Hledat

Ubytování

Ubytování město Sarnonico

Ve městě Sarnonico (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sarnonico

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sarnonico

Landhaus Silene

10

Landhaus Silene

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Silene. Landhaus Silene se nachází v obci Sarnonico a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. Ubytování Landhaus Silene se nachází ve městě Sarnonico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Elisa Apartments

9,5

Casa Elisa Apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Elisa Apartments. Casa Elisa Apartments se nachází v Sarnonicu, 40 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Casa Elisa Apartments se nachází ve městě Sarnonico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Zucol

9,3

Casa Zucol

Ubytování (Apartmán) Casa Zucol. Casa Zucol se nachází v Sarnonicu, 39 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 41 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí tenisový kurt a výhled do zahrady. Ubytování Casa Zucol se nachází ve městě Sarnonico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Falchetto

8,8

Il Falchetto

Ubytování (Hotel) Il Falchetto. Il Falchetto se nachází na klidném místě na soukromém pozemku o rozloze 1 hektar, 5 km od centra města Sarnonico. Ubytování Il Falchetto se nachází ve městě Sarnonico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Waldheim

7,7

Hotel Waldheim

Ubytování (Hotel) Hotel Waldheim. Hotel Waldheim se nachází v obci Sarnonico, 41 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a... Ubytování Hotel Waldheim se nachází ve městě Sarnonico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet in Trentino With Swimming Pools Inside The Camping Village

Chalet in Trentino With Swimming Pools Inside The Camping Village

Ubytování (Horské chaty) Chalet in Trentino With Swimming Pools Inside The Camping Village. Chalet in Trentino With Swimming Pools Inside The Camping Village se nachází v obci Sarnonico a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalet in Trentino With Swimming Pools Inside The Camping Village se nachází ve městě Sarnonico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Sarnonico

Město Sarnonico se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Sarnonico.