Hledat

Ubytování

Ubytování město Šarm aš-Šajch

Ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt) máme celkem 370 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šarm aš-Šajch

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šarm aš-Šajch

Domina Coral Bay Vacation House

9,5

Domina Coral Bay Vacation House

Ubytování (Prázdninové domy) Domina Coral Bay Vacation House. With Sharks Bay Beach reachable in 2 km, Domina Coral Bay Vacation House offers accommodation, a restaurant, an outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytování Domina Coral Bay Vacation House se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domina Prestige Hotel & Resort

9,3

Domina Prestige Hotel & Resort

Ubytování (Rezort) Domina Prestige Hotel & Resort. The Domina Prestige Hotel & Resort is a luxurious hotel located a few metres from the beach, close to Sheikh Coast Diving Centre. Ubytování Domina Prestige Hotel & Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatros Palace Sharm - Families and couples only

9,3

Albatros Palace Sharm - Families and couples only

Ubytování (Rezort) Albatros Palace Sharm - Families and couples only. Cyrene Grand Hotel nabízí 5hvězdičkové ubytování na pláži u Rudého moře. Ubytování Albatros Palace Sharm - Families and couples only se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steigenberger Alcazar

9,3

Steigenberger Alcazar

Ubytování (Rezort) Steigenberger Alcazar. Steigenberger Alcazar je nejmodernější rezort v letovisku Nabq. Je vzdálený zhruba 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Šarm aš-Šajch. Ubytování Steigenberger Alcazar se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons Resort Sharm El Sheikh

9,3

Four Seasons Resort Sharm El Sheikh

Ubytování (Rezort) Four Seasons Resort Sharm El Sheikh. Four Seasons Resort se nachází na úpatí kopce v Šarm aš-Šajchu u Rudého moře. Ubytování Four Seasons Resort Sharm El Sheikh se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rixos Premium Seagate - Ultra All Inclusive

9,3

Rixos Premium Seagate - Ultra All Inclusive

Ubytování (Rezort) Rixos Premium Seagate - Ultra All Inclusive. Luxusní 5hvězdičkový rezort Rixos Seagate Sarm se nachází v Šarm aš-Šajchu, přímo na pobřeží mezi palmami, a nabízí soukromou pláž, aquapark, 8 bazénů... Ubytování Rixos Premium Seagate - Ultra All Inclusive se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rixos Sharm El Sheikh - Ultra All Inclusive

9,2

Rixos Sharm El Sheikh - Ultra All Inclusive

Ubytování (Rezort) Rixos Sharm El Sheikh - Ultra All Inclusive. Rixos Sharm El Sheikh Resort se nachází na nábřeží mezi palmami a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, písečnou pláž, 11 bazénů, 7 restaurací s výběrem... Ubytování Rixos Sharm El Sheikh - Ultra All Inclusive se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Savoy Hotel and Villas

9,2

Royal Savoy Hotel and Villas

Ubytování (Rezort) Royal Savoy Hotel and Villas. Royal Savoy se nachází ve středu náměstí Soho Square a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, soukromou pláž, 3 bazény a plážový bar. Ubytování Royal Savoy Hotel and Villas se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sinai Old Spices B&B

9,2

Sinai Old Spices B&B

Ubytování (Hostel) Sinai Old Spices B&B. Nestled at the foot of a rocky mountain, Sinai Old Spices is located in the Bedouin Village of Roissat. Ubytování Sinai Old Spices B&B se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Shahrazad Sharm El Sheikh

9,1

Villa Shahrazad Sharm El Sheikh

Ubytování (Vila) Villa Shahrazad Sharm El Sheikh. Located in Nabq in Sharm El Sheikh, Villa Shahrazad Sharm El Sheikh offers free Wi-Fi and an outdoor private pool with hot tub and Waterfall. Ubytování Villa Shahrazad Sharm El Sheikh se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunrise Montemare Resort -Adults Only

9,1

Sunrise Montemare Resort -Adults Only

Ubytování (Rezort) Sunrise Montemare Resort -Adults Only. Sunrise Montemare Resort - Grand Select - (Adults only) se nachází ve městě Sharm El Sheikh, 10 km od zálivu Naama Bay. Ubytování Sunrise Montemare Resort -Adults Only se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai).

