Hledat

Ubytování

Ubytování město Sant’Orsola

Ve městě Sant’Orsola (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sant’Orsola

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sant’Orsola

Baita Al Rossat

10

Baita Al Rossat

Ubytování (Prázdninové domy) Baita Al Rossat. Baita Al Rossat se nachází ve městě Sant'Orsola. Ubytování je vzdálené 26 km od Molvena a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Baita Al Rossat se nachází ve městě Sant’Orsola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il nido al Maso Maoro

9,7

Il nido al Maso Maoro

UbytováníIl nido al Maso Maoro. Il nido al Maso Maoro se nachází ve městě Sant'Orsola, 23 km od muzea MUSE, 18 km od jezera Lago di Levico a 21 km od univerzity Trento. Ubytování Il nido al Maso Maoro se nachází ve městě Sant’Orsola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento con terrazza a Sant'Orsola Terme - val dei Mocheni - Trentino

9,2

Appartamento con terrazza a Sant'Orsola Terme - val dei Mocheni - Trentino

Ubytování (Apartmán) Appartamento con terrazza a Sant'Orsola Terme - val dei Mocheni - Trentino. Appartamento con terrazza se nachází v Sant'Orsola, 23 km od MUSE. Ubytování Appartamento con terrazza a Sant'Orsola Terme - val dei Mocheni - Trentino se nachází ve městě Sant’Orsola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Santorsola Relax Hotel

8,5

Santorsola Relax Hotel

Ubytování (Hotel) Santorsola Relax Hotel. SANTORSOLA Relax Hotel se nachází v letovisku Sant'Orsola Terme a nabízí zahradu, sluneční terasu, sdílený lounge a neplacené parkoviště. Ubytování Santorsola Relax Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Blumenstube

8,5

Blumenstube

UbytováníBlumenstube. Blumenstube se nachází 25 km od MUSE a 20 km od Lago di Levico. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Blumenstube se nachází ve městě Sant’Orsola (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Blumenstube

7,6

B&B Blumenstube

UbytováníB&B Blumenstube. B&B Blumenstube se nachází ve městě Sant'Orsola v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování B&B Blumenstube se nachází ve městě Sant’Orsola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Sant’Orsola

Město Sant’Orsola se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Sant’Orsola.