Hledat

Ubytování

Ubytování město Santa Valpurga

Ve městě Santa Valpurga (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Santa Valpurga

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Santa Valpurga

Residence Karnutsch

10

Residence Karnutsch

Ubytování (Aparthotel) Residence Karnutsch. Residence Karnutsch se nachází v Santa Valpurga a nabízí apartmány s kuchyní. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ve všech je lednice a kávovar. Ubytování Residence Karnutsch se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Apartment Raffein

10

Panorama Apartment Raffein

UbytováníPanorama Apartment Raffein. Panorama Apartment Raffein se nachází asi 24 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na jezero. Ubytování Panorama Apartment Raffein se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ulten

10

Chalet Ulten

Ubytování (Apartmány) Chalet Ulten. Chalet Ulten se nachází v Santa Valburga St. Walburg a nabízí zahradu a terasu. 45 km od Molvena. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Ulten se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Niederhaushof

9,7

Niederhaushof

Ubytování (Apartmány) Niederhaushof. Niederhaushof se nachází v Santa Valburga St. Walburg, 46 km od Molvena, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Niederhaushof se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kalchgruberhof Zirbe

9,7

Residence Kalchgruberhof Zirbe

UbytováníResidence Kalchgruberhof Zirbe. Residence Kalchgruberhof Zirbe se nachází v Santa Valburga St. Walburg, 28 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Kalchgruberhof Zirbe se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Zeppenhof

9

Ferienwohnungen Zeppenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Zeppenhof. Ferienwohnungen Zeppenhof se nachází v Santa Valburga St. Walburg v regionu Trentino Alto Adige, 25 km od vlakového nádraží Maia Bassa. Ubytování Ferienwohnungen Zeppenhof se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Urlaub auf dem Bauernhof Gigglhirnhof

9

Urlaub auf dem Bauernhof Gigglhirnhof

UbytováníUrlaub auf dem Bauernhof Gigglhirnhof. Urlaub auf dem Bauernhof Gigglhirnhof se nachází v Santa Valburga St. Ubytování Urlaub auf dem Bauernhof Gigglhirnhof se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Arosea Life Balance Hotel

8,5

Arosea Life Balance Hotel

Ubytování (Hotel) Arosea Life Balance Hotel. Hotel Arosea Life Balance je postavený z přírodních materiálů a nabízí panoramatický výhled na hory a jezero Zòccolo a řadu luxusního wellness zázemí... Ubytování Arosea Life Balance Hotel se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kalchgruberhof Wohnung Enzian

Kalchgruberhof Wohnung Enzian

Ubytování (Apartmány) Kalchgruberhof Wohnung Enzian. Kalchgruberhof Wohnung Enzian se nachází asi 28 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Kalchgruberhof Wohnung Enzian se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kalchgruberhof Ferienwohnung Fichte

Kalchgruberhof Ferienwohnung Fichte

Ubytování (Apartmány) Kalchgruberhof Ferienwohnung Fichte. Kalchgruberhof Ferienwohnung Fichte se nachází asi 28 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Kalchgruberhof Ferienwohnung Fichte se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kalchgruberhof Ferienwohnung Lärche

Kalchgruberhof Ferienwohnung Lärche

Ubytování (Apartmány) Kalchgruberhof Ferienwohnung Lärche. Kalchgruberhof Ferienwohnung Lärche se nachází asi 28 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Kalchgruberhof Ferienwohnung Lärche se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Laugenblick

Chalet Laugenblick

UbytováníChalet Laugenblick. Chalet Laugenblick se nachází v Santa Valburga St. Walburg, 27 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 29 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí výhled do... Ubytování Chalet Laugenblick se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adlerhorst Zaunkoenig

Adlerhorst Zaunkoenig

UbytováníAdlerhorst Zaunkoenig. Adlerhorst Zaunkoenig se nachází v Santa Valburga St. Ubytování Adlerhorst Zaunkoenig se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adlerhorst Blaumeise

Adlerhorst Blaumeise

UbytováníAdlerhorst Blaumeise. Adlerhorst Blaumeise se nachází asi 28 km od vlakového nádraží Maia Bassa nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na jezero. Ubytování Adlerhorst Blaumeise se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Kuppelwies 363

Ferienwohnung Kuppelwies 363

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Kuppelwies 363. Ferienwohnung Kuppelwies 363 se nachází v Ultimo a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Kuppelwies 363 se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kalchgruberhof Bergfichte

Kalchgruberhof Bergfichte

Ubytování (Apartmány) Kalchgruberhof Bergfichte. Kalchgruberhof Bergfichte se nachází asi 28 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Kalchgruberhof Bergfichte se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adlerhorst Rotkehlchen

Adlerhorst Rotkehlchen

UbytováníAdlerhorst Rotkehlchen. Adlerhorst Rotkehlchen nabízí ubytování s výhledem na jezero v Santa Valburga St. Ubytování Adlerhorst Rotkehlchen se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adlerhorst Amsel

Adlerhorst Amsel

UbytováníAdlerhorst Amsel. Adlerhorst Amsel nabízí ubytování s výhledem na jezero v Santa Valburga St. Ubytování Adlerhorst Amsel se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kalchgruberhof Wohnung Alpenrose

Kalchgruberhof Wohnung Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Kalchgruberhof Wohnung Alpenrose. Kalchgruberhof Wohnung Alpenrose se nachází asi 28 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Kalchgruberhof Wohnung Alpenrose se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kalchgruberhof Bergzirbe

Kalchgruberhof Bergzirbe

Ubytování (Apartmány) Kalchgruberhof Bergzirbe. Kalchgruberhof Bergzirbe se nachází asi 28 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Kalchgruberhof Bergzirbe se nachází ve městě Santa Valpurga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Santa Valpurga

Město Santa Valpurga se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Santa Valpurga.