Sunrise Arabian Beach Resort

9,1

Sunrise Arabian Beach Resort

Ubytování (Rezort) Sunrise Arabian Beach Resort. SUNRISE Arabian Beach Resort se nachází u vlastní pláže ve známé oblasti Sharks Bay. Ubytování Sunrise Arabian Beach Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jacaranda

9,1

Jacaranda

Ubytování (Vila) Jacaranda. Set in Sharm El Sheikh, 200 metres from Ras Nasrani Beach, Jacaranda offers accommodation with a casino, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování Jacaranda se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aqua Blu Sharm El Sheikh - Families and couples only

8,9

Aqua Blu Sharm El Sheikh - Families and couples only

Ubytování (Rezort) Aqua Blu Sharm El Sheikh - Families and couples only. Tento all inclusive hotel je součástí akvaparku Aqua Park City, ve kterém je 450 metrů dlouhá promenáda s kavárnami a obchody. Ubytování Aqua Blu Sharm El Sheikh - Families and couples only se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delta Sharm Apartment

8,9

Delta Sharm Apartment

Ubytování (Apartmány) Delta Sharm Apartment. With pool views, Delta Sharm Apartment is set in Sharm El Sheikh and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytování Delta Sharm Apartment se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunrise Diamond Beach Resort

8,9

Sunrise Diamond Beach Resort

Ubytování (Rezort) Sunrise Diamond Beach Resort. SUNRISE Diamond Beach Resort se nachází na ostrově Om El Seid. Ubytování Sunrise Diamond Beach Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Labranda Tower Bay

8,9

Labranda Tower Bay

Ubytování (Rezort) Labranda Tower Bay. Tento 4hvězdičkový hotel s výhledem na záliv Labranda Tower Bay se nachází ve městě Šarm aš-Šajch a nabízí panoramatický výhled na tyrkysové Rudé moře a... Ubytování Labranda Tower Bay se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral Sea Sensatori Resort

8,9

Coral Sea Sensatori Resort

Ubytování (Rezort) Coral Sea Sensatori Resort. Sensatori Sharm El Sheikh Resort se nachází ve městě Sharm El Sheikh. Nabízí venkovní a krytý bazén, fitness centrum a soukromou pláž. Ubytování Coral Sea Sensatori Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baron Palms Resort Sharm El Sheikh (Adults Only)

8,8

Baron Palms Resort Sharm El Sheikh (Adults Only)

Ubytování (Rezort) Baron Palms Resort Sharm El Sheikh (Adults Only). Pětihvězdičkový butikový rezort Baron Palms s výhledem na Rudé moře se nachází v zátoce Ras Nasrani Bay v Šarm aš-Šajchu. Ubytování Baron Palms Resort Sharm El Sheikh (Adults Only) se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh - Families and couples only

8,8

Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh - Families and couples only

Ubytování (Rezort) Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh - Families and couples only. Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh - Families and couples only je 5hvězdičkový rezort situovaný v centru Šarm aš-Šajchu. Ubytování Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh - Families and couples only se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sharm Residence Nabq 3 bedroom apartment

8,8

Sharm Residence Nabq 3 bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Sharm Residence Nabq 3 bedroom apartment. Featuring a restaurant, an outdoor swimming pool, a bar and a garden, Sharm Residence Nabq 3 bedroom apartment is located in the Nabq Bay district of Sharm... Ubytování Sharm Residence Nabq 3 bedroom apartment se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rehana Sharm Resort - Aquapark & Spa - Couples and Family Only

8,8

Rehana Sharm Resort - Aquapark & Spa - Couples and Family Only

Ubytování (Rezort) Rehana Sharm Resort - Aquapark & Spa - Couples and Family Only. Set in lush gardens with palm trees, Rehana Sharm offers spacious rooms with balconies and a hot tub. Ubytování Rehana Sharm Resort - Aquapark & Spa - Couples and Family Only se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charmillion Sea Life Resort

8,8

Charmillion Sea Life Resort

Ubytování (Rezort) Charmillion Sea Life Resort. Čtyřhvězdičkový Charmillion Sea Life Resort se nachází přímo u pláže v zálivu Nabq Bay a nabízí venkovní bazén s barem a polstrovanými lehátky a potápěčské... Ubytování Charmillion Sea Life Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iberotel Palace

8,8

Iberotel Palace

Ubytování (Rezort) Iberotel Palace. Iberotel Palace is a complex featuring 2 freshwater outdoor pools and rooms with balconies overlooking Sharm El Maya Bay. Ubytování Iberotel Palace se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sierra Sharm El Sheikh

8,7

Sierra Sharm El Sheikh

Ubytování (Rezort) Sierra Sharm El Sheikh. Tento 5hvězdičkový all inclusive rezort se nachází v centru oblasti Soho Square. Nabízí vstup na soukromou písečnou pláž White Knight. Ubytování Sierra Sharm El Sheikh se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tamra Beach Resort

8,7

Tamra Beach Resort

Ubytování (Rezort) Tamra Beach Resort. Tento elegantní 4hvězdičkový hotel se nachází v oblasti Nabq, přímo na pláži a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na Rudé moře, upravený bazén a soukromou... Ubytování Tamra Beach Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Albatros Moderna - Families and couples only

