

Frankó Tanya Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Frankó Tanya Vendégház. Offering an outdoor pool, a sauna, and a hot tub, Frankó Tanya Vendégház is located on the riverbank of the River Holt-Körös. Free WiFi access is... Ubytování Frankó Tanya Vendégház se nachází ve městě Sarvaš (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Futrinka Nyaraló

Futrinka Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Futrinka Nyaraló. Futrinka Nyaraló is located in Szarvas. Complimentary WiFi is provided. Cserkeszőlő is 25 km from the holiday home, while Szolnok is 43 km away. Ubytování Futrinka Nyaraló se nachází ve městě Sarvaš (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerenda Nyaraló

Gerenda Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Gerenda Nyaraló. Gerenda Nyaraló is situated in Szarvas and offers a private beach area, water sports facilities and a terrace. Ubytování Gerenda Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arborétum Apartment Szarvas

Arborétum Apartment Szarvas

Ubytování (Prázdninový dům) Arborétum Apartment Szarvas. Situated in Szarvas in the Bekes region, Arborétum Apartment Szarvas has a balcony and garden views. The accommodation features free WiFi. Ubytování Arborétum Apartment Szarvas se nachází ve městě Sarvaš (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elizabet Apartman a belvárosban

Elizabet Apartman a belvárosban

Ubytování (Apartmán) Elizabet Apartman a belvárosban. Situated in Szarvas in the Bekes region, Elizabet Apartman a belvárosban has a patio and city views. Ubytování Elizabet Apartman a belvárosban se nachází ve městě Sarvaš (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fűzfa nyaraló

Fűzfa nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Fűzfa nyaraló. Fűzfa nyaraló is set in Szarvas and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Fűzfa nyaraló se nachází ve městě Sarvaš (Maďarsko - Bekes).

Három Barát Vendégház

Három Barát Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Három Barát Vendégház. Set in Szarvas in the Bekes region, Három Barát Vendégház has a garden. The air-conditioned accommodation is 47 km from Martfů. Ubytování Három Barát Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes).

Malom Apartman

Malom Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Malom Apartman. Situated in Szarvas in the Bekes region, Malom Apartman has a terrace. Ubytování Malom Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hársfa Apartment Szarvas

Hársfa Apartment Szarvas

Ubytování (Prázdninový dům) Hársfa Apartment Szarvas. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Hárfa Apartment Szarvas is set in Szarvas. Ubytování Hársfa Apartment Szarvas se nachází ve městě Sarvaš (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rémus Vendégház és Faházak

Rémus Vendégház és Faházak

Ubytování (Penzion) Rémus Vendégház és Faházak. Rémus Vendégház és Faházak has a bar, shared lounge, a garden and private beach area in Szarvas. Ubytování Rémus Vendégház és Faházak se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes).

Gyomaendrődi horgásznyaraló

Gyomaendrődi horgásznyaraló

Ubytování (Penzion) Gyomaendrődi horgásznyaraló. Boasting a garden, Gyomaendrődi horgásznyaraló is set in Szarvas. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Gyomaendrődi horgásznyaraló se nachází ve městě Sarvaš (Maďarsko - Bekes).

Ubytování ve městě Sarvaš

Město Sarvaš se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Sarvaš.