Hledat

Ubytování

Ubytování město Sanzeno

Ve městě Sanzeno (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sanzeno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sanzeno

Agritur Ciastel

9,9

Agritur Ciastel

UbytováníAgritur Ciastel. Agritur Ciastel se nachází v Sanzenu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agritur Ciastel se nachází ve městě Sanzeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Da Romina con parcheggio gratuito

9,7

Appartamento Da Romina con parcheggio gratuito

Ubytování (Apartmán) Appartamento Da Romina con parcheggio gratuito. Appartamento Da Romina con parcheggio gratuito se nachází v Sanzenu, 40 km od jezera Molveno a muzea MUSE. Ubytování Appartamento Da Romina con parcheggio gratuito se nachází ve městě Sanzeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Golden

9,7

Locazione Turistica Golden

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Golden. Locazione Turistica Golden se nachází v Sanzenu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Golden se nachází ve městě Sanzeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Nido dei Sogni

9,6

Il Nido dei Sogni

Ubytování (Apartmán) Il Nido dei Sogni. Il Nido dei Sogni se nachází v Sanzenu a nabízí vířivku. Do Bolzana je to 46 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Nido dei Sogni se nachází ve městě Sanzeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur I Colori

9,4

Agritur I Colori

Ubytování (Bed and breakfast) Agritur I Colori. Agritur I Colori se nachází v Sanzenu, 41 km od jezera Molveno. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agritur I Colori se nachází ve městě Sanzeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

I girasoli

9,2

I girasoli

Ubytování (Bed and breakfast) I girasoli. I girasoli se nachází v Sanzenu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování I girasoli se nachází ve městě Sanzeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Royal Gala

9

Locazione Turistica Royal Gala

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Royal Gala. Locazione Turistica Royal Gala se nachází v Sanzenu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 43 km od Trenta. Ubytování Locazione Turistica Royal Gala se nachází ve městě Sanzeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oasi di relax con vista sulle Dolomiti

8,7

Oasi di relax con vista sulle Dolomiti

Ubytování (Apartmán) Oasi di relax con vista sulle Dolomiti. Oasi di relax con vista sulle Dolomiti se nachází v Sanzenu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Do Bolzana je to 24 km. Ubytování Oasi di relax con vista sulle Dolomiti se nachází ve městě Sanzeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Canada

Locazione Turistica Canada

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Canada. Locazione Turistica Canada se nachází v Sanzenu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 43 km od Trenta. Ubytování Locazione Turistica Canada se nachází ve městě Sanzeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Sanzeno

Město Sanzeno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Sanzeno.