8,7

Royal Albatros Moderna - Families and couples only

Ubytování (Rezort) Royal Albatros Moderna - Families and couples only. Albatros Resort má venkovní bazén s výhledem na zlaté pláže zálivu Nabq Bay. Nabízí prostorné pokoje s vlastním zařízeným balkonem. Ubytování Royal Albatros Moderna - Families and couples only se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sharks Bay Oasis Apartment

8,7

Sharks Bay Oasis Apartment

Ubytování (Apartmán) Sharks Bay Oasis Apartment. Set in Sharm El Sheikh, Sharks Bay Oasis Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytování Sharks Bay Oasis Apartment se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella Di Mare Beach Hotel & Spa

8,7

Stella Di Mare Beach Hotel & Spa

Ubytování (Rezort) Stella Di Mare Beach Hotel & Spa. Tento luxusní 5hvězdičkový rezort se nachází na soukromé pláži na kraji malebného zálivu Na´ama. Ubytování Stella Di Mare Beach Hotel & Spa se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Royal Holiday Resort Aqua Park

8,7

Le Royal Holiday Resort Aqua Park

Ubytování (Rezort) Le Royal Holiday Resort Aqua Park. Situated in Naama Bay near shopping centres, restaurants and shisha cafés, this 5-star resort offers luxurious accommodation with free Wi-Fi. Ubytování Le Royal Holiday Resort Aqua Park se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaz Fanara Resort

8,7

Jaz Fanara Resort

Ubytování (Rezort) Jaz Fanara Resort. Jaz Fanara Resort se nachází na krásném místě na útesu Ras Om El Sid s úchvatným výhledem na Rudé moře a národní park Ras Mohamed, jen několik minut od... Ubytování Jaz Fanara Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Monte Carlo Sharm Villas & Suites (Adults Only)-Ultra All Inclusive

8,7

Royal Monte Carlo Sharm Villas & Suites (Adults Only)-Ultra All Inclusive

Ubytování (Rezort) Royal Monte Carlo Sharm Villas & Suites (Adults Only)-Ultra All Inclusive. Offering an outdoor pool and a spa and wellness centre, Royal Monte Carlo Sharm Villas & Suites is located in Sharm El Sheikh. Ubytování Royal Monte Carlo Sharm Villas & Suites (Adults Only)-Ultra All Inclusive se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TUI Magic Life Sharm El Sheikh

8,7

TUI Magic Life Sharm El Sheikh

Ubytování (Rezort) TUI Magic Life Sharm El Sheikh. TUI Magic Life Sharm El Sheikh se nachází ve městě Šarm aš-Šajch, 150 metrů od pláže Nabq Bay, a nabízí restauraci, soukromé neplacené parkoviště, venkovní... Ubytování TUI Magic Life Sharm El Sheikh se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sultan Gardens Resort

8,7

Sultan Gardens Resort

Ubytování (Rezort) Sultan Gardens Resort. Tento 5hvězdičkový rezort se nachází v Sharks Bay. Nabízí vlastní písečnou pláž s terasami nad vodou, 5 sladkovodních bazénů obklopených palmami s přímým... Ubytování Sultan Gardens Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Villa inside Four Seasons resort, Sharm El Sheikh

8,6

Four-Bedroom Villa inside Four Seasons resort, Sharm El Sheikh

Ubytování (Vila) Four-Bedroom Villa inside Four Seasons resort, Sharm El Sheikh. Boasting an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Four-Bedroom Villa inside Four Seasons resort, Sharm El Sheikh provides accommodation in Sharm El... Ubytování Four-Bedroom Villa inside Four Seasons resort, Sharm El Sheikh se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parrotel Beach Resort

8,6

Parrotel Beach Resort

Ubytování (Rezort) Parrotel Beach Resort. Tento luxusní resort má soukromou pláž, 3 bazény, 3 tenisové kurty a volejbalové hřiště. Je zde také 5 restaurací a zábavní program na každý den. Ubytování Parrotel Beach Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaz Belvedere Resort

8,6

Jaz Belvedere Resort

Ubytování (Rezort) Jaz Belvedere Resort. Located right on Montaza Beach, this 5 star resort combines an impressive range of features and facilities. Ubytování Jaz Belvedere Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral Sea Aqua Club Resort

8,6

Coral Sea Aqua Club Resort

Ubytování (Hotel) Coral Sea Aqua Club Resort. Coral Sea Aqua Club Resort in Sharm El Sheikh provides accommodation with a fitness centre, a garden and a terrace. Ubytování Coral Sea Aqua Club Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monte Carlo Sharm Resort & Spa

8,6

Monte Carlo Sharm Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Monte Carlo Sharm Resort & Spa. Tento luxusní přímořský rezort nabízí soukromou pláž, potápěčský klub, wellness centrum s bohatou nabídkou služeb, venkovní bazén a 7 různých restaurací. Ubytování Monte Carlo Sharm Resort & Spa se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charmillion Club Aquapark

8,5

Charmillion Club Aquapark

Ubytování (Rezort) Charmillion Club Aquapark. Charmillion Club Aquapark se nachází ve čtvrti Nabq ve městě Šarm aš-Šajch, pouhý 1 km od pláže, Nabízí aquapark pro dospělé a děti, bazén pro dospělé a... Ubytování Charmillion Club Aquapark se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charmillion Club Resort

8,5

Charmillion Club Resort

Ubytování (Rezort) Charmillion Club Resort. Charmillion Club Resort je all-inclusive rezort, který se nachází podél zátoky Nabq. Ubytování Charmillion Club Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charmillion Gardens Aquapark

8,5

Charmillion Gardens Aquapark

Ubytování (Rezort) Charmillion Gardens Aquapark. The 5-star Charmillion Gardens Aquapark features a large outdoor pool surrounded by cushioned loungers and a private beach access. Ubytování Charmillion Gardens Aquapark se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Savoy Sharm El Sheikh

8,5

Savoy Sharm El Sheikh

Ubytování (Rezort) Savoy Sharm El Sheikh. Tento 5hvězdičkový rezort se nachází v nákupním centru SOHO v Šarm aš-Šajchu, přímo u pláže. Ubytování Savoy Sharm El Sheikh se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Mo Place El Montaza

8,5

The Mo Place El Montaza

Ubytování (Apartmány) The Mo Place El Montaza. Situated in Sharm El Sheikh, 450 metres from Ras Nasrani Beach and 750 metres from White Knight Bay Beach, The Mo Place El Montaza features accommodation... Ubytování The Mo Place El Montaza se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sharm Reef Resort

8,4

Sharm Reef Resort

Ubytování (Rezort) Sharm Reef Resort. Tento rezort se nachází na útesu Om El Seid v centru letoviska Šarm El Šejk, 10 minut jízdy od zálivu Naama Bay a jen kousek od nákupního centra Il Mercato... Ubytování Sharm Reef Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sentido Reef Oasis Senses Aqua Park Resort

8,4

Sentido Reef Oasis Senses Aqua Park Resort

Ubytování (Rezort) Sentido Reef Oasis Senses Aqua Park Resort. Tento all inclusive rezort se nachází v Šarm aš-Šajchu, u pláže s výhledem na útes Temple Reef. Ubytování Sentido Reef Oasis Senses Aqua Park Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai).

Oonas Dive Club

8,4

Oonas Dive Club

Ubytování (Rezort) Oonas Dive Club. Tento hotel se nachází 2 minuty od pláže a nabízí profesionální potápěčské centrum, které zprostředkovává potápěčské výlety na pobřeží a na lodích. Ubytování Oonas Dive Club se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rehana Royal Beach Resort - Aquapark & Spa - Family & Couples Only

8,4

Rehana Royal Beach Resort - Aquapark & Spa - Family & Couples Only

Ubytování (Rezort) Rehana Royal Beach Resort - Aquapark & Spa - Family & Couples Only. Rehana Royal se nachází v zátoce Nabq přímo u moře a nabízí prostorné pokoje s balkonem a výhledem na venkovní bazén nebo na horu Sinai. Ubytování Rehana Royal Beach Resort - Aquapark & Spa - Family & Couples Only se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coral Sea Holiday Resort and Aqua Park

8,4

Coral Sea Holiday Resort and Aqua Park

Ubytování (Rezort) Coral Sea Holiday Resort and Aqua Park. Coral Sea Holiday Resort je situován na 320 metrech písečné pláže a nabízí 6 skvělých restaurací a 7 barů, které zajišťují veškeré kulinářské potřeby... Ubytování Coral Sea Holiday Resort and Aqua Park se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaz Mirabel Resort

8,4

Jaz Mirabel Resort

Ubytování (Rezort) Jaz Mirabel Resort. Jaz Mirabel Beach in Nabq Bay offers regular shuttle buses to Naama Bay. It features six swimming pools, a water park and spa facilities. Ubytování Jaz Mirabel Resort se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaz Fanara Residence

8,4

Jaz Fanara Residence

Ubytování (Rezort) Jaz Fanara Residence. Jaz Fanara Residence is located on the cliff of Ras Om El Sid with a view of the Red Sea and the national park of Ras Mohamed and only minutes away from... Ubytování Jaz Fanara Residence se nachází ve městě Šarm aš-Šajch (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Šarm aš-Šajch

Město Šarm aš-Šajch se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 370 hotelů a ubytování ve městě Šarm aš-Šajch.